پنجشنبه, 08 آبان,1399

رنگ متن

جذب بیش از 355 هزارمشترک گاز در استان زنجان

جذب بیش از 355 هزارمشترک گاز در استان زنجان

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب بیش از ۳۵۵ هزارمشترک گاز طبیعی در این استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، موسی احمدلو گفت: تعداد کل مشترکین گاز در استان هم اکنون ۳۵۵ هزار و ۲۰۶ مشترک است که از این تعداد، ۳۲۵ هزار و ۲۸۸ مشترک در بخش خانگی، ۲۷ هزار و ۶۲۴ مشترک در بخش تجاری و عمومی و ۲ هزار و ۲۹۴ مشترک در بخش عمده و صنعتی است.
وی افزود: با توسعه شبکه‌های گاز در سطح استان و پیشرفت قابل ملاحظه گازرسانی، ضریب نفوذ گاز خانوار روستایی در این استان به ۸۷.۹ درصد و ضریب نفوذ گاز خانوار شهری به ۱۰۰ درصد بهره مندی رسیده است و همه شهرهای استان زیر پوشش نعمت گاز طبیعی قرار دارد.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه تاکنون ۶ هزار و ۸۵۰ کیلومتر شبکه گازرسانی در سطح استان اجرا شده است، تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون، ۴ هزار و ۸۵۴ مشترک جذب شده است.
احمدلو با بیان اینکه در راستای فرآیند جذب مشترکین گاز طبیعی تلاش داریم تا همچنان روند جذب را در بخش های مختلف مصرف سرعت داده تا هموطنان فاقد گاز بتوانند از این نعمت الهی بهره مند شوند؛ تصریح داشت: تعداد روستاهای دارای سکنه استان ۹۱۱ روستا است که ۵۹۳ روستا بهره‌مند از گاز و عملیات گاز رسانی در ۵۳ روستا تداوم دارد.
وی با اشاره به اینکه گازرسانی به روستاها و مناطق محروم، تنها یک پروژه عمرانی نیست و اجرای این طرح‌ها پیامدهای مثبت اقتصادی و اجتماعی بسیاری دارد؛ اظهارکرد: گاز طبیعی به ‌عنوان انرژی ارزان، زیرساخت عمده‌ای در راستای صنعتی شدن بیشتر و توسعه استان به شمار می‌رود و از سوی دیگر، افزایش شاخص رفاه و در نتیجه گازرسانی به مناطق محروم روستایی زمینه کاهش میزان مهاجرت از روستاها به شهرها و البته افزایش رضایتمندی مشترکین عزیز را فراهم می آورد.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همچنین به تعداد انشعابات نصب‌ شده از ابتدای سال تا مرداد ماه امسال اشاره کرد و گفت: در این بازه زمانی، ۲ هزار و ۸۴۰ مورد انشعاب نصب شده است تا کل انشعاب‌های نصب‌ شده استان به ۱۹۲ هزار و ۴۶۶ انشعاب برسد.
وی یادآور شد: سهم ۷۱ درصدی گاز طبیعی در سبد انرژی استان ویژگی و نقش ممتازی به شرکت گاز استان زنجان در گسترش شاخص رفاه و میزان توسعه یافتگی استان بخشیده است.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
دوره های آموزشی آنلاینِ گاز زنجان؛ خانوادگی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان موسی احمدلو گفت: با درخواست امور بانوان و سرپرست مددکاری اجتماعی این شرکت؛ واحد آموزش شرایط لازم برای برگزاری دوره های آموزشی آنلاین برای ۶۰ نفر از کارکنان و ...
1399/08/07
به مشکلات پیمانکاران گاز زنجان رسیدگی می‌شود؛ با هدف رفع موانع ومشکلات گازرسانی؛ مدیرعامل گاز زنجان با پیمانکاران پروژه های اجرایی دیدار کرد
مدیرعامل گاز زنجان به منظور افزایش سطح تعامل دو سویه و آگاهی از مسایل و مشکلات پیمانکاران اجرایی با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.
1399/08/03
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد: آمادگی گاز زنجان برای اجرای رایگان طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه‌ها در استان
شهروندان زنجانی که واحدهای مسکونی و تجاری آنها مجهز به موتورخانه است می توانند تنها با درخواست خود؛ از مزایای طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه‌ها به صورت "رایگان" بهره مند شوند.
1399/07/27
مدیر عامل در نشست صمیمی با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در گاز زنجان: گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ گرامیداشت40 سال اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
در گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس؛ مدیرعامل گاز زنجان با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در این شرکت نشستی صمیمانه برگزار و از ایثار و از خودگذشتگی ایشان قدردانی کرد.
1399/07/08
پیام تبریک مهندس احمدلو به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
موسی احمدلو، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با ارسال پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را به کارکنان خدوم گاز زنجان، ایثارگران و خانواده محترم شهدا تبریک و تهنیت گفت.
1399/07/05
جذب بیش از 355 هزارمشترک گاز در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب بیش از ۳۵۵ هزارمشترک گاز طبیعی در این استان خبر داد.
1399/07/01
بهره‌مندی96 درصد خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز استانزنجان گفت: با بهره مندی همه ۲۱ شهر و ۵۹۳ روستای استان از نعمت گاز طبیعی؛ هم‌اکنون میانگین بهره‌مندی خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی به ۹۶ درصد رسیده است.
1399/07/01
مسئولیت اجتماعی، سرلوحه فعالیت‌های گاز زنجان 50 هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی آماده توزیع بین مشترکین جدید زنجانی
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از چاپ و توزیع۵۰ هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی در آستانه ورود به فصل سرما خبر داد.
1399/06/25
s