چهار شنبه, 28 اردیبهشت,1401

رنگ متن

شفاف سازی و الکترونیکی کردن خدمات؛ ابزاری موثر در خشکاندن ریشه‌های فساد است

شفاف سازی و الکترونیکی کردن خدمات؛ ابزاری موثر در خشکاندن ریشه‌های فساد است

مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به ارائه ۲۲ خدمت الکترونیکی به مردم؛ گفت: یکی از تاکیدات مدیریت جدید این شرکت؛ خشکاندن ریشه‌های بروز فساد در ادارات است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ سیدجلال نورموسوی روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیران شرکت گاز استان زنجان بر اهمیت و لزوم ارائه خدمات الکترونیکی به مردم تاکید کرد و  افزود: الکترونیکی کردن خدمات ریشه‌های فساد را می‌خشکاند، چرا که با این اقدام؛ مواجهه و رو در رویی بین خدمات گیرندگان و خدمات دهندگان رخ نمی دهد و این مهم بیش از گذشته مورد توجه شرکت ملی گاز ایران قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه وجود آمار و تحلیل ها از بازخورد دریافت خدمات الکترونیکی می‌تواند به ارائه خدمات به شیوه های نوین منجر شود اذعان داشت: امیدواریم این خدمات در منزل و از طریق وب سایت ها توسط عموم مردم دریافت شود.

مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه نتیجه استمرار جریان گازرسانی؛ کسب رضایتمندی حداکثری مردم است؛ بر افزایش بهره وری ۳/5 درصدی در کارها و ایجاد ارزش افزوده؛ تاکید کرد که این مهم پیگیری خواهد شد.

مهندس نورموسوی با اشاره به اینکه زیرساخت های گازرسانی در استان زنجان فراهم است؛ تصریح داشت: با این وجود می بایست با جدیت و با همکاری های لازم به مسائلی از قبیل تعمیرات دوره ای؛ با بهره گیری از تکنولوژی های نوین پرداخته شود، نه به روش سنتی و قدیمی.

وی با تاکیدبر انجام اقدامات اصلاحی و رفع ایرادات موجود؛ ادامه داد: این اقدام مهم؛ منجر به بهبود عملکرد می‌شود که در این میان؛ بحث کنترل، مدیریت و نظارت بر ایستگاه ها از مواردی هستند که قبل از اینکه ما را دچار بحران کند، باید آن را مد نظر قرار دهیم.

نورموسوی با اشاره به اینکه آماده سازی همه نیروها، تجهیزات و برگزاری مانورها نیز می تواند در این خصوص بسیار کمک کننده باشد، افزود: انجام و توجه جدی به این اقدامات؛ از بروز بحران پیشگیری و منجر به مدیریت صحیح به هنگام وقوه بحران می شود.

مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران همچنین به لزوم حفظ سرمایه های انسانی در شرکت های گاز استانی تاکید کرد و گفت: ایجاد انگیزه برای کارکنان؛ از مولفه های مهم ارتقاء سازمانی است که با حفظ ارزش و کرامت انسانی، می توان چنان انگیزه ای در آنها ایجاد کرد که با خدمات صادقانه خود موجب شکوفایی و سرآمدی مجموعه در بین شرکت های خدمات رسان شوند.

مهندس نورموسوی در ادامه با اشاره به گسترش سرما در کشور و افزایش مصرف گاز؛ از مردم خواست؛ در این خصوص  با رعایت توصیه های مصرف بهینه و ایمن؛ شرکت ملی گاز ایران را در تحقق برنامه های پیش رو یاری کنند.

وی با اشاره به اینکه در استان زنجان تغییراتی از قبیل سیتسم مانیتورینگ، جی آی اس و برخی فعالیت ها در مدیریت های قبلی صورت گرفته است؛ خاطرنشان کرد: هم اکنون زنجان استان سرآمد کشور در این زمینه است.

مهندس نورموسوی با تاکید بر اینکه سرپرست جدید شرکت گاز استان زنجان نیز قطعآ منشا بروز تفکرات سیستمی خواهد بود؛ اظهار داشت: این استان با مردمانی که به شور و شعور حسینی شناخته می شوند؛ در انتظار دریافت خدمات ارزنده ی این شرکت هستند که امیدواریم این مهم با همکاری همه کارکنان و اهداف تعیین شده محقق شود.

وی با بیان اینکه انتظارات باید به فراخور نیازمندی های ذینفعان مد نظر قرار بگیرد؛ تا بتوان این مهم در حد کامل برآورده شود، خاطرنشان کرد: با توجه به تغییر مدیریتی در شرکت گاز استان زنجان بطور قطع این رویکرد وجود دارد.

در پایان این مراسم؛ از خدمات چهار ساله "موسی احمدلو "قدردانی و "رحیم سلیمانی‌نژاد" به عنوان سرپرست جدید شرکت گاز استان زنجان معرفی شد.

