یکشنبه, 18 خرداد,1399

با هدف پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا؛ ماموران قرائت کنتور گاز به درب منازل مراجعه نمی کنند/ زنجانی ها خدمات را به صورت غیرحضوری دریافت می کنند

با هدف پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا؛ ماموران قرائت کنتور گاز به درب منازل مراجعه نمی کنند/ زنجانی ها خدمات را به صورت غیرحضوری دریافت می کنند

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با توجه به ضرورت رعایت مسائل بهداشتی، پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا، کنتورخوان‌های این شرکت تا اطلاع ثانوی به درب منازل شهروندان مراجعه نکرده و ارائه خدمات به صورت غیرحضوری خواهد بود.
موسی احمدلو با اعلام اینکه طبق تاکید شرکت ملی گاز ایران در مورد نحوه صدور صورتحساب گاز طبیعی؛ مقرر شده است تا اطلاع ثانوی از مراجعه حضوری کنتور خوان ها و مامورین وصول مطالبات به درب منازل و مشترکین تجاری خودداری شود؛ افزود: قرائت کنتورهای گاز در شهر زنجان و دیگر شهرستانهای این استان به صورت غیرحضوری و از طریق خود اظهاری شهروندان انجام خواهد شد.
وی تاکید کرد: مشترکین زیر پوشش شرکت گاز استان زنجان از مراجعه حضوری به این شرکت خودداری کنند چراکه زمینه و امکانات لازم برای ارتباط مشترکان با شرکت به‌صورت غیرحضوری پیش‌بینی‌شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اظهار داشت: مشترکین محترم می توانند با بهره گیری از زیرساخت های مبتنی بر خدمات از راه دور مانند سامانه تلفن گویا، سامانه پیامکی و اپلیکیشن اندرویدی؛ نسبت به دریافت کارکرد شماره انداز دستگاه های اندازه گیری مشترکین اقدام کنند.
مهندس احمدلو تصریح کرد: در همین راستا صورتحساب های مشترکینی که رقم کارکرد دستگاه های اندازه گیری خود را اعلام کرده اند؛ پس از صحت سنجی کارکرد اعلامی؛ صرفاً به صورت پیامکی اعلام خواهد شد. 
وی گفت: سامانه اینترنتی این شرکت www.nigc-zanjan.ir برای ثبت هرگونه انتقاد، پیشنهاد، دریافت و مشاهده قبض، پرداخت آنلاین، اعلام و ثبت رقم گاز مصرفی کنتور و دیگر موارد فعال است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه اپلیکیشن اندرویدی شرکت گاز استان زنجان قابل‌نصب بر روی گوشی‌های تلفن همراه است ابراز داشت: مشترکین محترم می‌توانند برای دریافت، پرداخت و رویت قبوض و لینک به وب سایت به آدرسzanjan.artadata.ir ، و یا این نرم‌افزار را از وب سایت شرکت گاز دانلود کنند.
مهندس احمدلو افزود: علاوه بر موارد بیان‌شده شماره تلفن گویا به شماره ۶۲۰ تا ۳۳۱۴۶۶۰۰ به ‌صورت ۲۴ ساعته درخدمت مشترکین محترم است.
وی ادامه داد: شماره تماس ۳۳۱۴۶۴۱۶ واحد کنتور خوانی نیز در اختیار شهروندان عزیز قرار دارد.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در پایان ابراز داشت: پرسنل امداد شرکت گاز با آمادگی کامل در کلیه نقاط استان به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشترکین گرامی بوده و شماره تلفن ۱۹۴ امداد برای موارد اضطراری در دسترس مشترکین است.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
تحویل بیش از 144 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال گذشته
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۸ خبر داد.
1399/02/21
ارائه نزدیک به 52 هزار خدمت امدادی به مشترکین زنجانی در سال 98
مرکز ۱۹۴ با خدمات شبانه روزی خود در سال گذشته؛ ۵۱ هزار و ۹۷۴ خدمت امدادی به مشترکین زنجانی ارائه کرده است
1399/02/14
گاز زنجان تقدیرنامه سه ستاره؛ از جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران دریافت کرد
در سومین دوره ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران؛ شرکت گاز استان زنجان در سومین دوره حضور خود، تقدیرنامه ۳ ستاره دریافت کرد
1399/02/13
طی سال 98 صورت گرفت: جذب نزدیک به 13 هزار مشترک گاز طبیعی در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب ۱۲ هزار و ۸۶۷ مشترک جدید گاز طبیعی طی سال گذشته در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی خبر داد.
1399/02/02
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: مشترکین گاز برای پرداخت قبوض خود سه ماه فرصت دارند
بر اساس اعلام شرکت ملی گاز و با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده به دلیل شیوع کرونا ویروس؛ مردم تا سه ماه می‌توانند قبض گاز خود را پرداخت نکنند.
1399/01/31
راه ‌اندازی نرم ‌افزار موبایلی خدمات الکترونیکی گاز زنجان/ زنجانی ها اپلیکیشن گاز را نصب کنند
به منظور توسعه خدمات غیرحضوری و در راستای افزایش سطح رضایتمندی مشترکین؛ نرم افزار موبایل "خدمات الکترونیک گاز زنجان" راه‌اندازی شده است.
1399/01/25
تا ۱۵ اردیبهشت ماه 99؛ گازبهای مشترکین خانگی همه اقلیم ها بر مبنای فصل سرد محاسبه می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با پیشنهاد شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت و با تصویب هیات دولت و به منظور تعیین الگوی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی، دوره سرد همه اقلیم‌ها تا ۱۵ اردیبهشت امسال تمدید ش ...
1399/01/20
گاز زنجان در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان؛ عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کسب کرد
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان و شناسایی فرآینده های بین دستگاهی در حوزه سرمایه گذاری؛ گاز زنجان، عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کس ...
1399/01/19
s