سه شنبه, 08 مهر,1399

رنگ متن

برگزاری مسابقات آنلاین قرآنی در گاز زنجان مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در شرکت گاز استان زنجان به صورت آنلاین برگزار شد

برگزاری مسابقات آنلاین قرآنی در گاز زنجان مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در شرکت گاز استان زنجان به صورت آنلاین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مسئول دارالقرآن الکریم این شرکت گفت: در پی شیوع کرونا در کشور و ضرورت حفظ طرح فاصله گذاری اجتماعی، مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان گاز زنجان با عنوان " بهار در بهار"، مطابق با آئین نامه ارسالی ستاد، به صورت مجازی برگزار شد.
نادر رابطی با اعلام اینکه مسابقات قرآنی "بهار در بهار" با هدف غنی سازی آموزه های ارزشمند دینی قرآنی و فرهنگی با برپایی رقابتی سالم و جذاب، ایجاد انگیزه، در راستای ایجاد فضای معنوی و نورانی و و تأمل و تفکر و تربیت قاریان و حفاظ و ارتقای هر چه بیشتر کیفیت آموخته های قرآنی کارکنان به صورت سلسله‌وار از سوی شرکت ملی گاز طراحی و سالانه برگزار می شود؛ واحد روابط عمومی بستر لازم برای برگزاری مرحله مقدماتی این مسابقات را در فضای مجازی فراهم کرده است تا منتخبین به مرحله سراسری مشخص شوند.
وی با بیان اینکه این دوره با حضور ۴۴ نفر از بانوان و آقایان شرکت‌کننده به صورت مجازی، برگزار شد، تصریح کرد: شرکت کنندگان در ۲ رشته ی قرائت (ترتیل و تحقیق) و مفاهیم قرآن کریم با هم به رقابت پرداختند.
به گفته رابطی برگزاری و داوری این دوره از مسابقات که در شرایط کنونی به صورت مجازی برگزار می شود، از طریق فضای مجازی و پیام رسان ایتا برگزار می شود.
وی با اعلام اینکه مدت رقابت شرکت کنندگان رشته مفاهیم قرآن کریم ۳۰  دقیقه است، اظهار کرد: شرکت کنندگان رشته قرائت نیز با ضبط تصویر قرائت خود و ارسال آثار خود را بصورت ویدئویی به واحد روابط عمومی؛ به ارائه توانمندی های خود پرداخته اند.
مسئول دارالقرآن الکریم شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ترویج فرهنگ قرآنی بین کارکنان از الویت های اساسی گاز زنجان است، تصریح داشت: امیدواریم برگزاری این مسابقات؛ علاوه بر اینکه موجبات انس هرچه بیشتر کارکنان با این مصحف شریف را فراهم می آورد؛ پناهگاه زندگی آنان قرار گیرد و معرفی شخصیت های موفق در این عرصه بتواند الگوی مناسبی برای همه باشد.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
پیام تبریک مهندس احمدلو به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
موسی احمدلو، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با ارسال پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را به کارکنان خدوم گاز زنجان، ایثارگران و خانواده محترم شهدا تبریک و تهنیت گفت.
1399/07/05
جذب بیش از 355 هزارمشترک گاز در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب بیش از ۳۵۵ هزارمشترک گاز طبیعی در این استان خبر داد.
1399/07/01
بهره‌مندی96 درصد خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز استانزنجان گفت: با بهره مندی همه ۲۱ شهر و ۵۹۳ روستای استان از نعمت گاز طبیعی؛ هم‌اکنون میانگین بهره‌مندی خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی به ۹۶ درصد رسیده است.
1399/07/01
مسئولیت اجتماعی، سرلوحه فعالیت‌های گاز زنجان 50 هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی آماده توزیع بین مشترکین جدید زنجانی
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از چاپ و توزیع۵۰ هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی در آستانه ورود به فصل سرما خبر داد.
1399/06/25
با ارائه آموزش و انجام پیگیری های لازم و مستمر توسط HSE؛ آمادگی کارکنان گاز زنجان در مانور ایمنی در برابر زلزله؛ ارزیابی می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از برگزاری مانور ایمنی در برابر زمین لرزه، با هدف سنجش میزان آمادگی و هماهنگی کارکنان گاز زنجان در شرایط اضطراری خبر داد.
1399/06/16
بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های گازرسانی در استان زنجان همزمان با هفته دولت؛ 20 طرح گازرسانی روستایی در زنجان افتتاح و یا کلنگ زنی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مدیرعامل این شرکت از افتتاح ۲ طرح و آغاز عملیات اجرایی ۱۸ طرح گازرسانی روستایی در استان زنجان خبر داد.
1399/06/05
گرمای گاز در روستاهای تخت و غلام چم زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از افتتاح طرح گازرسانی به روستای تخت از توابع شهرستان خدابنده و روستای غلام چم از توابع شهرستان طارم همزمان با هفته دولت خبر داد.
1399/06/05
با گازدار شدن 40 واحد صنعتی در هفته دولت؛ واحدهای صنعتی- تولیدی گازدار استان زنجان به یک هزار و 298 واحد رسید
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: ۴۰ واحد صنعتی- تولیدی به مناسبت هفته دولت افتتاح و اجرایی شد تا شمار واحدهای صنعتی- تولیدی گازدار استان زنجان به یک هزار و ۲۹۸ واحد برسد.
1399/06/05
s