دوشنبه, 29 شهریور,1400

رنگ متن

همزمان با دهه امامت و ولایت؛ عملیات اجرایی گازرسانی به 4 روستای استان زنجان آغاز شد

همزمان با دهه امامت و ولایت؛ عملیات اجرایی گازرسانی به 4 روستای  استان زنجان آغاز شد

همزمان با دهه امامت و ولایت و در آستانه برگزاری یادواره بزرگداشت ۳۵۳۵ شهید استان زنجان؛ مدیرعامل گاز زنجان از آغاز عملیات گازرسانی به ۴ روستا؛ از توابع شهرستان طارم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در مراسم اجرای گازرسانی به روستاهای شیت، ولیدر، جورزگان و زاچگان از توابع شهرستان طارم که با حضور نماینده شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان طارم، مدیرعامل، معاونین و روسای نواحی شرکت گاز استان زنجان، فرماندار و جمعی از مسئولان در روستای شیت آغاز شد؛ دکتر طاهری گفت: به لطف خداوند متعال و با پیگیری های صورت گرفته؛ در ایام مبارک غدیر و در آستانه برگزاری یادواره بزرگداشت ۳۵۳۵ شهید استان زنجان؛ شاهد آغاز عملیات اجرایی پروژه های صعب العبور گازرسانی به ۴ روستای شهرستان طارم هستیم.

نماینده شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه؛ با توجه به مشکلات و موانع موجود و مطالبه به حق اهالی ۴ روستا؛ با همت مسئولان و مردم عزیز منطقه؛ مشکلات مربوط به اراضی کشاورزی، آب منطقه ای و مشکلات حوزه راه و انتهای مسیر حفاظت شده، برطرف شد؛ اذعان داشت: خوشبختانه موفقت های لازم برای گازرسانی به این مناطق صعب العبور کسب شد تا ان شاالله در کمترین زمان ممکن؛ شاهد بهره مندی ۷۹۰ خانوار روستایی دیگر شهرستان طارم از نعمت گاز طبیعی باشیم.

در ادامه؛ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، از اختصاص ۲۰ میلیارد و ۲۲۰میلیون تومان اعتبار برای اجرای عملیات گازرسانی به این ۴ روستا خبر داد.

موسی احمدلو با اعلام اینکه در حال حاضر ۵۳ روستای شهرستان طارم با ۸۰ درصد بهره مندی از نعمت گاز طبیعی استفاده می کنند؛ افزود: ۵ پروژه گازرسانی روستایی در شهرستان طارم در دست اجرا است که با آغاز عملیات اجرایی ۴ طرح گازرسانی روستایی دیگر؛ به زودی شاهد بهره مندی ۲/۸۹ درصدی خانوارهای روستایی این شهرستان از گاز طبیعی خواهیم بود.

وی اعلام کرد: برای گازرسانی به ۴ روستای شهرستان طارم؛ ۳ هزار و ۹۰۰ متر خط تغذیه، ۲۲ هزار و ۲۰۰ متر شبکه اجرا و ۶۷۴ انشعاب نصب می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: تلاش می کنیم با تامین اعتبار و کسب مجوزهای لازم برای روستاهای واجد شرایط دیگر؛ جمعیت بهره مند شهرستان طارم را به ۹۰ درصد بهره مندی برسانیم.  

 

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
آرامش زمستانی در سایه تلاش شبانه روزی کارکنان و تمهیدات شرکت گاز استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در برنامه ای فشرده‌، تعمیرات اساسی (اورهال) همه ایستگاه های CGS، TBS، CPS، کلیه ایستگاه های صنایع، شبکه ها و علمک های گاز برای سپری کردن زمستانی بدون دغدغه؛ اجرا شده ...
1400/06/28
603 روستای استان زنجان از گاز طبیعی بهره‌مند است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در حال حاضر ۶۰۳ روستای استان زنجان با جمعیتی بیش از ۹۴ هزار خانوار روستایی به شبکه گاز کشور متصل است.
1400/06/24
واکسیناسیون کارکنان شرکت گاز استان زنجان آغاز شد
واکسیناسیون کارکنان گاز زنجان با مساعدت و هماهنگی امور بهداشت، ایمنی و محیط زیست این شرکت با مرکز بهداشت شهرستان زنجان؛ طبق شرایط اعلامی وزارت بهداشت؛ آغاز شد.
1400/06/24
در ادامه طرح پایش سلامت کارکنان؛ غربالگری کرونا با انجام تست تشخیص PCR در گاز زنجان انجام شد
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از اجرای طرح پایش سلامت کارکنان این شرکت با هدف تشخیص زود هنگام مبتلایان احتمالی کرونا و اقدام اولیه برای جلوگیری از انتقال کووید-۱۹ به دیگر کارکنان خبر داد.
1400/06/15
نعمت گاز، گرمابخش 100 درصد جمعیت شهری و 88/4 درصد خانوار روستایی در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: ۱۰۰ درصد خانوار شهری و 88/4 درصد خانوار روستایی استان زنجان از گاز طبیعی بهره مند است.
1400/06/14
آغاز عملیات گازرسانی به 18 روستای زنجان
در گرامیداشت یادواره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان؛ عملیات گازرسانی به ۱۸ روستای استان زنجان با حضور استاندار آغاز شد.
1400/06/13
وزیر اسبق نفت از خدمات مدیرعامل و کارکنان گاز زنجان در توسعه طرح های گازرسانی قدردانی کرد
به دلیل پوشش۹۵/۱ درصدی گازرسانی کشور؛ بیژن زنگنه وزیر سابق نفت از خدمات مدیرعامل و تلاش کارکنان شرکت گاز استان زنجان با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.
1400/06/13
92/3 درصد خانوار روستایی شهرستان ابهرِ زنجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: همزمان با هفته دولت؛۳/۹۲ درصد خانوار روستایی شهرستان ابهر تحت پوشش شبکه گازرسانی قراردارد.
1400/06/10
s