چهار شنبه, 26 خرداد,1400

رنگ متن

انجام تست غربالگری کرونا از کارکنان گاز زنجان

انجام تست غربالگری کرونا از کارکنان گاز زنجان

مدیرعامل گاز زنجان اعلام کرد: در راستای مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا، با پیگیری های صورت گرفته با مرکز بهداشت شهرستان زنجان؛ انجام تست کرونا از کارکنان گاز زنجان به صورت رَپید تست یا تست سریع انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با اعلام این خبر گفت: با توجه به قرار گرفتن استان زنجان در وضعیت قرمز و حاد کرونایی و به منظور حفظ سلامتی کارکنان و اطمینان خاطر از کار در محیطی سالم و بی خطر و تشخیص بهنگام این بیماری، تست کرونا برای کارکنان شاغل در شهرستان های قرمز زنجان، ابهر و خرمدره، توسط کارشناسان آزمایشگاه تخصصی مرکز بهداشت شهرستان زنجان، در حال انجام است.

وی با بیان اینکه آزمایش کرونای کارکنان گاز زنجان رایگان است؛ افزود: نتیجه تست کرونای برخی از کارکنان در گاز شهرستان زنجان مثبت اعلام شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه از روزهای ابتدایی مواجه با این ویروس خطرناک، اقدامات پیشگیرانه و مراقبتی خود را آغاز کرده ایم، اعلام کرد: استفاده از دستگاه‌های تب‌سنج و مایع ضدعفونی‌کننده دست، در ورودی ساختمان‌های شرکت به منظور اندازه‌گیری درجه حرارت بدن کارکنان و مراجعین در رأس این امور قرار دارد.

مهندس احمدلو با اشاره به اینکه گاز زنجان مطابق با دستورالعمل‌های اجرایی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، اقدامات گسترده‌ای را در حوزه‌های ضدعفونی کردن محوطه‌ها و فضاها و همچنین توزیع اقلام مورد نیاز اعم از ماسک، مواد ضدعفونی کننده و غیره انجام داده است؛ افزود: طبق مصوبات قرارگاه عملیاتی مدیریت کرونای این شرکت مقرر شد در راستای عملیاتی کردن بخشنامه اعلامی از سازمان اداری و استخدامی کشور؛ نسبت به کاهش حضور همکاران تا سقف ۵۰ درصد اقدام شود؛ مشروط بر اینکه خللی در ارائه خدمات ضروری بوجود نیاد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه آماده باش همه نیروها، نظارت همزمان واحدهای اچ اس ای و منابع انسانی در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی، ارسال اطلاعیه های آگاهی بخشی، تداوم خرید و توزیع ماسک و اقلام بهداشتی در بین همکاران، تب سنجی و بررسی اکسیژن خون همکاران و مراجعه کنندگان و نصب نرم افزار ماسک برای کنترل مراجعین، سم پاشی و ویروس زدایی ساختمان های اداری، از جمله مصوبات قرارگاه عملیاتی مدیریت کرونای شرکت گاز استان زنجان است؛ گفت: کاهش کلیه جلسات در حد ضرورت به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، هماهنگی با مرکز بهداشت شهرستان های استان برای حضور در شرکت برای انجام تست غربالگری و اعلام لیست خودروهای عملیاتی شرکت به معاونت سیاسی - امنیتی – اجتماعی استانداری و اعلام آمادگی برای هر نوع همکاری در مدت اجرای طرح مقابله با ویروس کرونا در استان از دیگر مصوبات این جلسه است.

مهندس احمدلو با اشاره به اینکه حذف سامانه ثبت اثر انگشت‌، کاهش نشست‌ها به جز موارد ضروری، کاهش مأموریت‌های کاری، حذف سرو ناهار برای کارکنان، کاهش ساعات کار کارکنان، جلوگیری از حضور افراد با علائم سرماخوردگی در محیط کار و استفاده از مرخصی استعلاجی برای آنها، تعطیل کردن اماکن ورزشی و گردهمایی‌ها از دیگر اقدام‌های پیشگیرانه شرکت گاز استان زنجان بوده است؛ تصریح کرد: در همین راستا از تابلوهای الکترونیکی و اطلاع‌رسانی به‌ منظور بازنشر پیام‌های مقابله با این ویروس نیز استفاده شده است.

وی اظهار داشت: تمام تلاش ما و کارکنان خدماتی- رفاهی در این جهت است که بتوانیم تا حد امکان، آرامش لازم برای همکاران ایجاد کرده تا در محیطی آرام‌تر به ارائه خدمات خود بپردازند.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
بخش صنعت و نیروگاه؛ 58 درصد از سهم کل گاز مصرفی استان زنجان را به خود اختصاص داده است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم ۵۸ درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد.
1400/03/11
رشد 44 درصدی در تامین گاز مشترکین زنجانی
مدیرعامل گاز زنجان؛ از رشد ۳/۴۴ درصدی تامین گاز مشترکین زنجانی در سال ۹۹ خبر داد.
1400/03/09
بیش از 165 درصد از اهداف گاز زنجان در تامین گاز خانوارهای جدید استان تحقق یافته است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در سال گذشته، با گازرسانی به ۱۵ هزار و ۷۴۳ خانوار شهری و روستایی استان؛ شاهد تحقق ۷/۱۶۵ درصدی گازرسانی به شهر‌ها و روستا‌های استان زنجان هستیم.
1400/03/08
بیش از 165 درصد از اهداف گاز زنجان در تامین گاز خانوارهای جدید استان تحقق یافته است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در سال گذشته، با گازرسانی به ۱۵ هزار و ۷۴۳ خانوار شهری و روستایی استان؛ شاهد تحقق ۷/۱۶۵ درصدی گازرسانی به شهر‌ها و روستا‌های استان زنجان هستیم.
1400/03/08
تحقق 128 درصدی جایگزینی گاز طبیعی با گازرسانی به واحدهای صنعتی استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با جایگزینی ۵۱ هزار و ۴۵۰ متر مکعب ساعت گاز در سال ۹۹؛ شاهد تحقق ۱۲۸ درصدی جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی هستیم.
1400/03/05
تحویل بیش از 155 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال 99
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۵۵ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۹ خبر داد.
1400/03/02
بیش از 2 هزار و 360 واحدصنعتی- تولیدی در استان زنجان زیر چتر گاز رسانی
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: تا کنون ۲ هزار و۳۶۱ واحد صنعتی- تولیدی عمده و جزء در استان زنجان گازدار شده است.
1400/02/27
تاکنون بیش از 7 هزار کیلومترشبکه‌گذاری گاز در استان زنجان اجرا شده است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: توسعه شبکه گازرسانی در تمام شهرهای استان ادامه دارد و تاکنون نزدیک به ۷ هزار و ۱۶ کیلومتر شبکه‌گذاری در نقاط مختلف انجام شده است.
1400/02/27
s