چهار شنبه, 17 آذر,1400

رنگ متن

در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد

در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد

در راستای توانمند سازی منابع انسانی؛ در شش ماهه نخست امسال؛ ۱۸ هزار و ۵۸۹ نفر ساعت دوره آموزشی برای مدیران و کارکنان گاز زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، موسی احمدلو با اعلام این خبر گفت: در این دوره های آموزشی؛ ۱۸ هزار و ۵۸۹ نفر از کارکنان رسمی و پیمانی با حضور در ۵۱ دوره مختلف تخصصی و عمومی؛ آموزش های لازم را دریافت کرده اند.

وی بهبود عملکرد، توسعه شایستگی های منابع انسانی در راستای خط مشی شرکت و آشنا سازی کارکنان جدید با اهداف سازمان را از مهم ترین اهداف واحد آموزش شرکت گاز استان زنجان عنوان کرد و افزود: با توجه به شرایط کرونایی کشور در دو سال گذشته؛ برنامه های آموزشی این شرکت در سایت آموزش زنجان، یا به صورتON line  و OF line و یا از طریق معرفی همکاران به شرکت های گاز استانی همجوار یا سایر مراکز آموزشی معتبر و همچنین استفاده از ظرفیت های موجود در سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تصریح کرد: امور بهره برداری با ۳/۴۵ نفر ساعت و امور مهندسی و اجرا با ۵/۳۸ درصد به ترتیب بیشترین مشارکت را در دوره های آموزشی داشته اند.

مهندس احمدلو افزود: با توجه به ضرورت آموزش پیمانکاران، واحد آموزش این شرکت، موفق به اجرای ۱۱ هزار و ۵۹۴ نفر ساعت آموزش برای۵۳۲ نفر از این همکاران در قالب  اجرای ۱۴ دوره شده است.

وی ادامه داد: همچنین در راستای تعامل صنعت با دانشگاه در ۶ ماهه نخست امسال، این شرکت توانسته از خدمات کار آموزان در قالب ۱۲۴۰ نفر ساعت کارآموزی در واحد های مختلف شرکت استفاده نماید.

مهندس احمدلو با اشاره به اینکه ویژگی های قابل توجهی مانند کاهش هزینه ها، مدیریت بهره وری و زمان، حذف محدودیت مکانی، فرصت برابر آموزشی و آزادی عمل در بروزرسانی دانش کارکنان؛ از ویژگی های بارز برگزاری مجازی دوره های آموزشی در گاز زنجان است؛ تصریح داشت: همکاری خبرگان گاز زنجان با کارگروه تدوین محتوای آموزشی مشاغل پیمانکاری حوزه گازرسانی، همکاری با سازمان فنی و حرفه ای استان برای آموزش امدادگران گاز شهری و روستایی و ماموران قرائت کنتور و استفاده از ظرفیت دوره های آموزشی در سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز؛ از دیگر اقدامات انجام شده در افزایش رشد علمی و پرورش قابلیت های دانشی و مهارتی کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی گاز زنجان است. 

مهندس احمدلو در پایان از استقبال و اثر بخشی ۸۵ درصدی دوره های مدیریت دارائی های فیزیکی، مدیریت کربن، حسابداری مقدماتی و پیشرفته برای مدیران غیر مالی، شیوه های دعوت فرزندان به نماز و ارگونومی تخصصی خبر داد و گفت: برگزاری دوره آموزشی بازرسی فنی جوش خطوط لوله با حضور رئیس بازرسی فنی خط انتقال گاز ایران و برگزاری دوره آموزشی امداد کمک های اولیه با حضور کارشناسان مجرب هلال احمر استان به صورت کارگاه عملی؛ از دیگر اقدامات واحد آموزش گاز زنجان بوده است.

وی افزود: آموزش با کیفیت، موثر و کارآمد از دغدغه های همیشگی گاز زنجان در تامین نیاز آموزشی کارکنان در راستای رسیدن به اهداف سازمانی است.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
پایداری جریان گاز، حفظ تعادل در تولید، مصرف و پیشگیری از افت فشار گاز در سایه همکاری همه سازمانها
پایداری جریان گاز، حفظ تعادل در تولید، مصرف و پیشگیری از افت فشار گاز در سایه همکاری همه سازمانها مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: برای حفظ هر چه بیشتر تعادل در تولید، مصرف و پیشگیری از احتمال قطعی گاز؛ همه سازمان ها تا پایان سال موظف به رعایت مصرف بهینه گاز هستند
1400/09/14
زنجانی ها با بازبینی مداوم لوله و اتصالات دودکش ها؛ از وقوع هرگونه حادثه جبران ناپذیر پیشگیری کنند
زنجانی ها با بازبینی مداوم لوله و اتصالات دودکش ها؛ از وقوع هرگونه حادثه جبران ناپذیر پیشگیری کنند رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: به دلیل وزش باد شدید از چهارشنبه تا اوایل صبح جمعه؛ مشترکین عزیز برای جلوگیری از نشت گاز مونوکسید کربن؛ لوله های بخاری و کلاهک دودکش ها را بررسی کرده و ...
1400/09/10
پایداری شبکه گاز در سایه رعایت دمای رفاه و صرفه‌جویی زنجانی ها
پایداری شبکه گاز در سایه رعایت دمای رفاه و صرفه‌جویی زنجانی ها مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با تاکید بر اهمیت رعایت الگوی مصرف بهینه گاز؛ از تامین مستمر انرژی در سایه رعایت الگوی مصرف بهینه گاز طبیعی توسط مشترکین زنجانی خبر داد.
1400/09/08
طرح نظارت بر مصرف بهینه گاز در ادارات زنجان آغاز شد
طرح نظارت بر مصرف بهینه گاز در ادارات زنجان آغاز شد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از اجرای طرح کنترل و نظارت بر مصرف بهینه گاز طبیعی در ادارات و سازمان‌های دولتی استان با هدف صرفه‌جویی و مدیریت انرژی خبر داد.
1400/09/03
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت هفته بسیج
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت هفته بسیج موسی احمدلو در پیام تبریک به مناسب هفته بسیج گفت: بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت های مسلمان رشد کرده است. و عدالت خواهی میلیون ها انسان باایمان؛ ...
1400/09/03
افزایش 26 درصدی مصرف گاز طبیعی در استان زنجان
افزایش 26 درصدی مصرف گاز طبیعی در استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با کاهش دمای هوا در چند روز اخیر؛ مصرف گاز طبیعی در مقایسه با مدت مشابه پارسال در حدود ۲۶ درصد افزایش یافته و از مرز ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب فراتر رفته است.
1400/09/01
تعداد خانوارهای تحت پوشش گاز در استان زنجان به 91.6 درصد افزایش می یابد
تعداد خانوارهای تحت پوشش گاز در استان زنجان به 91.6 درصد افزایش می یابد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با بهره برداری از طرح های گازرسانی به ۳۸ روستا تا پایان ۱۴۰۰؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان به ۹۱.۶ درصد می رسد.
1400/08/30
اجرای بیش از 7 هزار و 100 کیلومتر شبکه گاز در استان زنجان
اجرای بیش از 7 هزار و 100 کیلومتر شبکه گاز در استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: توسعه شبکه گازرسانی در تمام شهرها و روستاها ادامه دارد و تاکنون نزدیک به ۷ هزار و ۱۱۴ کیلومتر شبکه‌گذاری در نقاط مختلف استان زنجان اجرا شده است.
1400/08/29
s