چهار شنبه, 17 آذر,1400

رنگ متن

گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان

گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از گازرسانی به ۲ هزار و ۳۹۵ واحد صنعتی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو گفت: با گازرسانی به ۳۴ واحد صنعتی در نیمه نخست امسال؛ تعداد واحدهای صنعتی- تولیدی استان به ۲ هزار و ۳۹۵ واحد؛ افزایش یافت.

وی از بالندگی گاز در واحدهای صنعتی استان زنجان خبر داد و اذعان داشت: واحدهای صنعتی تولیدی استان متشکل از یک هزار و ۵۴۷ واحد صنعتی جزء و ۸۴۸ واحد صنعتی عمده و فوق عمده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه گازدار شدن صنایع نشان دهنده وابستگی مستقیم آنها به صنعت گاز است؛ اظهار داشت: شرکت های صنعتی بزرگ و فعالِ خارج از شهرک های صنعتی نیز از انرژی گاز استفاده می کنند که تجهیز این شهرک های صنعتی و شرکت های فعال به انرژی گاز؛ گامی مهم و اساسی در راستای توسعه صنایع مختلف در استان زنجان است.

مهندس احمدلو ادامه داد: یکی از مهم ترین وظایف این شرکت، ارائه خدمات مستمر و ایمن توزیع گاز طبیعی به ‌عنوان سوخت پاک؛ با هدف تأمین رفاه، اطمینان ‌خاطر و رضایت روزافزون مشترکان گاز استان است؛ افزود: صرفه‌جویی و مصرف بهینه گاز طبیعی راهی برای پایداری گاز است و مصرف بهینه آن مخصوصاً در فصول سرد سال، دستیابی به این هدف را تسهیل می‌کند.

وی با اشاره به نقش موثر سوخت گاز طبیعی در کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از قطع درختان و همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای؛ تصریح کرد: اجـرای عملیات خطـوط انتقـال گـاز در نقـاط مختلف استـان برای تقویت و تکمیـل زیر ساخت‌های گاز به شهرها، روستاها و صنایع، جایگزینی گاز طبیعی با سوخت های میان تقطیر در صنایع عمده استان و صرفه جویی در مصرف سوخت از مهم ترین برنامه های گاز زنجان است.

مهندس احمدلو در پایان با بیان اینکه گاز؛ ۶۵ درصد سبد انرژی استان را تشکیل می دهد، گفت: این شرکت علاوه بر گازرسانی گسترده به بخش ها و مناطق مختلف استان، توجه ویژه ای به افزایش سطح کیفی خدماتِ قابل ارائه به مشترکان گاز دارد که از جمله این طرح ها می توان به اجرای پروژهای خدمات غیر حضوری و راه اندازی سامانه های ارائه خدمات الکترونیکی اشاره کرد.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
فقط و فقط با صرفه‌جویی یک‌ متر مکعب گاز در روز؛ امکان گازرسانی به 25 هزار و 400 خانوار زنجانی فراهم می شود
فقط و فقط با صرفه‌جویی یک‌ متر مکعب گاز در روز؛  امکان گازرسانی به 25 هزار و 400 خانوار زنجانی فراهم می شود مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: اگر هر خانواده از ۳۴۰ هزار و ۸۶۱ مشترک خانگی در روز؛ فقط یک‌ متر مکعب گاز صرفه‌جویی کنند، امکان گازرسانی به ۲۵ هزار و ۴۰۰ خانوار محروم از نعمت گاز در استان زنجان فر ...
1400/09/17
پایداری جریان گاز، حفظ تعادل در تولید، مصرف و پیشگیری از افت فشار گاز در سایه همکاری همه سازمانها
پایداری جریان گاز، حفظ تعادل در تولید، مصرف و پیشگیری از افت فشار گاز در سایه همکاری همه سازمانها مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: برای حفظ هر چه بیشتر تعادل در تولید، مصرف و پیشگیری از احتمال قطعی گاز؛ همه سازمان ها تا پایان سال موظف به رعایت مصرف بهینه گاز هستند
1400/09/14
زنجانی ها با بازبینی مداوم لوله و اتصالات دودکش ها؛ از وقوع هرگونه حادثه جبران ناپذیر پیشگیری کنند
زنجانی ها با بازبینی مداوم لوله و اتصالات دودکش ها؛ از وقوع هرگونه حادثه جبران ناپذیر پیشگیری کنند رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: به دلیل وزش باد شدید از چهارشنبه تا اوایل صبح جمعه؛ مشترکین عزیز برای جلوگیری از نشت گاز مونوکسید کربن؛ لوله های بخاری و کلاهک دودکش ها را بررسی کرده و ...
1400/09/10
پایداری شبکه گاز در سایه رعایت دمای رفاه و صرفه‌جویی زنجانی ها
پایداری شبکه گاز در سایه رعایت دمای رفاه و صرفه‌جویی زنجانی ها مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با تاکید بر اهمیت رعایت الگوی مصرف بهینه گاز؛ از تامین مستمر انرژی در سایه رعایت الگوی مصرف بهینه گاز طبیعی توسط مشترکین زنجانی خبر داد.
1400/09/08
طرح نظارت بر مصرف بهینه گاز در ادارات زنجان آغاز شد
طرح نظارت بر مصرف بهینه گاز در ادارات زنجان آغاز شد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از اجرای طرح کنترل و نظارت بر مصرف بهینه گاز طبیعی در ادارات و سازمان‌های دولتی استان با هدف صرفه‌جویی و مدیریت انرژی خبر داد.
1400/09/03
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت هفته بسیج
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت هفته بسیج موسی احمدلو در پیام تبریک به مناسب هفته بسیج گفت: بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت های مسلمان رشد کرده است. و عدالت خواهی میلیون ها انسان باایمان؛ ...
1400/09/03
افزایش 26 درصدی مصرف گاز طبیعی در استان زنجان
افزایش 26 درصدی مصرف گاز طبیعی در استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با کاهش دمای هوا در چند روز اخیر؛ مصرف گاز طبیعی در مقایسه با مدت مشابه پارسال در حدود ۲۶ درصد افزایش یافته و از مرز ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب فراتر رفته است.
1400/09/01
تعداد خانوارهای تحت پوشش گاز در استان زنجان به 91.6 درصد افزایش می یابد
تعداد خانوارهای تحت پوشش گاز در استان زنجان به 91.6 درصد افزایش می یابد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با بهره برداری از طرح های گازرسانی به ۳۸ روستا تا پایان ۱۴۰۰؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان به ۹۱.۶ درصد می رسد.
1400/08/30
s