چهار شنبه, 26 خرداد,1400

رنگ متن

مصرف گاز زنجانی ها سال گذشته حدود 6 درصد افزایش یافت.

مصرف گاز زنجانی ها سال گذشته حدود 6 درصد افزایش یافت.

مدیرعامل گاز زنجان گفت: در سال ۹۹، دو میلیارد و ۸۹۸ میلیون متر مکعب گاز در استان زنجان توسط مصرف کنندگان خانگی، تجاری و صنعتی مصرف شده است که افزایش بیش از ۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن را نشان می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان موسی احمدلو با اعلام اینکه سال گذشته ۲ میلیارد متر مکعب گاز در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی مصرف شده است؛ گفت: با احتساب ۸۹۸ میلیون مکعب گاز در بخش نیروگاه سلطانیه،  CNGها و تلمبه خانه ها، میزان مصرف گاز استان در ۱۲ ماه گذشته به  ۲ میلیارد و ۸۹۸ میلیون مترمکعب رسیده است.

وی با اشاره به اینکه پارسال، مصرف گاز در بخش خانگی و صنعتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خود، حدود ۶ درصد افزایش داشته است؛ افزود: مشترکین گاز طبیعی تا سال ۹۸؛ معادل ۳۵۰ هزار و ۳۵۲ مشترک بودند که این تعداد در پایان سال ۹۹ به ۳۶۷ هزار و ۶۹۴ مشترک رسید که شاهد رشد حدود ۵ درصدی در این بخش هستیم.

وی ادامه داد: همچنین بیشترین افزایش مصرف گاز را استان زنجان در بخش صنعتی با ۱۴ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کرد که دلیل اصلی آن افزایش در بخش صنعتی استان بوده است.

مدیرعامل گاز زنجان با بیان اینکه علیرغم محدودیت‌های اعمال شده برای صنایع در فصل سرد سال و اولویت مصرف با بخش خانگی و نیز با تبلیغات موثر محیطی و رسانه ای، فرهنگسازی و ابلاغ سیاست‌های تشویقی شرکت ملی گاز ایران، بازدید موثر و مستمر از ادارات و سازمان‌های دولتی، همکاری خوب و موثری در زمینه مصرف بهینه گاز انجام شد؛ تصریح داشت: توسعه هرگونه خدمت مرهون همکاری و همراهی مردم و مشترکین محترم است که از همراهی مردم شریف استان زنجان در مصرف بهینه گاز طبیعی؛ کمال تشکر و قدردانی را داریم.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
بخش صنعت و نیروگاه؛ 58 درصد از سهم کل گاز مصرفی استان زنجان را به خود اختصاص داده است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم ۵۸ درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد.
1400/03/11
رشد 44 درصدی در تامین گاز مشترکین زنجانی
مدیرعامل گاز زنجان؛ از رشد ۳/۴۴ درصدی تامین گاز مشترکین زنجانی در سال ۹۹ خبر داد.
1400/03/09
بیش از 165 درصد از اهداف گاز زنجان در تامین گاز خانوارهای جدید استان تحقق یافته است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در سال گذشته، با گازرسانی به ۱۵ هزار و ۷۴۳ خانوار شهری و روستایی استان؛ شاهد تحقق ۷/۱۶۵ درصدی گازرسانی به شهر‌ها و روستا‌های استان زنجان هستیم.
1400/03/08
بیش از 165 درصد از اهداف گاز زنجان در تامین گاز خانوارهای جدید استان تحقق یافته است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در سال گذشته، با گازرسانی به ۱۵ هزار و ۷۴۳ خانوار شهری و روستایی استان؛ شاهد تحقق ۷/۱۶۵ درصدی گازرسانی به شهر‌ها و روستا‌های استان زنجان هستیم.
1400/03/08
تحقق 128 درصدی جایگزینی گاز طبیعی با گازرسانی به واحدهای صنعتی استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با جایگزینی ۵۱ هزار و ۴۵۰ متر مکعب ساعت گاز در سال ۹۹؛ شاهد تحقق ۱۲۸ درصدی جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی هستیم.
1400/03/05
تحویل بیش از 155 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال 99
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۵۵ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۹ خبر داد.
1400/03/02
بیش از 2 هزار و 360 واحدصنعتی- تولیدی در استان زنجان زیر چتر گاز رسانی
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: تا کنون ۲ هزار و۳۶۱ واحد صنعتی- تولیدی عمده و جزء در استان زنجان گازدار شده است.
1400/02/27
تاکنون بیش از 7 هزار کیلومترشبکه‌گذاری گاز در استان زنجان اجرا شده است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: توسعه شبکه گازرسانی در تمام شهرهای استان ادامه دارد و تاکنون نزدیک به ۷ هزار و ۱۶ کیلومتر شبکه‌گذاری در نقاط مختلف انجام شده است.
1400/02/27
s