سه شنبه, 08 مهر,1399

رنگ متن

ضریب بالای 98 درصدی نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان سال 1400

ضریب بالای 98 درصدی نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان سال 1400

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان امسال به ۹۷.۳ درصد و تا پایان سال ۱۴۰۰، به ۳/۹۸ درصد می‌رسد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، موسی احمدلو افزود: در حال حاضر ۱۰۰ درصد خانوارهای شهری و ۸۷.۹ درصد از خانوارهای روستایی از نعمت گاز بهره‌مند هستند.
وی تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته در حال حاضر حدود ۴۲۰ هزار خانوار زنجانی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
احمدلو با بیان اینکه از ۹۱۱ روستای استان، ۵۹۲ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، افزود: ۵۴ روستا با ۴ هزار و ۷۱۳ خانوار در دست اقدام و ۸۶ روستا با ۳ هزار و ۷۸۱ خانوار در دست طراحی است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: از ۳۰۷ روستای باقیمانده، ۱۸۶ روستا بالای۲۰ خانوار و ۱۳۴ روستا نیز زیر۲۰ خانوار است.
احمدلو با اشاره به اینکه شرکت گاز استان زنجان در مجموع، ۳۵۲ هزار و ۶۶۷ مشترک شامل؛ ۳۵۱ هزار و ۷۰۰ مشترک جزء و ۹۶۷ مشترک عمده دارد، افزود: از این تعداد، ۲۵۳ هزار و ۹۹۶ مشترک شهری و ۹۸ هزار و ۶۷۱ مشترک روستایی است.
وی در پایان تصریح کرد: به لحاظ نوع مصرف نیز شرکت گاز زنجان به ۳۲۳ هزار و ۱۱۴ مشترک خانگی، ۲۷ هزار و ۴۲۴ مصرف‌کننده تجاری و ۲ هزار و ۱۲۹ مصرف‌کننده صنعتی، خدمات ارائه می کند.

;
نظر شما چیست
 captcha
آخرین اخبار
پیام تبریک مهندس احمدلو به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
موسی احمدلو، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با ارسال پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را به کارکنان خدوم گاز زنجان، ایثارگران و خانواده محترم شهدا تبریک و تهنیت گفت.
1399/07/05
جذب بیش از 355 هزارمشترک گاز در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب بیش از ۳۵۵ هزارمشترک گاز طبیعی در این استان خبر داد.
1399/07/01
بهره‌مندی96 درصد خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز استانزنجان گفت: با بهره مندی همه ۲۱ شهر و ۵۹۳ روستای استان از نعمت گاز طبیعی؛ هم‌اکنون میانگین بهره‌مندی خانوارهای زنجانی از گاز طبیعی به ۹۶ درصد رسیده است.
1399/07/01
مسئولیت اجتماعی، سرلوحه فعالیت‌های گاز زنجان 50 هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی آماده توزیع بین مشترکین جدید زنجانی
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از چاپ و توزیع۵۰ هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی در آستانه ورود به فصل سرما خبر داد.
1399/06/25
با ارائه آموزش و انجام پیگیری های لازم و مستمر توسط HSE؛ آمادگی کارکنان گاز زنجان در مانور ایمنی در برابر زلزله؛ ارزیابی می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از برگزاری مانور ایمنی در برابر زمین لرزه، با هدف سنجش میزان آمادگی و هماهنگی کارکنان گاز زنجان در شرایط اضطراری خبر داد.
1399/06/16
بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های گازرسانی در استان زنجان همزمان با هفته دولت؛ 20 طرح گازرسانی روستایی در زنجان افتتاح و یا کلنگ زنی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مدیرعامل این شرکت از افتتاح ۲ طرح و آغاز عملیات اجرایی ۱۸ طرح گازرسانی روستایی در استان زنجان خبر داد.
1399/06/05
گرمای گاز در روستاهای تخت و غلام چم زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از افتتاح طرح گازرسانی به روستای تخت از توابع شهرستان خدابنده و روستای غلام چم از توابع شهرستان طارم همزمان با هفته دولت خبر داد.
1399/06/05
با گازدار شدن 40 واحد صنعتی در هفته دولت؛ واحدهای صنعتی- تولیدی گازدار استان زنجان به یک هزار و 298 واحد رسید
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: ۴۰ واحد صنعتی- تولیدی به مناسبت هفته دولت افتتاح و اجرایی شد تا شمار واحدهای صنعتی- تولیدی گازدار استان زنجان به یک هزار و ۲۹۸ واحد برسد.
1399/06/05
s