سه شنبه, 04 آبان,1400

رنگ متن

آغاز عملیات گازرسانی به 18 روستای زنجان

آغاز عملیات گازرسانی به 18 روستای زنجان

در گرامیداشت یادواره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان؛ عملیات گازرسانی به ۱۸ روستای استان زنجان با حضور استاندار آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در این مراسم که با حضور استاندار، امام جمعه و فرماندار شهرستان خدابنده، مدیرعامل شرکت گاز استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار و به صورت نمادین در روستای باش قشلاق خدابنده کلنگ زنی شد؛ موسی احمدلو از اختصاص بیش از ۳۹ میلیارد و۱۹۰میلیون تومان اعتبار؛ برای اجرای این طرح های گازرسانی در استان خبر داد.

وی افزود: با بهره برداری از طرح های گازرسانی به ۱۸روستای استان زنجان، ۹۱۶ خانوار روستایی در شهرستان های ابهر، خدابنده و ایجرود به شبکه گاز کشور متصل می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ابراز داشت: گازرسانی به این روستاها با اجرای نزدیک به ۱۱۶ کیلومتر شبکه فولای، تغذیه و پلی اتیلن؛ با قابلیت نصب یک هزار و ۱۲۴ انشعاب انجام می شود.

مهندس احمدلو با اشاره به بهره مندی ۶۰۲ روستای استان از نعمت گاز طبیعی؛ تصریح کرد: در حال حاضر 88/4 درصد خانوارهای روستایی استان زنجان بهره مند از نعمت گاز طبیعی هستند، که با برنامه ریزی های صورت گرفته، تا پایان سال۱۴۰۰ نفوذ گازرسانی در استان به 98/30 درصد می رسد.

وی افزود: شرکت گاز استان زنجان افتخار دارد که با ادامه روند رو به رشد خود برای توسعه گازرسانی به نقاط مختلف استان، سبب ایجاد زیرساخت‌های اقتصادی، اشتغالزایی،حفظ محیط زیست و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها و توسعه و رفاه مردم شده است.

 

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
شرکت گاز استان زنجان در پیشگیری از مسمومیت ناشی از گاز مونوکسید کرین هشدار داد
شرکت گاز استان زنجان در پیشگیری از مسمومیت ناشی از گاز مونوکسید کرین هشدار داد به مناسبت سومین روز از هفته پیشگیری از مسمومیت ها با عنوان "روز پیشگیری از مسمومیت ناشی از گازها و منوکسید کربن شرکت گاز استان زنجان در این خصوص هشدار داده و برخی از توصیه ها و نکات را برای پیشگیری از ...
1400/08/03
گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان
گازرسانی به بیش از 2 هزار و 390 واحد صنعتی استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از گازرسانی به ۲ هزار و ۳۹۵ واحد صنعتی در استان خبر داد.
1400/07/27
نشت یابی بیش 4 هزار و 360 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان
نشت یابی بیش 4 هزار و  360 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در راستای ایمنی و نگهداری شبکه های گازرسانی در ۶ ماهه نخست۱۴۰۰؛ بیش از ۴ هزار و ۳۶۷ کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان زنجان نشت یابی شد.
1400/07/27
بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است.
بیش از 79 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان تحویل داده شده است. مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۷۹ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
1400/07/26
بیش از ۳71 هزار مشترک زنجانی از گاز طبیعی بهره مند است
بیش از ۳71 هزار مشترک زنجانی از گاز طبیعی بهره مند است مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب ۳۷۱ هزار و ۶۶۸ مشترک گاز طبیعی در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی خبر داد.
1400/07/26
در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد
در 6 ماهه نخست 1400؛ بیش از 18 هزار نفر ساعت دوره آموزش مجازی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد در راستای توانمند سازی منابع انسانی؛ در شش ماهه نخست امسال؛ ۱۸ هزار و ۵۸۹ نفر ساعت دوره آموزشی برای مدیران و کارکنان گاز زنجان برگزار شد.
1400/07/19
در 6 ماهه نخست 1400؛ نیروگاه سلطانیه ی زنجان، روزانه بیش از 2 میلیون 900 هزار متر مکعب گاز مصرف کرد
در 6 ماهه نخست 1400؛    نیروگاه سلطانیه ی زنجان، روزانه بیش از 2 میلیون  900 هزار متر مکعب گاز مصرف کرد مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از ثبت مصرف روزانه ی ۲ میلیون و۹۷۰ هزار متر مکعبی نیروگاه سلطانیه در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.
1400/07/18
پیاده سازی و استقرار سامانه اطلاعات مکانی GIS با هدف مدیریت بهینه و هدفمند در گاز زنجان
پیاده سازی و استقرار سامانه اطلاعات مکانی GIS با هدف مدیریت بهینه و هدفمند در گاز زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از پیشرفت ۶۲ درصدی اقدامات انجام شده در راستای پیاده سازی GIS در خطوط و تاسیسات گازرسانی استان زنجان خبر داد.
1400/07/11
s