جمعه, 24 مرداد,1399

در شش ماهه نخست سال 98 محقق شد: برگزاری بیش از 15 هزار و630 نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان شرکت گاز استان زنجان

در شش ماهه نخست سال 98 محقق شد: برگزاری بیش از 15 هزار و630 نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان شرکت گاز استان زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، مدیر عامل این شرکت با اشاره به اینکه افزایش رشد علمی و پرورش قابلیت های دانشی و مهارتی کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی شرکت؛ از مهم ترین اهداف و برنامه های اجرایی گاز زنجان است؛ گفت: این برنامه ها در سایت آموزش زنجان و یا از طریق اعزام همکاران به شرکت های گاز استانی همجوار یا سایر مراکز آموزشی معتبر و همچنین استفاده از ظرفیت های  موجود در سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز  بوده است.
وی بهبود عملکرد، توسعه شایستگی های منابع انسانی در راستای خط مشی شرکت و آشنا سازی کارکنان جدید با اهداف سازمان را از مهم ترین اهداف واحد آموزش شرکت گاز استان زنجان عنوان کرد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش کارکنان در مسیر شغلی خود به منظور متناسب ساختن دانش، مهارت و بینش خود با نیازهای شغلی مورد تصدی اعلام داشت: برگزاری دوره های HSE با 6 هزار و 681 نفر ساعت و در رتبه بعد دوره های اداری مالی با 4 هزار و 734 نفر ساعت آموزش، بیشترین نفر ساعت آموزش را تا پایان شهریورماه به خود اختصاص داده است.
مهندس احمدلو همچنین از پیشرو بودن شرکت گاز استان زنجان در تجهیز و راه اندازی سایت کارگاهی مهارتهای فنی و حرفه ای خبر داد و گفت: گاز زنجان افتخار دارد با انتقال تجربیات کسب شده به سایر شرکت های گاز استانی در خصوص ارائه آموزش های مربوط به پیمانکاران از طریق این سایت در این امر مهم قدمی موثر  بردارد.
وی استفاده از ظرفیت موجود در سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز  که  در آن دوره های آموزشی بارگذاری شده و به صورت فصلی برای کارکنان رسمی و قرارداد مستقیم برگزار می شود را از دیگر اقدامات انجام شده توسط این واحد عنوان کرد و افزود: در راستای تعامل صنعت با دانشگاه نیز از خدمات 22 کارآموز در قالب620 نفر ساعت کار آموزی در واحدهای مختلف شرکت استفاده شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان ابراز داشت: اعزام خبرگان این شرکت جهت حضور  در جلسات کارگروه تدوین استاندارد آموزشی که در محل مرکز آموزش ستاد شرکت ملی گاز و شرکت گاز آذربایجان شرقی برگزار شده است  از دیگر اقدامات انجام شده  طی 6 ماه گذشته می باشد  .
مهندس احمدلو برگزاری دوره آموزشی مهارتهای زندگی با رویکرد مهارت تاب آوری با تدریس یکی از اساتید به نام در این حوزه و همچنین دوره های آموزشی  اخلاق حرفه ای کارگزاران ، راهبردهای فرهنگی امام راحل(ره)  و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و روابط شاد در محیط کار و خانواده  به صورت E-Learning را از مهمترین برنامه های آموزشی در راستای ترویج فرهنگ تکریم ارباب رجوع، سلامت اداری، تحول اداری و حقوق شهروندی در بین کارکنان اعلام کرد .
وی در پایان با بیان اینکه واحد آموزش تمام تلاش خود را در اجرای هر چه بهتر اهداف شرکت و خدمات به کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان به کار بسته است از واحد آموزش قدردانی کرد.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاشهای شبانه روز خبرنگاران است
مدیرعامل و رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در پیامی؛ فرا رسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب تلاشگر رسانه؛ تبریک گفتند
1399/05/15
در 4 ماهه نخست امسال صورت گرفت: کاهش سرقت گاز در استان زنجان/ انشعابات غیر مجاز و دست کاری کنتور رایج ترین روشهای سرقت گاز
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه بازرسان این شرکت تاکنون ۲۸ نوع سرقت گاز در استان کشف کرده‌اند، از کاهش حجم سرقت گاز نسبت به مدت مشابه سال‌گذشته به دلیل شرایط کرونایی خبرداد.
1399/05/14
برگزاری مسابقات آنلاین قرآنی در گاز زنجان مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در شرکت گاز استان زنجان به صورت آنلاین برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مسئول دارالقرآن الکریم این شرکت گفت: در پی شیوع کرونا در کشور و ضرورت حفظ طرح فاصله گذاری اجتماعی، مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان گاز زنج ...
1399/05/08
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: عمل به مسئولیت اجتماعی با مشارکت در ساخت سریال آقا جان
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان به همراه مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از لوکیشن سریال ۳۰ قسمتی آقا جان بازدید کردند.
1399/05/07
لزوم بهره گیری از فضای مجازی به منظور مقابله با کرونا؛ دوره‌های آموزشی‌گاز زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود
با ایجاد زیرساخت‌های لازم، دوره‌های آموزشی در شرکت گاز استان زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.
1399/05/01
ضریب بالای 98 درصدی نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان سال 1400
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان امسال به ۹۷.۳ درصد و تا پایان سال ۱۴۰۰، به ۳/۹۸ درصد می‌رسد
1399/04/23
سهم 58 درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم ۵۸ درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد و گفت: با توجه به نام‌گذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری )مدظله العالی) به نام سال جهش تولید، حمایت از ت ...
1399/04/22
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: تحقق 110 درصدی گازرسانی به واحدهای صنعتی استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با جایگزینی ۴۳ هزار و ۸۴۰ مترمکعب گاز در ساعت در سال ۹۸، شاهد تحقق ۱۱۰ درصدی جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی هستیم.
1399/04/19
s