سه شنبه, 04 آبان,1400

رنگ متن

92/3 درصد خانوار روستایی شهرستان ابهرِ زنجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند است

92/3 درصد خانوار روستایی شهرستان ابهرِ زنجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند است

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: همزمان با هفته دولت؛92/3 درصد خانوار روستایی شهرستان ابهر تحت پوشش شبکه گازرسانی قراردارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با اعلام این خبر؛ افزود: با پیوستن ۴۲ روستای این شهرستان به شبکه گاز کشور؛ شاهد ضریب نفوذ ۳/۹۲ درصدی گاز در روستاهای شهرستان ابهر هستیم.

در مراسم آغاز اجرای عملیات گازرسانی به روستاهای شهرستان ابهر که با حضور استاندار، نماینده شهرستان ابهر در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان ابهر، مدیرعامل، معاونین و جمعی از مسئولان در روستای ییلاق مرشون به صورت نمادین آغاز شد؛ مهندس احمدلو ابراز داشت: در ایام هفته دولت و در گرامیداشت یادواره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان؛ شاهد آغاز عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی به ۱۰ روستا و افتتاح طرح گازرسانی به ۶ واحد تولیدی صنعتی در شهرستان ابهر هستیم.

وی اظهارداشت: با تخصیص ۱۶میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرح گازرسانی به این روستاها؛ ۷۴۴ واحد مسکونی از نعمت گاز بهره مند می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان؛ توسعه گازرسانی به روستاها را حرکتی افتخارآمیز در محرومیت زدایی و گسترش رفاه مردم اعلام کرد و گفت: با همت کارکنان خدوم گاز زنجان، شاهد بهره مندی ۱۰۰ درصد خانوارهای شهری و 92/3 درصد خانوارهای روستایی ابهر از نعمت گاز طبیعی هستیم که در مجموع 98/5 درصد جمعیت این شهرستان بهره مند از گاز هستند.

مهندس احمدلو تصریح کرد: در حال حاضر از ۷۰ روستای شهرستان ابهر؛ ۴۲ روستا بهره مند از گاز بوده و عملیات گازرسانی به ۱۰ روستا در دست اجرا است.

وی همچنین از گازرسانی به ۶ واحد تولیدی - صنعتی در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح های گازرسانی نیز۶ میلیارد و ۶۲۷ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

ویاضافه کرد: با توجه به زیر ساخت های گازرسانی مناسب در استان؛ هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوختی پاک و ارزان وجود ندارد.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
شرکت گاز استان زنجان در پیشگیری از مسمومیت ناشی از گاز مونوکسید کرین هشدار داد
شرکت گاز استان زنجان در پیشگیری از مسمومیت ناشی از گاز مونوکسید کرین هشدار داد به مناسبت سومین روز از هفته پیشگیری از مسمومیت ها با عنوان "روز پیشگیری از مسمومیت ناشی از گازها و منوکسید کربن شرکت گاز استان زنجان در این خصوص هشدار داده و برخی از توصیه ها و نکات را برای پیشگیری از ...
1400/08/03
گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان
گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از گازرسانی به ۲ هزار و ۳۹۵ واحد صنعتی در استان خبر داد.
1400/07/27
نشت یابی بیش 4 هزار و 360 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان
نشت یابی بیش 4 هزار و  360 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در راستای ایمنی و نگهداری شبکه های گازرسانی در ۶ ماهه نخست۱۴۰۰؛ بیش از ۴ هزار و ۳۶۷ کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان نشت یابی شد.
1400/07/27
بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است.
بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است. مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۷۹ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
1400/07/26
بیش از ۳71 هزار مشترک زنجانی از گاز طبیعی بهره مند است
بیش از ۳71 هزار مشترک زنجانی از گاز طبیعی بهره مند است مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب ۳۷۱ هزار و ۶۶۸ مشترک گاز طبیعی در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی خبر داد.
1400/07/26
در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد
در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد در راستای توانمند سازی منابع انسانی؛ در شش ماهه نخست امسال؛ ۱۸ هزار و ۵۸۹ نفر ساعت دوره آموزشی برای مدیران و کارکنان گاز زنجان برگزار شد.
1400/07/19
در 6 ماهه نخست 1400؛ نیروگاه سلطانیه ی زنجان، روزانه بیش از 2 میلیون 900 هزار متر مکعب گاز مصرف کرد
در 6 ماهه نخست 1400؛    نیروگاه سلطانیه ی زنجان، روزانه بیش از 2 میلیون  900 هزار متر مکعب گاز مصرف کرد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از ثبت مصرف روزانه ی ۲ میلیون و۹۷۰ هزار متر مکعبی نیروگاه سلطانیه در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.
1400/07/18
پیاده سازی و استقرار سامانه اطلاعات مکانی GIS با هدف مدیریت بهینه و هدفمند در گاز زنجان
پیاده سازی و استقرار سامانه اطلاعات مکانی GIS با هدف مدیریت بهینه و هدفمند در گاز زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از پیشرفت ۶۲ درصدی اقدامات انجام شده در راستای پیاده سازی GIS در خطوط و تاسیسات گازرسانی استان زنجان خبر داد.
1400/07/11
s