پنجشنبه, 08 آبان,1399

رنگ متن

بهره‌مندی96 درصد خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی

بهره‌مندی96 درصد خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز استانزنجان گفت: با بهره مندی همه ۲۱ شهر و ۵۹۳ روستای استان از نعمت گاز طبیعی؛ هم‌اکنون میانگین بهره‌مندی خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی به ۹۶ درصد رسیده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو افزود: گاز زنجان، با تامین گاز طبیعی بیش از ۳۰۴ هزار خانوار شهری با ۱۰۰ درصد بهره مندی و ۱۰۷ هزار خانوار روستایی استان زنجان با ۹/۸۷ درصد بهره مندی؛ در سطح استان توانسته است؛ گام های موثری در اجرای طرح های گازرسانی به شهرها و روستاهای استان بردارد.
وی با اشاره به وضع گازرسانی در استان اظهارکرد: گازرسانی به ۳۵۵ هزار و ۲۰۶ مشترک گاز طبیعی در سطح استان زنجان به غیر از اقدام‌ها و برنامه‌ریزی‌های شرکت گاز، مرهون تلاش‌های کارکنان این شرکت در فراهم کردن جریان ایمن و پایدار گاز است.
مدیرعامل شرکت گاز استانزنجان افزود: برای تحقق این مهم، بیش از ۶ هزار و ۸۵۰ کیلومتر شبکه گاز اجرایی و ۱۹۲ هزار و ۴۶۶ انشعاب گاز در استان نصب شده است.
مهندس احمدلو با بیان اینکه یکی از سیاست‌های مهم این شرکت بهره‌مندی تمامی صنایع سطح استان از گاز طبیعی همسو با کمک به سطح اشتغال و تولید در استان و همچنین کاهش میزان آلودگی محیط زیست است، تصریح کرد: هم‌اکنون همه ۱۱ شهرک صنعتی فعال استان، ۲ ناحیه صنعتی فعال ایجرود و طارم، ۳ محور صنعتی ذاکر بناب، روی و نورین، صنایع عمده استان و ۴۰ جایگاه CNG در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده‌اند.
وی ابراز کرد: گاز زنجان با اجرای ۵۹۲ کیلومترخط انتقال گاز، اجرای ۶ هزار و ۸۵۱ کیلومتر شبکه های تغذیه و توزیع گاز در استان، نصب ۱۹۲ هزار و ۴۶۶ علمک به ۳۲۵ هزار و ۲۸۸ مشترک در بخش خانگی، ۲۷ هزار و ۶۲۴ مشترک در بخش تجاری و عمومی و ۲ هزار و ۲۹۴ مشترک در بخش عمده و صنعتی خدمات ارائه می کند.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
دوره های آموزشی آنلاینِ گاز زنجان؛ خانوادگی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان موسی احمدلو گفت: با درخواست امور بانوان و سرپرست مددکاری اجتماعی این شرکت؛ واحد آموزش شرایط لازم برای برگزاری دوره های آموزشی آنلاین برای ۶۰ نفر از کارکنان و ...
1399/08/07
به مشکلات پیمانکاران گاز زنجان رسیدگی می‌شود؛ با هدف رفع موانع ومشکلات گازرسانی؛ مدیرعامل گاز زنجان با پیمانکاران پروژه های اجرایی دیدار کرد
مدیرعامل گاز زنجان به منظور افزایش سطح تعامل دو سویه و آگاهی از مسایل و مشکلات پیمانکاران اجرایی با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.
1399/08/03
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد: آمادگی گاز زنجان برای اجرای رایگان طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه‌ها در استان
شهروندان زنجانی که واحدهای مسکونی و تجاری آنها مجهز به موتورخانه است می توانند تنها با درخواست خود؛ از مزایای طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه‌ها به صورت "رایگان" بهره مند شوند.
1399/07/27
مدیر عامل در نشست صمیمی با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در گاز زنجان: گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ گرامیداشت40 سال اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
در گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس؛ مدیرعامل گاز زنجان با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در این شرکت نشستی صمیمانه برگزار و از ایثار و از خودگذشتگی ایشان قدردانی کرد.
1399/07/08
پیام تبریک مهندس احمدلو به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
موسی احمدلو، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با ارسال پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را به کارکنان خدوم گاز زنجان، ایثارگران و خانواده محترم شهدا تبریک و تهنیت گفت.
1399/07/05
جذب بیش از 355 هزارمشترک گاز در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب بیش از ۳۵۵ هزارمشترک گاز طبیعی در این استان خبر داد.
1399/07/01
بهره‌مندی96 درصد خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز استانزنجان گفت: با بهره مندی همه ۲۱ شهر و ۵۹۳ روستای استان از نعمت گاز طبیعی؛ هم‌اکنون میانگین بهره‌مندی خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی به ۹۶ درصد رسیده است.
1399/07/01
مسئولیت اجتماعی، سرلوحه فعالیت‌های گاز زنجان 50 هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی آماده توزیع بین مشترکین جدید زنجانی
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از چاپ و توزیع۵۰ هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی در آستانه ورود به فصل سرما خبر داد.
1399/06/25
s