جمعه, 24 مرداد,1399

در پی تدوین رویکردهای مناسب و یکپارچه سازی فرآیندهای سازمان ممیزی داخلی سیستم‎های مدیریتی درشرکت گاز استان زنجان اجرا شد

در پی تدوین رویکردهای مناسب و یکپارچه سازی فرآیندهای سازمان ممیزی داخلی سیستم‎های مدیریتی درشرکت گاز استان زنجان اجرا شد

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از اجرایی شدن ممیزی مراقبتی؛ سریِ استانداردهایِISO جاری خبر داد و گفت: نوبت اول این فرایند بر اساس بندهای استانداردهای مربوطه در گاز زنجان اجرا و به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در مراسم افتتاحیه ممیزی داخلی استقرار سیستم مدیریت کیفیت؛ موسی احمدلو با اشاره به اهمیت انجام ممیزی سیستم‌های مدیریتی در سازمانها افزود: ممیزی یک فعالیت مستقل و مدون برای بررسی نحوه‌ی عملکرد این سیستم‌ها، به منظور حصول اطمینان از انطباق فعالیت ها در سازمان است.
وی ابراز داشت: سیستم‌های مدیریتی، سازمان را در شناسایی نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و پاسخگویی موثر و کارآمد به فرصت ها و تهدید ها یاری رساند.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تصریح داشت: این ممیزی از سوی شرکت بیکران راهکار سعادت، به منظور پایش و ارزیابی سیستم‌های مدیریت بر اساس استانداردهای سری ISO و برای ایجاد ارزش افزوده برای شرکت گاز زنجان برگزار می‌گردد.
مهندس احمدلو رمز موفقیت یک سازمان را داشتن مدیریت مناسب و کارکنان علاقمند دانست و با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته افزود: امیدواریم از نکات به دست آمده در روزهای ممیزی، در مسیر رفع کاستی ها و ارتقاء نقاط قوت سازمان گام برداریم.
در ادامه رئیس برنامه ریزی و نماینده مدیریت در سیستم مدیریّت شرکت گاز استان زنجان نیز با بیان اینکه اجرایی شدن ممیزی مراقبتی؛ سریِ استانداردهایِISO جاری فرصتی مغتم در ایجاد ارزش افزوده برای سازمان است، ابراز داشت: تمام تلاش خود را به کار برده ایم و امیدواریم در سایه تلاش همکاران؛ گامی بلند در این مسیر برداریم.
مهندس محمدتقی قزلباش تصریح داشت: با اجرای این طرح؛ گاز زنجان تلاش می کند کمبودهای احتمالی را برطرف و با استفاده از برنامه های بهبود و انجام برنامه ی خود ارزیابی؛ نقاط قوت و ضعف را شناسایی و نتایج حاصله را از ابعاد مختلف بررسی نمایند.
وی ابراز داشت: امیدواریم با تلاش مسئولین بخشهای مختلف؛ سطح کیفی خدمات ارائه شده را به طور مستمر بهبود بخشیده و شاهد پیشرفت و کسب افتخارات بیشتر توسط گاز زنجان باشیم.
در ادامه همچنین دکتر رمضانی و مهندس باقری از ممیزان استقرار سیستم مدیریت کیفیت در سازمانها با بیان اینکه ۲ گروه ممیزی در روزهای ممیزی، تمام فرآیندهای مورد انتظار از استاندارد را در گاز زنجان بررسی و نقاط قوت بسیاری مشاهد کرده ایم، افزود: بر اساس استانداردهایی که مد نظر سازمان بوده است؛ تمامی بندهای مرتبط با حوزه‌های مورد اشاره مورد تائید است.
ممیزان، تعهد و تخصص مدیریت ارشد سازمان و همچنین مسئولین پیگیر سیستم یکپارچه، بروز بودن دسته بندی موضوعات شکایات و اهمیت دهی آنها، ارزیابی دوره ای تامین کنندگان خدمات، بهبود روند اتوماسیون paperless توسط برخی واحدها از جمله واحد هماهنگی فروش و تهیه فرم pay-off توسط خدمات طرح ها و جامعیت و بلوغ ممیزی داخلی را از نقاط قوت گاز زنجان در این ممیزی برشمردند.
دکتر رمضانی با بیان اینکه نوع فعالیت های اثر بخش سازمان در ارتباط موثر با مخاطبان بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است؛ به بیان پیشنهادهایی برای بهبود هر چه بیشتر عملکرد گاز زنجان پرداخت.

 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاشهای شبانه روز خبرنگاران است
مدیرعامل و رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در پیامی؛ فرا رسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب تلاشگر رسانه؛ تبریک گفتند
1399/05/15
در 4 ماهه نخست امسال صورت گرفت: کاهش سرقت گاز در استان زنجان/ انشعابات غیر مجاز و دست کاری کنتور رایج ترین روشهای سرقت گاز
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه بازرسان این شرکت تاکنون ۲۸ نوع سرقت گاز در استان کشف کرده‌اند، از کاهش حجم سرقت گاز نسبت به مدت مشابه سال‌گذشته به دلیل شرایط کرونایی خبرداد.
1399/05/14
برگزاری مسابقات آنلاین قرآنی در گاز زنجان مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در شرکت گاز استان زنجان به صورت آنلاین برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مسئول دارالقرآن الکریم این شرکت گفت: در پی شیوع کرونا در کشور و ضرورت حفظ طرح فاصله گذاری اجتماعی، مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان گاز زنج ...
1399/05/08
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: عمل به مسئولیت اجتماعی با مشارکت در ساخت سریال آقا جان
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان به همراه مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از لوکیشن سریال ۳۰ قسمتی آقا جان بازدید کردند.
1399/05/07
لزوم بهره گیری از فضای مجازی به منظور مقابله با کرونا؛ دوره‌های آموزشی‌گاز زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود
با ایجاد زیرساخت‌های لازم، دوره‌های آموزشی در شرکت گاز استان زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.
1399/05/01
ضریب بالای 98 درصدی نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان سال 1400
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان امسال به ۹۷.۳ درصد و تا پایان سال ۱۴۰۰، به ۳/۹۸ درصد می‌رسد
1399/04/23
سهم 58 درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم ۵۸ درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد و گفت: با توجه به نام‌گذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری )مدظله العالی) به نام سال جهش تولید، حمایت از ت ...
1399/04/22
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: تحقق 110 درصدی گازرسانی به واحدهای صنعتی استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با جایگزینی ۴۳ هزار و ۸۴۰ مترمکعب گاز در ساعت در سال ۹۸، شاهد تحقق ۱۱۰ درصدی جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی هستیم.
1399/04/19
s