سه شنبه, 04 آبان,1400

رنگ متن

آرامش زمستانی در سایه تلاش شبانه روزی کارکنان و تمهیدات شرکت گاز استان زنجان

آرامش زمستانی در سایه تلاش شبانه روزی کارکنان و تمهیدات شرکت گاز استان زنجان

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در برنامه ای فشرده‌، تعمیرات اساسی (اورهال) همه ایستگاه های CGS، TBS، CPS، کلیه ایستگاه های صنایع، شبکه ها و علمک های گاز برای سپری کردن زمستانی بدون دغدغه؛ اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو از آمادگی کامل این شرکت برای ورود به فصل زمستان خبر داده و وضعیت اورهال ایستگاه ها، سرویس و آماده به کار بودن تأسیسات و تجهیزات گازرسانی، خودروها، نحوه تهیه لوازم و اقلام یدکی ایستگاه‌ها را؛ خوب ارزیابی کرد.

وی با بیان اینکه در آستانه ورود به فصل سرد سال؛ یکی از مهمترین وظایف تخصصی این شرکت؛ بررسی تاسیسات، وضعیت شبکه‌ و خطوط توزیع گاز در سطح استان است؛ افزود: با نظارت و اقدامات انجام شده؛ در موارد ضروری مانند نشتی زیرزمینی، لزوم تعمیر و تعویض شیرها و تجهیزات، مقاوم سازی تاسیسات گاز و در نهایت توسعه شبکه گاز انجام و نسبت به برطرف کردن ایرادات ممکن اقدام می شود تا زمستانی گرم را برای شهروندان مهیا کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان هدف از انجام این عملیات را؛ حفظ و نگهداری سیستم در شرایط بحرانی عنوان کرد و ابراز داشت: با اقدامات انجام شده؛ قابلیت اطمینان در ایستگاه ها، شبکه ها و علمک های گاز افزایش یافته و می‌توانیم میزان توزیع گاز فرآوری شده را به حداکثر ممکن رسانده و مطمئن باشیم که انتقال پاک، ایمن و بهره‌ور گاز به خوبی انجام می شود.

مهندس احمدلو در پایان با اشاره به افزایش مصرف گاز در فصول سرد سال و لزوم پایداری جریان گاز مخصوصاً در بخش خانگی؛ تصریح کرد: بی‌شک تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم انجام شده است تا شاهد افت فشار و یا قطعی گاز در استان نباشیم؛ اما مدیریت صحیح در استفاده از نعمت گازطبیعی توسط شهروندان؛ یاریگر شرکت گاز استان زنجان در تامین پایدار گاز برای همه مشترکین گاز طبیعی اعم از خانگی، تجاری و صنعتی خواهد بود.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
شرکت گاز استان زنجان در پیشگیری از مسمومیت ناشی از گاز مونوکسید کرین هشدار داد
شرکت گاز استان زنجان در پیشگیری از مسمومیت ناشی از گاز مونوکسید کرین هشدار داد به مناسبت سومین روز از هفته پیشگیری از مسمومیت ها با عنوان "روز پیشگیری از مسمومیت ناشی از گازها و منوکسید کربن شرکت گاز استان زنجان در این خصوص هشدار داده و برخی از توصیه ها و نکات را برای پیشگیری از ...
1400/08/03
گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان
گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از گازرسانی به ۲ هزار و ۳۹۵ واحد صنعتی در استان خبر داد.
1400/07/27
نشت یابی بیش 4 هزار و 360 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان
نشت یابی بیش 4 هزار و  360 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در راستای ایمنی و نگهداری شبکه های گازرسانی در ۶ ماهه نخست۱۴۰۰؛ بیش از ۴ هزار و ۳۶۷ کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان نشت یابی شد.
1400/07/27
بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است.
بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است. مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۷۹ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
1400/07/26
بیش از ۳71 هزار مشترک زنجانی از گاز طبیعی بهره مند است
بیش از ۳71 هزار مشترک زنجانی از گاز طبیعی بهره مند است مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب ۳۷۱ هزار و ۶۶۸ مشترک گاز طبیعی در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی خبر داد.
1400/07/26
در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد
در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد در راستای توانمند سازی منابع انسانی؛ در شش ماهه نخست امسال؛ ۱۸ هزار و ۵۸۹ نفر ساعت دوره آموزشی برای مدیران و کارکنان گاز زنجان برگزار شد.
1400/07/19
در 6 ماهه نخست 1400؛ نیروگاه سلطانیه ی زنجان، روزانه بیش از 2 میلیون 900 هزار متر مکعب گاز مصرف کرد
در 6 ماهه نخست 1400؛    نیروگاه سلطانیه ی زنجان، روزانه بیش از 2 میلیون  900 هزار متر مکعب گاز مصرف کرد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از ثبت مصرف روزانه ی ۲ میلیون و۹۷۰ هزار متر مکعبی نیروگاه سلطانیه در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.
1400/07/18
پیاده سازی و استقرار سامانه اطلاعات مکانی GIS با هدف مدیریت بهینه و هدفمند در گاز زنجان
پیاده سازی و استقرار سامانه اطلاعات مکانی GIS با هدف مدیریت بهینه و هدفمند در گاز زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از پیشرفت ۶۲ درصدی اقدامات انجام شده در راستای پیاده سازی GIS در خطوط و تاسیسات گازرسانی استان زنجان خبر داد.
1400/07/11
s