چهار شنبه, 26 خرداد,1400

رنگ متن

به صورت مجازی و غیر حضوری در سال 99 محقق شد:

به صورت مجازی و غیر حضوری در سال 99 محقق شد:

واحد آموزش گاز زنجان در سال گذشته ۱۹ هزار و ۱۰۸ نفر ساعت دوره آموزشی به صورت مجازی برگزار کرد تا ۸۸۹ نفر از کارکنان رسمی و پیمانی با حضور در ۶۲ دوره مختلف تخصصی و عمومی؛ آموزش های لازم را دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، مدیر عامل این شرکت با اشاره به اینکه افزایش رشد علمی و پرورش قابلیت های دانشی و مهارتی کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی شرکت؛ از مهم ترین اهداف و برنامه های اجرایی گاز زنجان است؛ گفت: این برنامه ها با توجه به شرایط کرونایی کشور در یکسال گذشته؛ در سایت آموزش زنجان، یا به صورتON line  و OF line و یا از طریق معرفی همکاران به شرکت های گاز استانی همجوار یا سایر مراکز آموزشی معتبر و همچنین استفاده از ظرفیت های موجود در سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز  بوده است.

وی بهبود عملکرد، توسعه شایستگی های منابع انسانی در راستای خط مشی شرکت و آشنا سازی کارکنان جدید با اهداف سازمان را از مهم ترین اهداف واحد آموزش شرکت گاز استان زنجان عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش کارکنان در مسیر شغلی خود به منظور متناسب ساختن دانش، مهارت و بینش خود با نیازهای شغلی مورد تصدی اعلام داشت: برگزاری دوره های امور مالی و پشتیبانی، واحدهای ستادی، بهره برداری و امور مهندسی و اجرا به ترتیب بیشترین نفر ساعت آموزش را تا پایان سال ۹۹ به خود اختصاص داده است.

مهندس احمدلو همچنین به ضرورت و اهمیت ارائه آموزش های مربوط به پیمانکاران اشاره کرد و ابراز داشت: واحد آموزش اقدامات لازم برای آموزش ۲ گروه ۱۰۰ نفره از امدادگران گاز شهری و روستایی از طریق سازمان فنی و حرفه ای به انجام رسانده است تا با برگزاری ۴ هزار و ۹۴ نفر ساعت آموزش برای ۱۸۷ نفر از همکاران؛ ۳۳ دوره مختلف تخصصی اجرا و آموزش های لازم صورت گیرد.

وی؛ ارتقاء میزان اثر بخش بودن دورهای آموزشی از ۸۲ به عدد ۳/۸۸ و افزایش تعداد شرکت کنندگان دوره های آموزش مجازی از ۱۹۵ نفر دوره به ۶۹۳ در سال ۹۹ و همچنین افزایش تعداد درخواست های آموزش از ۱۵۷ عنوان به ۲۲۳ عنوان نیازسنجی سال ۱۴۰۰ را از جمله اقدامات شاخص و اثر بخش گاز زنجان در زمینه آموزش کارکنان اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ادامه داد: ایجاد زیر ساخت ها و بسترهای لازم در خصوص فرهنگ سازی آموزش مجازی، تدوین و عملیاتی کردن مصوبات شورای آموزش در خصوص نحوه اجرای دوره های آموزش مجازی و آنلاین در سال گذشته، ارسال گزارش مبسوط از چگونگی تجهیز کارگاه فنی و حرفه ای به شرکت ملی گاز، ارسال گزارش های متعدد به ارگانهای متقاضی، ارسال محتوای آموزشی و طراحی سئوالات مربوط به حقوق شهروندی در نظام اداری، مدیریت شکایات مشتریان، کرونا و رهاکاری پیشگیری از آن برای همکاران با ۲۵۰ میلیون ریال صرفه جویی، انجام فرآیند نیاز سنجی سال ۱۴۰۰ از دیگر اقدامات انجام شده در حیطه آموزش گاز زنجان است.  

وی افزود: در راستای تعامل صنعت با دانشگاه نیز از خدمات ۸ کارآموز در قالب یک هزار و ۷۴۰ نفر ساعت کار آموزی در واحدهای مختلف شرکت استفاده شده است.

وی در پایان با بیان اینکه واحد آموزش تمام تلاش خود را در اجرای هر چه بهتر اهداف شرکت و خدمات به کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان به کار بسته است از واحد آموزش قدردانی کرد.

 

 

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
بخش صنعت و نیروگاه؛ 58 درصد از سهم کل گاز مصرفی استان زنجان را به خود اختصاص داده است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم ۵۸ درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد.
1400/03/11
رشد 44 درصدی در تامین گاز مشترکین زنجانی
مدیرعامل گاز زنجان؛ از رشد ۳/۴۴ درصدی تامین گاز مشترکین زنجانی در سال ۹۹ خبر داد.
1400/03/09
بیش از 165 درصد از اهداف گاز زنجان در تامین گاز خانوارهای جدید استان تحقق یافته است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در سال گذشته، با گازرسانی به ۱۵ هزار و ۷۴۳ خانوار شهری و روستایی استان؛ شاهد تحقق ۷/۱۶۵ درصدی گازرسانی به شهر‌ها و روستا‌های استان زنجان هستیم.
1400/03/08
بیش از 165 درصد از اهداف گاز زنجان در تامین گاز خانوارهای جدید استان تحقق یافته است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در سال گذشته، با گازرسانی به ۱۵ هزار و ۷۴۳ خانوار شهری و روستایی استان؛ شاهد تحقق ۷/۱۶۵ درصدی گازرسانی به شهر‌ها و روستا‌های استان زنجان هستیم.
1400/03/08
تحقق 128 درصدی جایگزینی گاز طبیعی با گازرسانی به واحدهای صنعتی استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با جایگزینی ۵۱ هزار و ۴۵۰ متر مکعب ساعت گاز در سال ۹۹؛ شاهد تحقق ۱۲۸ درصدی جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی هستیم.
1400/03/05
تحویل بیش از 155 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال 99
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۵۵ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۹ خبر داد.
1400/03/02
بیش از 2 هزار و 360 واحدصنعتی- تولیدی در استان زنجان زیر چتر گاز رسانی
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: تا کنون ۲ هزار و۳۶۱ واحد صنعتی- تولیدی عمده و جزء در استان زنجان گازدار شده است.
1400/02/27
تاکنون بیش از 7 هزار کیلومترشبکه‌گذاری گاز در استان زنجان اجرا شده است
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: توسعه شبکه گازرسانی در تمام شهرهای استان ادامه دارد و تاکنون نزدیک به ۷ هزار و ۱۶ کیلومتر شبکه‌گذاری در نقاط مختلف انجام شده است.
1400/02/27
s