 

  • تاریخ انتشار :
  • 19 دی 1400
  • واحد روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
اشتراک پذیری بیش از 12 هزار مشترک جدید گاز در برنامه 1401 شرکت گاز استان زنجان
اشتراک پذیری بیش از 12 هزار مشترک جدید گاز در برنامه 1401 شرکت گاز استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: امسال ۱۲ هزار و ۵۰۰ مشترک جدید شهری و روستایی به جمع مشترکین زنجانی اضافه می شود.
1401/02/27
با هدف کاهش موانع تولید و کمک به اقتصاد کشور صورت می گیرد؛ برنامه ریزی گاز زنجان برای گازرسانی و افزایش ظرفیت شهرک‌های صنعتی استان
با هدف کاهش موانع تولید و کمک به اقتصاد کشور صورت می گیرد؛ برنامه ریزی گاز زنجان برای گازرسانی و افزایش ظرفیت شهرک‌های صنعتی استان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در راستای کاهش آلودگی محیط زیست، کاهش موانع تولید و کمک به اقتصاد کشور؛ گازرسانی و افزایش ظرفیت شهرک‌های صنعتی استان در الویت شرکت گاز استان زنجان قرار دارد.
1401/02/27
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد: 40 هزار متر مکعب بر ساعت سوخت پاک جایگزین سوخت های میان تقطیر می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد: 40 هزار متر مکعب بر ساعت سوخت پاک جایگزین سوخت های میان تقطیر می شود شرکت گاز استان زنجان با گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنایع غیر مشمول و مشمول مصوبه شورای اقتصاد درصدد جایگزینی ۴۰ هزار متر مکعب بر ساعت سوخت پاک گاز طبیعی به جای سوخت های میان تقطیر در استان است.
1401/02/26
شعله های امید در راه روستاهای باقی مانده زنجان؛ گازرسانی به 114 روستا، در دستور کار سال 1401 شرکت گاز استان زنجان قرار دارد
شعله های امید در راه روستاهای باقی مانده زنجان؛ گازرسانی به 114 روستا، در دستور کار سال 1401 شرکت گاز استان زنجان قرار دارد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تجلّی کار و کوشش با گازرسانی به ۱۱۴ روستای استان؛ به عنوان یکی از مهمترین طرح ها و برنامه های اجرایی در سال جاری خبر داد.
1401/02/25
گام بلند گاز زنجان برای جلوگیری از تکرار خاموشی های برق کشور در تابستان؛ گاز طبیعی نیروگاه 546 مگاواتی آریان زنجان تا پایان خرداد تامین می شود
گام بلند گاز زنجان برای جلوگیری از تکرار خاموشی های برق کشور در تابستان؛ گاز طبیعی نیروگاه 546 مگاواتی آریان زنجان تا پایان خرداد تامین می شود نماینده عالی دولت در استان زنجان از عملیات گازرسانی به نیروگاه سیکل ترکیبی آریان زنجان بازدید و در جریان پیشرفت ۹۴ درصدی پروژه احداث خط لوله ۲۰ اینچ ارتباطی از خط لوله ۴۸ اینچ دوم آذربایجان و انشعاب خ ...
1401/02/19
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: بیش از 406 هزار واحد مسکونی در استان زنجان، از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: بیش از 406 هزار واحد مسکونی در استان زنجان، از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند با اضافه شدن نزدیک به ۱۱ هزار واحد مسکونی جدید به جمع مشترکین گاز طبیعی در سال گذشته؛ واحد مسکونی تحت پوشش گاز طبیعی در استان زنجان؛ به بیش از ۴۰۶ هزار و ۴۸۰ واحد مسکونی رسیده است.
1401/02/17
برگزاری 70 مناقصه و مزایده ی شرکت گاز استان زنجان به ارزش بیش از 512 میلیارد تومان
برگزاری 70 مناقصه و مزایده ی شرکت گاز استان زنجان به ارزش بیش از 512 میلیارد تومان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: در سال گذشته؛ ۷۰ مناقصه و مزایده با حجم ریالی بیش از ۵۱۲ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان در شرکت گاز استان زنجان به مرحله اجراء رسیده است.
1401/02/05
با گازرسانی به 109 واحد صنعتی در سال گذشته؛ واحدهای صنعتی- تولیدی بهره مند از گاز استان زنجان به 2 هزار و 464 واحد رسید
با گازرسانی به 109 واحد صنعتی در سال گذشته؛  واحدهای صنعتی- تولیدی بهره مند از گاز استان زنجان به 2 هزار و 464 واحد رسید مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: سال گذشته به ۱۰۹ واحد صنعتی عمده و جزء با حجم جایگزینی ۴۴ هزار و ۶۰۰ مترمکعب گاز طبیعی با سوخت مایع گازرسانی شد تا واحدهای صنعتی- تولیدی بهره مند از گاز استان زنجان ...
1401/02/04
s