سه شنبه, 04 آبان,1400

رنگ متن

در ادامه طرح پایش سلامت کارکنان؛ غربالگری کرونا با انجام تست تشخیص PCR در گاز زنجان انجام شد

در ادامه طرح پایش سلامت کارکنان؛ غربالگری کرونا با انجام تست تشخیص PCR در گاز زنجان انجام شد

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از اجرای طرح پایش سلامت کارکنان این شرکت با هدف تشخیص زود هنگام مبتلایان احتمالی کرونا و اقدام اولیه برای جلوگیری از انتقال کووید-۱۹ به دیگر کارکنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان زنجان و شیوع بالا در موج پنجم کرونا بر اهمیت اقدامات لازم برای پیشگیری از بیماری و احراز سلامت کارکنان تاکید کرد و افزود: با پیگیری های مستمر صورت گرفته توسط امور HSE گاز زنجان با مرکز بهداشت شهرستان زنجان؛ ششمین دوره تست کرونا از کارکنان گاز زنجان به صورت رَپید تست یا تست سریع انجام شد.

وی با اشاره به اینکه پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کووید-۱۹ بر اساس دستورالعمل های وزارت نفت در گاز زنجان اجرا می شود، تصریح داشت: در صورت شناسایی موارد مثبت ابتلا به کرونا، این افراد بدون فوت وقت به قرنطینه منتقل شده و همزمان با ضدعفونی کلیه اماکن اداری، سایر کارکنان در معرض نیز مورد غربالگری کرونا قرارمی گیرند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه توزیع اقلام بهداشتی مانند ماسک و مواد ضدعفونی کننده بصورت مستمر در بین تمامی کارکنان توزیع می شود، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی را مهمترین راه پیشگیری از ابتلا به این بیماری عنوان و بر رعایت آن از سوی کارکنان تاکید کرد.

طبق مصوبات قرارگاه عملیاتی مدیریت کرونای این شرکت مقرر شد در راستای عملیاتی کردن بخشنامه اعلامی از سازمان اداری و استخدامی کشور؛ نسبت به کاهش حضور همکاران تا سقف ۵۰ درصد اقدام شود؛ مشروط بر اینکه خللی در ارائه خدمات ضروری بوجود نیاد.

مهندس احمدلو با بیان اینکه آماده باش همه نیروها، نظارت همزمان واحدهای اچ اس ای و منابع انسانی در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی، ارسال اطلاعیه های آگاهی بخشی، تداوم خرید و توزیع ماسک و اقلام بهداشتی در بین همکاران، تب سنجی و بررسی اکسیژن خون همکاران و مراجعه کنندگان، سم پاشی و ویروس زدایی ساختمان های اداری، از جمله مصوبات قرارگاه عملیاتی مدیریت کرونای شرکت گاز استان زنجان است.

وی اذعان داشت: حذف سامانه ثبت اثر انگشت‌، کاهش نشست‌ها به جز موارد ضروری، کاهش مأموریت‌های کاری، حذف سرو ناهار برای کارکنان، کاهش ساعات کار کارکنان، جلوگیری از حضور افراد با علائم سرماخوردگی در محیط کار و استفاده از مرخصی استعلاجی برای آنها، تعطیل کردن اماکن ورزشی و گردهمایی‌ها از دیگر اقدام‌های پیشگیرانه شرکت گاز استان زنجان است.

 

 

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
شرکت گاز استان زنجان در پیشگیری از مسمومیت ناشی از گاز مونوکسید کرین هشدار داد
شرکت گاز استان زنجان در پیشگیری از مسمومیت ناشی از گاز مونوکسید کرین هشدار داد به مناسبت سومین روز از هفته پیشگیری از مسمومیت ها با عنوان "روز پیشگیری از مسمومیت ناشی از گازها و منوکسید کربن شرکت گاز استان زنجان در این خصوص هشدار داده و برخی از توصیه ها و نکات را برای پیشگیری از ...
1400/08/03
گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان
گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از گازرسانی به ۲ هزار و ۳۹۵ واحد صنعتی در استان خبر داد.
1400/07/27
نشت یابی بیش 4 هزار و 360 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان
نشت یابی بیش 4 هزار و  360 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در راستای ایمنی و نگهداری شبکه های گازرسانی در ۶ ماهه نخست۱۴۰۰؛ بیش از ۴ هزار و ۳۶۷ کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان نشت یابی شد.
1400/07/27
بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است.
بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است. مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۷۹ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
1400/07/26
بیش از ۳71 هزار مشترک زنجانی از گاز طبیعی بهره مند است
بیش از ۳71 هزار مشترک زنجانی از گاز طبیعی بهره مند است مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب ۳۷۱ هزار و ۶۶۸ مشترک گاز طبیعی در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی خبر داد.
1400/07/26
در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد
در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد در راستای توانمند سازی منابع انسانی؛ در شش ماهه نخست امسال؛ ۱۸ هزار و ۵۸۹ نفر ساعت دوره آموزشی برای مدیران و کارکنان گاز زنجان برگزار شد.
1400/07/19
در 6 ماهه نخست 1400؛ نیروگاه سلطانیه ی زنجان، روزانه بیش از 2 میلیون 900 هزار متر مکعب گاز مصرف کرد
در 6 ماهه نخست 1400؛    نیروگاه سلطانیه ی زنجان، روزانه بیش از 2 میلیون  900 هزار متر مکعب گاز مصرف کرد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از ثبت مصرف روزانه ی ۲ میلیون و۹۷۰ هزار متر مکعبی نیروگاه سلطانیه در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.
1400/07/18
پیاده سازی و استقرار سامانه اطلاعات مکانی GIS با هدف مدیریت بهینه و هدفمند در گاز زنجان
پیاده سازی و استقرار سامانه اطلاعات مکانی GIS با هدف مدیریت بهینه و هدفمند در گاز زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از پیشرفت ۶۲ درصدی اقدامات انجام شده در راستای پیاده سازی GIS در خطوط و تاسیسات گازرسانی استان زنجان خبر داد.
1400/07/11
s