چهار شنبه, 17 آذر,1400

رنگ متن

بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است.

بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۷۹ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با اشاره به توزیع ۷۹  میلیون و ۸۲۳  هزار مترمکعب گاز به جایگاه های CNG استان گفت: این مقدار شامل  ۶.۳۴ درصد گاز مصرفی کل استان است که بدیهی است که این جایگزینی صرفه جویی اقتصادی فراوانی بدنبال داشته و در کاهش آلاینده های محیطی نیز بسیار موثر است.

وی افزود: جایگاه های CNG استان زنجان سال گذشته در همین مدت به طور میانگین روزانه ۴۱۸ هزار مترمکعب گاز به صاحبان خوردو تحویل داده که خوشبختانه این فرآیند بصورت مستمر و بدون وقفه انجام شده است.

احمدلو درخصوص میزان تحویل گاز به جایگاه های CNG در مدت مشابه سال گذشته نیز گفت: در شش ماهه نخست پارسال، ۷۷ میلیون و ۷۹۵ هزار مترمکعب گاز در جایگاه های سوخت گاز استان توزیع شده که این میزان در مقایسه با مصرف ۶ ماهه امسال؛  افزایش ۲.۶۱ درصدی را نشان می دهد.

 مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر با در سرویس قرارگرفتن جایگاه پاسارگاد از اسفندماه سال گذشته، ۴۰ جایگاه CNG در استان در زمینه تحویل گاز به خودروها فعال بوده که از این تعداد ۱۹ جایگاه در سطح شهر زنجان و ۲۱ جایگاه در سایر نقاط استان فعال هستند که با توجه به جمعیت و وسعت استان، خدمت رسانی در این حوزه از وضعیت مناسبی برخوردار است.

در بین همه جایگاه های استان، جایگاه شهید امینی با حدود ۳ میلیون و ۹۹۷ هزارمترمکعب و جایگاه حلب با ۵۱۱ هزارمترمکعب، به ترتیب بیشترین و کمترین میزان مصرف را داشته است.

همچنین جایگاه زرین آباد با رشد ۵۶.۳۶ درصدی و در مقابل جایگاه حلب با افت ۳۸.۵۱ درصدی، شاخص ترین های آمار شش ماهه نخست سال ۱۴۰۰ را رقم زده است.

 

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
فقط و فقط با صرفه‌جویی یک‌ متر مکعب گاز در روز؛ امکان گازرسانی به 25 هزار و 400 خانوار زنجانی فراهم می شود
فقط و فقط با صرفه‌جویی یک‌ متر مکعب گاز در روز؛  امکان گازرسانی به 25 هزار و 400 خانوار زنجانی فراهم می شود مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: اگر هر خانواده از ۳۴۰ هزار و ۸۶۱ مشترک خانگی در روز؛ فقط یک‌ متر مکعب گاز صرفه‌جویی کنند، امکان گازرسانی به ۲۵ هزار و ۴۰۰ خانوار محروم از نعمت گاز در استان زنجان فر ...
1400/09/17
پایداری جریان گاز، حفظ تعادل در تولید، مصرف و پیشگیری از افت فشار گاز در سایه همکاری همه سازمانها
پایداری جریان گاز، حفظ تعادل در تولید، مصرف و پیشگیری از افت فشار گاز در سایه همکاری همه سازمانها مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: برای حفظ هر چه بیشتر تعادل در تولید، مصرف و پیشگیری از احتمال قطعی گاز؛ همه سازمان ها تا پایان سال موظف به رعایت مصرف بهینه گاز هستند
1400/09/14
زنجانی ها با بازبینی مداوم لوله و اتصالات دودکش ها؛ از وقوع هرگونه حادثه جبران ناپذیر پیشگیری کنند
زنجانی ها با بازبینی مداوم لوله و اتصالات دودکش ها؛ از وقوع هرگونه حادثه جبران ناپذیر پیشگیری کنند رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: به دلیل وزش باد شدید از چهارشنبه تا اوایل صبح جمعه؛ مشترکین عزیز برای جلوگیری از نشت گاز مونوکسید کربن؛ لوله های بخاری و کلاهک دودکش ها را بررسی کرده و ...
1400/09/10
پایداری شبکه گاز در سایه رعایت دمای رفاه و صرفه‌جویی زنجانی ها
پایداری شبکه گاز در سایه رعایت دمای رفاه و صرفه‌جویی زنجانی ها مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با تاکید بر اهمیت رعایت الگوی مصرف بهینه گاز؛ از تامین مستمر انرژی در سایه رعایت الگوی مصرف بهینه گاز طبیعی توسط مشترکین زنجانی خبر داد.
1400/09/08
طرح نظارت بر مصرف بهینه گاز در ادارات زنجان آغاز شد
طرح نظارت بر مصرف بهینه گاز در ادارات زنجان آغاز شد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از اجرای طرح کنترل و نظارت بر مصرف بهینه گاز طبیعی در ادارات و سازمان‌های دولتی استان با هدف صرفه‌جویی و مدیریت انرژی خبر داد.
1400/09/03
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت هفته بسیج
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت هفته بسیج موسی احمدلو در پیام تبریک به مناسب هفته بسیج گفت: بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت های مسلمان رشد کرده است. و عدالت خواهی میلیون ها انسان باایمان؛ ...
1400/09/03
افزایش 26 درصدی مصرف گاز طبیعی در استان زنجان
افزایش 26 درصدی مصرف گاز طبیعی در استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با کاهش دمای هوا در چند روز اخیر؛ مصرف گاز طبیعی در مقایسه با مدت مشابه پارسال در حدود ۲۶ درصد افزایش یافته و از مرز ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب فراتر رفته است.
1400/09/01
تعداد خانوارهای تحت پوشش گاز در استان زنجان به 91.6 درصد افزایش می یابد
تعداد خانوارهای تحت پوشش گاز در استان زنجان به 91.6 درصد افزایش می یابد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با بهره برداری از طرح های گازرسانی به ۳۸ روستا تا پایان ۱۴۰۰؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان به ۹۱.۶ درصد می رسد.
1400/08/30
s