پنجشنبه, 08 آبان,1399

رنگ متن

مسئولیت اجتماعی، سرلوحه فعالیت‌های گاز زنجان 50 هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی آماده توزیع بین مشترکین جدید زنجانی

مسئولیت اجتماعی، سرلوحه فعالیت‌های گاز زنجان 50 هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی آماده توزیع بین مشترکین جدید زنجانی

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از چاپ و توزیع۵۰ هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی در آستانه ورود به فصل سرما خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان نادر رابطی با بیان اینکه در راستای اهمیت به حقوق مصرف کنندگان، حقوق شهروندی و مسئولیت های اجتماعی؛ این شرکت همواره به عنوان یکی از دستگاه های پیشگام اصلاح الگوی مصرف در استان با اجرای طرح ها و پروژهای زیربنایی؛ گامهای موثری در راستای ترویج فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز برداشته است؛ افزود: یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان زنجان، فرهنگ سازی عمومی برای آشنایی مشترکین با خطرات احتمالی گاز طبیعی و مصرف ایمن و بهینه آنهاست.
وی با تاکید بر اهمیت رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه توسط همه افراد جامعه؛ تصریح داشت: این کتابها توسط امور مشترکین و دفاتر پیشخوان دولت که طرف قرارداد با گاز زنجان هستند؛ در اختیار مشترکین جدید قرار می گیرد تا با مطالعه مضامین این کتاب، مهم ترین اطلاعات مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی را دریافت کنند.
رابطی با بیان اینکه شرکت گاز استان زنجان در بخش فعالیت‌های اجتماعی خود پروژه‌های متعددی در حال اجرا دارد؛ به ضرورت بکارگیری تمامی ابزارهای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی برای کنترل و مدیریت مصرف انرژی؛ اشاره کرد و افزود: بخش دیگری از محوریت توزیع این کتابها در بین دانش آموزان مقطع پنجم ابتدایی در قالب "طرح همیار" است؛ افزود: اجرای طرح همیار گاز و توجه به آموزش همگانی شهروندان در مدارس و مساجد استان از جمله اقداماتی است که درراستای مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی برای ۱۲ سال متوالی برای ارتقای فرهنگ عمومی در حال انجام است.
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان تصریح کرد: در این دوره های آموزشی که با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار می شود، مطالب مهمی پیرامون شناخت مشخصات و مخاطرات گاز طبیعی، نشت گاز، عوامل مهم نشتی گاز، روش‌های نشت‌یابی در سیستم‌های داخلی مشترکان، دستگاه‌های گازسوز و ایمنی سیستم‌های داخلی مشترکان، دودکش‌ها و تست و نصب صحیح آنها و چگونگی مصرف بهینه انرژی از سوی کارشناسان شرکت مطرح می شود.
رابطی اذعان کرد: اقدامات دیگری همچون مشارکت در برنامه‌های صدا و سیما به ‌منظور آشنایی جامعه با مصرف بهینه، مشارکت با صدا و سیمای مرکز زنجان در ساخت سریال« یاشا » و « آقا جان» در راستای گازرسانی به روستاها و مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی و فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی، کمک به اقشار کم برخوردار با مشارکت در " کمک های مومنانه"، کمک به سیل‌زدگان، زیباسازی شهر با پیام‌های ایمنی، پاسخگویی به مشکلات مردمی در ملاقات الکترونیکی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی سامد؛ اشتراک‌پذیری و گازرسانی رایگان به اماکن مذهبی، مدارس دینی و جانبازان بالای ۲۵ درصد، بهره‌مندی از توانمندی روسای نواحی برای اطلاع‌رسانی گسترده‌تر در شورای اداری و گازبانان در مناطق روستایی بهره‌مند از گاز طبیعی، برگزاری جلسه آموزشی برای کارگزاران دفاتر پیشخوان استان و ارائه خدمات الکتـرونیکی برای تسهیل و تسریع در خـدمات و افـزایش رضایتمندی مشترکین، از جمله اقدامات فرهنگی انجام شده در راستای مسئولیت های اجتماعی گاز زنجان است.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
دوره های آموزشی آنلاینِ گاز زنجان؛ خانوادگی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان موسی احمدلو گفت: با درخواست امور بانوان و سرپرست مددکاری اجتماعی این شرکت؛ واحد آموزش شرایط لازم برای برگزاری دوره های آموزشی آنلاین برای ۶۰ نفر از کارکنان و ...
1399/08/07
به مشکلات پیمانکاران گاز زنجان رسیدگی می‌شود؛ با هدف رفع موانع ومشکلات گازرسانی؛ مدیرعامل گاز زنجان با پیمانکاران پروژه های اجرایی دیدار کرد
مدیرعامل گاز زنجان به منظور افزایش سطح تعامل دو سویه و آگاهی از مسایل و مشکلات پیمانکاران اجرایی با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.
1399/08/03
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد: آمادگی گاز زنجان برای اجرای رایگان طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه‌ها در استان
شهروندان زنجانی که واحدهای مسکونی و تجاری آنها مجهز به موتورخانه است می توانند تنها با درخواست خود؛ از مزایای طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه‌ها به صورت "رایگان" بهره مند شوند.
1399/07/27
مدیر عامل در نشست صمیمی با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در گاز زنجان: گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ گرامیداشت40 سال اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
در گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس؛ مدیرعامل گاز زنجان با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در این شرکت نشستی صمیمانه برگزار و از ایثار و از خودگذشتگی ایشان قدردانی کرد.
1399/07/08
پیام تبریک مهندس احمدلو به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
موسی احمدلو، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با ارسال پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را به کارکنان خدوم گاز زنجان، ایثارگران و خانواده محترم شهدا تبریک و تهنیت گفت.
1399/07/05
جذب بیش از 355 هزارمشترک گاز در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب بیش از ۳۵۵ هزارمشترک گاز طبیعی در این استان خبر داد.
1399/07/01
بهره‌مندی96 درصد خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز استانزنجان گفت: با بهره مندی همه ۲۱ شهر و ۵۹۳ روستای استان از نعمت گاز طبیعی؛ هم‌اکنون میانگین بهره‌مندی خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی به ۹۶ درصد رسیده است.
1399/07/01
مسئولیت اجتماعی، سرلوحه فعالیت‌های گاز زنجان 50 هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی آماده توزیع بین مشترکین جدید زنجانی
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از چاپ و توزیع۵۰ هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی در آستانه ورود به فصل سرما خبر داد.
1399/06/25
s