شنبه, 08 آذر,1399

رنگ متن

به مشکلات پیمانکاران گاز زنجان رسیدگی می‌شود؛ با هدف رفع موانع ومشکلات گازرسانی؛ مدیرعامل گاز زنجان با پیمانکاران پروژه های اجرایی دیدار کرد

به مشکلات پیمانکاران گاز زنجان رسیدگی می‌شود؛ با هدف رفع موانع ومشکلات گازرسانی؛ مدیرعامل گاز زنجان با پیمانکاران پروژه های اجرایی دیدار کرد

مدیرعامل گاز زنجان به منظور افزایش سطح تعامل دو سویه و آگاهی از مسایل و مشکلات پیمانکاران اجرایی با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو گفت: برای برقراری ارتباط مؤثر و شفاف بین پیمانکاران و شرکت گاز استان زنجان، این جلسه تشکیل شده است تا مسائل و مشکلات بصورت حضوری مطرح و راهکارهای عملی برای حل مسائل شناسایی شود.
وی؛ پیمانکاران و نیروهای زیر مجموعه آنان را قشری زحمت کش و ریسک پذیر معرفی و از ایشان به عنوان بازوان اجرایی گاز زنجان یاد کرد و گفت: به منظور حمایت حداکثری از پیمانکاران، فرآیندهای داخلی در شرکت گاز استان باید به گونه ای صورت گیرد که این عزیزان در چارچوب قانون و مقررات بتوانند در حداقل زمان ممکن مطالبات و حقوق خود را دریافت نمایند.
وی خاطر نشان کرد: رابطه کارفرما و پیمانکار یک رابطه دو طرفه است که می بایست با رعایت ضوابط و قوانین و اصول حرفه ای کار به تعامل مناسب و پویا تبدیل شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه از پیمانکاران حاضر در جلسه خواست نقطه نظرات خود را به صورت صریح و شفاف بیان کنند تا ضمن شناسایی نقاط ضعف، بتوان راهکارهایی برای رفع آنان و روان سازی فرآیندهای مرتبط پیدا کرد.
مهندس احمدلو تصریح کرد: برای رفع مشکلات و تامین خواسته های شما عزیزان؛ این شرکت از هیچ کوششی دریغ نکرده است و درحد امکان سعی کرده ایم شرایط مناسبی را بر اساس قوانین و مقررات حاکم فراهم کنیم.
وی با تاکید بر اینکه مشکلات موجود را باید دوطرفه حل کرد؛ بر اهمیت و تاثیر بی بدیل مشکلات عمده ای چون تحریم ها و افزایش روز افزون قیمت دلار و ارز بر مدیریت اجرای پروژه ها؛ تاکید کرد و از پیمانکاران خواست: با دستگاه های اجرایی همچون سازمان مدیریت و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی رایزنی های لازم صورت گیرد تا با اصلاح برخی مقررات و پیدا کردن راهکار قانونی بتوان از عهده این مشکلات برآمد.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان شفاف سازی در پیمانها، پیگیری و توجه به بحث ۵ درصدی بیمه در مفاصا حساب و عدم بلوکه شدن نقدینگی پیمانکاران، رفع به موقع مشکل معارضین، تامین و ارائه کامل و به موقع کالاهای مورد نیاز پیمانکاران از انبار، پیگری لازم و تسریع پیمانکاران در تکمیل و ارائه اسناد به امور مالی جهت پرداخت صورتحسابها را از جمله راهکارهای اجرایی در کاستن مشکلات پیمانکاران عنوان کرد.
درادامه این دیدار، پیمانکاران پروژه های اجرایی به بیان مشکلات، انتظارات و مسائل حوزه کاری خود پرداخته و طرفین درخصوص موضوعات مربوطه به بحث و گفتگو پرداختند.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
در راستای کنترل و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا؛ همه خدمات گاز زنجان به صورت غیر حضوری انجام می شود/ مشترکین محترم به ادارات گاز در سطح استان مراجعه نفرمایند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از مشترکین زنجانی خواست: با توجه به وضعیت قرمز استان در دوران شیوع بیماری کرونا و ضرورت کاهش تردد، به ادارات گاز مراجعه نکرده و از خدمات غیر حضوری این شرکت بهره مند شوند.
1399/09/05
طرح ضربتی افزایش پایداری انتقال گاز در ماهنشان تا 15 آذرماه
مدیرعامل گاز زنجان از افزایش بیش از پیش پایداری انتقال گاز در شهرستان ماهنشان با اجرای طرح ضربتیِ اجرای خط لوله ۶ کیلومتری آق کند به آلمالو تا دو هفته آینده خبر داد
1399/09/05
اطلاعیه قطعی گاز در شهرستان طارم
روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: جریان گاز طبیعی مشترکین دهستان گیلوان، صومعه بر، انارستان و پاسار فردا قطع خواهد بود.
1399/09/05
براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا صورت می گیرد؛ دورکاری 50 درصد کارکنان گاز زنجان تا نیمه اول آذرماه
مدیرعامل گاز زنجان گفت: حضور کارکنان این شرکت تا دو هفته آینده به صورت ۵۰ درصد خواهد بود
1399/09/03
آمادگی گاز زنجان برای تامین ایمنی و گازرسانی پایدار با استقرار کشیک های زمستانی
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از نظارت و کنترل بر فشار گاز مصرفی و برقراری جریان مستمرگاز طبیعی با استقرار ۲۴ ساعته کشیک زمستانی از اول آبان ماه امسال خبر داد.
1399/09/01
رییس روابط عمومی گاز زنجان: هموطنان به دلیل توجه نکردن به مسائل ایمنی؛جان خود را از دست می دهند/ مردم نکات ایمنی را با جدیت رعایت کنند
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ نادر رابطی بر ضرورت استفاده صحیح از وسایل گرمایشیِ استاندارد تاکید کرد و گفت: استفاده نادرست از وسایل گرمازا و همچنین استفاده از وسایل غیر استاندارد، باعث بر ...
1399/08/26
بی توجهی در نصب و استفاده از تجهیزات گرمایشی، حوادث جبران ناپذیری به دنبال دارد/ مشترکین؛توصیه های ایمنی را جدی بگیرند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه با شروع فصل سرما؛ استفاده از وسایل گازسوز در میان خانواده ها افزایش می یابد؛ تاکید داشت:مشترکینِ گازِ طبیعی باید در استفاده از این وسایل به نکات ایمنی ت ...
1399/08/21
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد: جمعیت روستایی بهره مند از نعمت گاز در شهرستان طارم به5/82 درصدمی رسد
درصد برخورداری گازطبیعی در بخش روستاییِ شهرستان طارمِ زنجان از 80/1 به 82/5 درصد افزایش می یابد.
1399/08/21
s