دوشنبه, 07 اسفند,1402

رنگ متن

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تاکید کرد؛ ادارات بر رعایت قوانین اصول مصرف گاز توجه جدی داشته باشند

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تاکید کرد؛  ادارات بر رعایت قوانین اصول مصرف گاز توجه جدی داشته باشند

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان بر توجه جدی در اعتدال و رعایت اصول مصرف گاز توسط ادارات و سازمان‌های دولتی در فصول سرد سال تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، رحیم سلیمانی‌نژاد اظهار داشت: برای حفظ هر چه بیشتر تعادل در تولید ، مصرف و حفظ پایداری شبکه گاز رسانی در ایام فصل سرد سال ادارات و سازمان‌های دولتی مکلّف بر رعایت قوانین و دستور العمل‌های اصول مصرف بهینه گاز هستند.

 

وی با اشاره به ارسال ابلاغیه‌ای از سوی استانداری زنجان در راستای نظارت بر چگونگی مصرف گاز در ادارات و سازمان‌های دولتی تویط مدیران در فصول سرد سال، افزود: طبق ابلاغیه ارسالی از سوی استانداری زنجان، بر نظارت و پیگیری مسئولان سازمان‌ها و ادارات دولتی در  راستای رعایت جدی و اعتدال در مصرف گاز طبیعی در ساختمان‌های مربوطه به ویژه در ایام جاری و فصل زمستان تاکید شده است .

 

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با تاکید بر همکاری و همراهی همه ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی در راستای ایجاد تعادل در مصرف و تولید گاز و جلوگیری ناپایداری شبکه گاز رسانی؛ از همه ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی خواست تا با همکاری در صرفه جویی و رعایت اصول بهینه مصرف گاز، گامی موثر در جلوگیری از افت فشار گاز در روزهای سرد زمستان برداشته و از قطعی احتمالی گاز جلوگیری کنند.

سلیمانی‌نژاد در ادامه دمای تعیین شده در ادارات را 18 درجه سانتی گراد، اعلام کرد و افزود: نکات و موارد مهم چگونگی استفاده بهینه گاز طبیعی در ادارات و سازمان‌ها توسط بخشنامه به مسئولان ذی ربط ارسال شده و همه موظف به رعایت آن هستند.

وی فعال کردن تاسیسات گرمایشی یک ساعت قبل از آغاز وقت اداری و خاموش کردن آنها یک ساعت قبل از پایان وقت اداری را از جمله موارد قابل توجه در ادارات خواند و افزود: استفاده از دستگاه‌های گازسوز استاندارد با برچسب انرژی بالا یعنی A و B، خاموش کردن وسایل گرمایشی در روزهای تعطیل برای ساختمان‌هایی که سیستم حرارت مرکزی ندارند، انجام معاینه فنی همه موتورخانه‌ها توسط شرکت‌‌های تایید صلاحیت شده از سوی سازمان ملی استاندارد ایران، سرویس و تعمیر دوره‌ای تجهیزات گاز سوز از طریق متخصصان مجاز و نصب سامانه پایش هوشمند موتورخانه به منظور افزایش ضریب ایمنی و بازدهی وسایل گاز سوز از دیگر موارد مورد تاکید است.

سلیمانی نژاد با اشاره به اینکه شرکت گاز استان زنجان با تشکیل اکیپ‌های پایش مصرف گاز بر نحوه عملکرد ادارات و سازمان‌ها نظارت خواهد داشت، تصریح کرد: طبق اعلام گشت‌های پایش مصرف گاز، مبنی برعدم رعایت مفاد بخشنامه در هر یک از موارد ارسالی پس از ارائه اخطار قبلی، در صورت تخطی مجدد طبق قوانین نسبت به قطع گاز مشترکین پرمصرف اقدام خواهد شد.

