دوشنبه, 01 مهر,1398

در بازدید سرزده استاندار از شرکت گاز زنجان عنوان شد: انجام صحیح کارها، ارائه به موقع خدمات و رفتار مناسب با مردم؛ مهم ترین خواسته استاندار از دستگاه های اجرایی است

در بازدید سرزده استاندار از شرکت گاز زنجان عنوان شد:  انجام صحیح کارها، ارائه به موقع خدمات و رفتار مناسب با مردم؛ مهم ترین خواسته استاندار از دستگاه های اجرایی است

دکتر حقیقی در بازید سرزده خود از شرکت گاز استان زنجان بر ضرورت و اهمیت انجام صحیح کارها، ارائه به موقع خدمات و رفتار مناسب با مردم تاکید کرد و گفت: بزرگترین فرصتی که یک سازمان اجرایی می تواند در اختیار استاندار قرار دهد؛ این است که در یک سازمان انجام کارها صحیح و به موقع بوده و با مردم رفتار مناسب صورت گیرد.
وی با اشاره به نتایج اعلامی از سامانه ارتباطات مردمی با استانداری زنجان؛ از رضایتمندی مشترکین محترم از خدمات گاز زنجان خبر داد و از تلاشها، خدمات ارزشمند و قابل توجه شرکت گاز استان زنجان قدردانی کرد.
 استاندار زنجان همچنین بر پاسخگویی به موقع به درخواست ها و نیازهای مردمی تاکید کرد و ابراز داشت: اطلاع رسانی به موقع و ارائه گزارشات واضح از خدمات انجام شده به مردم و اقدامات و عملکرد دستگاه های اجرایی استان؛ علاوه بر فراهم کردن رضایتمندی عموم مردم؛ عاملی مهم در حفظ آرامش جامعه است.
در ادامه؛ دکتر حقیقی با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی به عنوان مهم ترین مرکز اطلاع رسان که خدمات صورت گرفته را به اطلاع مردم می رساند؛ بر توجه جدی مدیران به روابط عمومی دستگاه های اجرایی تاکید کرد.
وی همچنین از برنامه های شرکت گاز استان زنجان در هفته دولت سئوال و پیگر اقدامات صورت گرفته شدند.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان نیز ضمن قدردانی از بازدید سرزده استاندار؛ از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 30 پروژه گاز رسانی به روستاها و 25 پروژه گازرسانی به واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: در فرصت باقیمانده تا هفته دولت امکان افزایش پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت وجود دارد.
گفتنی است؛ با توجه به توضیحات مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان؛ مقرر شد در جلسه ای تخصصی مسائل و مشکلات که در پیشبرد سریعتر پروژه های گاز رسانی وجود دارد به استاندار ارائه تا با پیگیری ایشان؛ موانع موجود تسهیل یابد. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
کوشش مستمر در ترسیم و تدوین رویکردهای مناسب و یکپارچه سازی فرآیندهای عملکردی در گاز زنجان؛ برگزاری بیش از 40 جلسه توسط کمیته های تعالی سازمانی در شش ماهه نخست امسال
در راستای اجرایی شدن برنامه ارزیابی تعالی سازمانی به عنوان فرایندی برای افزایش توانمندی کارکنان گاز زنجان؛ در شش ماهه نخست سال ۹۸؛ بیش از ۴۰ جلسه توسط کمیته های تعالی سازمانی برگزار شده است.
1398/06/25
564 روستای استان زنجان به شبکه گاز کشور متصل هستند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از بهره مندی ۵۶۴ روستای استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
1398/06/11
با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 6 طرح گاز رسانی همزمان با هفته دولت؛ 80 درصد خانوار روستایی شهرستان طارم زنجان از نعمت گاز بهره مند شدند
در هفته دولت؛ ۶ طرح گارزسانی به دست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار افتتاح و کلنگ زنی شد تا درصد بهره مندی خانوار روستایی طارم به ۸۰ درصد برسد.
1398/06/09
با گازدار شدن 28 واحد صنعتی در هفته دولت؛ واحدهای صنعتی- تولیدی گازدار استان زنجان به یک هزار و 217 واحد رسید
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: ۲۸ واحد صنعتی- تولیدی به مناسبت هفته دولت افتتاح و اجرایی شد تا شمار واحدهای صنعتی- تولیدی گازدار استان زنجان به یک هزار و ۲۱۷ واحد برسد.
1398/06/05
با افتتاح طرح های گازرسانی روستایی در هفته دولت؛ جمعیت روستایی بهره مند از نعمت گاز در استان زنجان به 6/84 درصد رسید
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: درصد برخورداری گازطبیعی در بخش روستایی استان زنجان از ۷/۸۲ به ۶/۸۴ درصد افزایش یافت.
1398/06/05
همزمان با هفته دولت انجام می گیرد: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 61 طرح گازرسانی در استان زنجان
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۶۱ طرح گازرسانی همزمان با هفته دولت در استان خبر داد.
1398/06/02
زنجانی ها در 4 ماهه نخست امسال؛ بیش از 861 میلیون مترمکعب گاز طبیعی مصرف کرده اند.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از مصرف ۸۶۱ میلیون و۹۳۰ هزار متر مکعب گاز طبیعی در ۴ ماهه ابتدایی سال جاری در استان خبر داد.
1398/05/28
صعود تیم کوهنوردی گاز زنجان به یکی از قله های رشته کوه سهند
تیم کوهنوردی شرکت گاز استان زنجان بر اساس برنامه پیش‌بینی شده در تقویم ورزشی سال ۹۸ موفق شد قله ۳ هزار و ۷۱۱ متری کمال؛ یکی از قله های رشته کوه سهند را فتح کنند
1398/05/22
s