سه شنبه, 04 آبان,1400

رنگ متن

نعمت گاز، گرمابخش 100 درصد جمعیت شهری و 88/4 درصد خانوار روستایی در استان زنجان

نعمت گاز، گرمابخش 100 درصد جمعیت شهری و 88/4 درصد خانوار روستایی در استان زنجان

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: ۱۰۰ درصد خانوار  شهری و ۸۸/۴ درصد خانوار روستایی استان زنجان از گاز طبیعی بهره مند است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با حضور در برنامه زنده رادیویی شبکه اشراق با اشاره به گزارش عملکرد این شرکت؛ اعلام کرد: در حال حاضر همه ۲۱ شهر استان با ۱۰۰ درصد جمعیت شهری از نعمت گاز طبیعی استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه از ۹۱۱ روستای استان؛ ۶۰۲ روستا به شبکه گاز کشور متصل است؛ افزود: در حال حاضر ۸۸/۴ درصد خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه در حوزه گازرسانی اقدامات قابل توجهی در سطح استان زنجان اتفاق افتاده است؛ ادامه داد: در مسیر برنامه ریزی های صورت گرفته برای تکمیل طرح های گازرسانی به روستاهای باقیمانده؛ عملیات اجرایی گازرسانی به ۶۴ روستا در دست اقدام است که موجبات بهره مندی ۵ درصد خانوارهای روستایی باقیمانده فراهم می شود.

مهندس احمدلو تصریح داشت: با اتمام طرح های در دست اجرا؛ درصد خانوارهای روستایی بهره مند از گاز استان زنجان به ۹۳/۵ درصد می رسد.

وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۲ روستای استان در هفته دولت خبر داد و گفت: برای این طرح ها بیش از ۱۹ میلیارد و  ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه با بیان اینکه امروزه تامین منابع مالی در توسعه خطوط لوله گاز مهمترین بحث در توسعه سریع انتقال گاز در کشور و استان است؛ اظهار کرد: متاسفانه بحث رفع معارضین و تملک اراضی واقع شده در مسیر خطوط انتقال گاز از جمله مهمترین مشکلات پیش رو در تحقق این مهم در استان است که همکاری صمیمانه مردم و مسئولین مربوطه را می طلبد.

مهندس احمدلو ابراز داشت: در استان زنجان خدمات رسانی پایدار  و توسعه شبکه گازرسانی به منظور محرومیت زدایی؛ با پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همواره سرلوحه تمامی برنامه های شرکت گاز زنجان است.

وی با اشاره به اینکه عملکرد صنعت گاز با وجود همه فشارها و تحریم های وارده در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، درخشان و قابل توجه بوده و اقدامات انقلابی زیادی در گازرسانی به اقصی نقاط کشور به انجام رسیده است؛ ابراز داشت: باهمت بلند و تلاش‌های شبانه روزی کارکنان خدوم گاز زنجان؛ درحال حاضر۹۶/۲ درصد خانوارهای شهری و روستایی استان زنجان به شبکه گاز کشور متصل است.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
شرکت گاز استان زنجان در پیشگیری از مسمومیت ناشی از گاز مونوکسید کرین هشدار داد
شرکت گاز استان زنجان در پیشگیری از مسمومیت ناشی از گاز مونوکسید کرین هشدار داد به مناسبت سومین روز از هفته پیشگیری از مسمومیت ها با عنوان "روز پیشگیری از مسمومیت ناشی از گازها و منوکسید کربن شرکت گاز استان زنجان در این خصوص هشدار داده و برخی از توصیه ها و نکات را برای پیشگیری از ...
1400/08/03
گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان
گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از گازرسانی به ۲ هزار و ۳۹۵ واحد صنعتی در استان خبر داد.
1400/07/27
نشت یابی بیش 4 هزار و 360 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان
نشت یابی بیش 4 هزار و  360 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در راستای ایمنی و نگهداری شبکه های گازرسانی در ۶ ماهه نخست۱۴۰۰؛ بیش از ۴ هزار و ۳۶۷ کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان نشت یابی شد.
1400/07/27
بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است.
بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است. مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۷۹ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
1400/07/26
بیش از ۳71 هزار مشترک زنجانی از گاز طبیعی بهره مند است
بیش از ۳71 هزار مشترک زنجانی از گاز طبیعی بهره مند است مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب ۳۷۱ هزار و ۶۶۸ مشترک گاز طبیعی در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی خبر داد.
1400/07/26
در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد
در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد در راستای توانمند سازی منابع انسانی؛ در شش ماهه نخست امسال؛ ۱۸ هزار و ۵۸۹ نفر ساعت دوره آموزشی برای مدیران و کارکنان گاز زنجان برگزار شد.
1400/07/19
در 6 ماهه نخست 1400؛ نیروگاه سلطانیه ی زنجان، روزانه بیش از 2 میلیون 900 هزار متر مکعب گاز مصرف کرد
در 6 ماهه نخست 1400؛    نیروگاه سلطانیه ی زنجان، روزانه بیش از 2 میلیون  900 هزار متر مکعب گاز مصرف کرد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از ثبت مصرف روزانه ی ۲ میلیون و۹۷۰ هزار متر مکعبی نیروگاه سلطانیه در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.
1400/07/18
پیاده سازی و استقرار سامانه اطلاعات مکانی GIS با هدف مدیریت بهینه و هدفمند در گاز زنجان
پیاده سازی و استقرار سامانه اطلاعات مکانی GIS با هدف مدیریت بهینه و هدفمند در گاز زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از پیشرفت ۶۲ درصدی اقدامات انجام شده در راستای پیاده سازی GIS در خطوط و تاسیسات گازرسانی استان زنجان خبر داد.
1400/07/11
s