 انتهای پیام/

  • تاریخ انتشار :
  • 14 آذر 1402
  • واحد روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر شرکت گاز زنجان به کار خود پایان داد
مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر شرکت گاز زنجان به کار خود پایان داد مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر کارکنان و خانواده های شرکت گاز زنجان که به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر در مجموعه ورزشی چند منظوره شرکت گاز زنجان برگزار شد، با مشخص شدن برترین‌ها به کار خود پایان دا ...
1402/12/07
خانه‌ی 99.8 درصد خانوارهای شهرستان خرمدره با گاز طبیعی گرم می‌شود
خانه‌ی 99.8 درصد خانوارهای شهرستان خرمدره با گاز طبیعی گرم می‌شود مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان، نرخ بهره‌مندی خانوارهای شهری و روستایی شهرستان خرمدره از نعمت گاز طبیعی 99.8 درصد اعلام کرد و گفت: بیش از 99 درصد خانوارهای ساکن درشهرستان خرمده با استفاده از گاز طبیعی ...
1402/12/07
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان؛ گاز رسانی به 138 روستا و 173 واحد صنعتی از دستاوردهای دولت سیزدهم در استان زنجان است
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان؛  گاز رسانی به 138 روستا و 173 واحد صنعتی از دستاوردهای دولت سیزدهم در استان زنجان است مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از گاز رسانی به 138 روستای صعب العبور و 173 واحد صنعتی در طول خدمت دولت سیزدهم خبر داد.
1402/12/05
تقدیر معاون وزیر نفت از تلاش‌های کارکنان شرکت ملی گاز ایران برای بازسازی خطوط لوله آسیب دیده از انفجار تروریستی
تقدیر معاون وزیر نفت از تلاش‌های کارکنان شرکت ملی گاز ایران برای بازسازی خطوط لوله آسیب دیده از انفجار تروریستی اقدامات فوری و موثر کلیه همکاران گرامی در صنعت پرافتخار نفت و گاز کشور به ویژه تلاش شبانه‌روزی همکاران گرانقدر در شرکت انتقال گاز ایران برای جلوگیری از بروز اختلال در روند خدمت رسانی به هموطنان قابل ت ...
1402/11/30
معاون وزیر نفت در امور گاز خبر داد: گواهی صرفه‌جویی گاز در بورس انرژی پذیرفته شد
معاون وزیر نفت در امور گاز خبر داد:  گواهی صرفه‌جویی گاز در بورس انرژی پذیرفته شد مجید چگنی با اشاره به پذیرش گواهی صرفه‌جویی گاز در جلسه هیأت پذیرش بورس گفت: پذیرش گواهی صرفه جویی گاز در بورس انرژی زیرساختی‌ترین اقدام شرکت ملی گاز در حوزه بهینه‌سازی مصرف گاز است که بستر عرضه این ا ...
1402/11/29
تقدیر وزیر نفت از اقدامات جهادی کارکنان و مدیران شرکت ملی گاز ایران برای مقابله با حمله تروریستی خطوط لوله سراسری گاز کشور
تقدیر وزیر نفت از اقدامات جهادی کارکنان و مدیران شرکت ملی گاز ایران برای مقابله با حمله تروریستی خطوط لوله سراسری گاز کشور وزیر نفت در پیامی از همه کارکنان و مدیران صنعت نفت به خصوص در شرکت ملی گاز ایران و شرکت انتقال گاز که در جریان مقابله با حمله تروریستی علیه خطوط لوله سراسری گاز، با همت جهادی و تلاش کم نظیر دشمن را نا ...
1402/11/28
وزیر نفت در حاشیه جلسه بحران در شرکت ملی گاز ایران: وضعیت شبکه گازرسانی در کشور پایدار است
وزیر نفت در حاشیه جلسه بحران در شرکت ملی گاز ایران:  وضعیت شبکه گازرسانی در کشور پایدار است وضعیت شبکه گازرسانی پایدار بوده و بازسازی خطوط سراسری آسیب‌دیده به‌سرعت در حال انجام است.
1402/11/28
تیم والیبال ناحیه ابهر و خرمدره قهرمان مسابقات والیبال لیگ داخلی شرکت گاز استان زنجان شد
تیم والیبال ناحیه ابهر و خرمدره قهرمان مسابقات والیبال لیگ داخلی شرکت گاز استان زنجان شد مسابقات والیبال لیگ داخلی شرکت گاز استان زنجان با قهرمانی تیم والیبال ناحیه ابهر و خرمدره خاتمه یافت.
1402/11/24
s