یکشنبه, 18 خرداد,1399

در شش ماهه دوم سال؛98 بیش از 9 هزار نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد

در شش ماهه دوم سال؛98 بیش از 9 هزار نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد

واحد آموزش گاز زنجان در شش ماهـه دوم پارسال؛ ۹ هزار و ۶۶ نفر ساعت دوره آموزشی برگزار کـرد تا ۶۸۹ نفر از کارکنـان رسمی و پیمانی با حضور در ۶۰ دوره مختلف تخصصی و عمومی؛ آموزش هـای لازم را دریافت کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، مدیرعامل این شرکت یکی از مهم ترین اهداف و برنامه های اجرایی گاز زنجان را توجه به قابلیت های دانشی و مهارتی کارکنان و افزایش رشد علمی ایشان به عنوان سرمایه های اصلی شرکت عنوان کرد و گفت: این برنامه های آموزشی از طریق شرکت در سایت آموزش زنجان و یا اعزام همکاران به شرکت های گاز استانی همجوار، یا سایر مراکز آموزشی معتبر و همچنین استفاده از ظرفیت های موجود در سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز صورت گرفته است.
موسی احمدلو افزود: بهبود عملکرد، توسعه شایستگی های منابع انسانی در راستای خط مشی شرکت و آشنا سازی کارکنان جدید با اهداف سازمان؛ از مهم ترین اهداف واحد آموزش شرکت گاز استان زنجان است.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش کارکنان در مسیر شغلی خود به منظور متناسب ساختن دانش، مهارت و بینش خود با نیازهای شغلی مورد تصدی اعلام داشت: برگزاری دوره های فنی و تخصصی با ۳ هزار و ۸۵۲ نفر ساعت و در رتبه بعد اجرای دوره های HSE با ۳ هزار و ۳۰۹ نفر ساعت آموزش، بیشترین نفر ساعت آموزش را در ۶ ماه دوم پارسال به خود اختصاص داده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همچنین از پیشرو بودن شرکت گاز استان زنجان در تجهیز و راه اندازی سایت کارگاهی مهارتهای فنی و حرفه ای خبر داد و گفت: ارائه آموزش های لازم برای ۸۰ نفر از گروه دوم امدادگران شهری و روستایی در سایت فنی و حرفه ای؛ از دیگر اقدامات انجام شده در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین محترم است.
مهندس احمدلو همچنین استفاده از ظرفیت سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز که در آن دوره های آموزشی بارگذاری و به صورت فصلی برای کارکنان رسمی و قرارداد مستقیم برگزار می شود را از دیگر اقدامات انجام شده در افزایش سطح علمی کارکنان اعلام کرد و افزود: در ترم پاییز و زمستان این سامانه آموزشی؛ ۶۸ نفر از کارکنان رسمی و قراردادی از دوره های آموزشی بهره مند شده اند.
وی اظهار داشت: با توجه به ضرورت آموزش پیمانکاران، بر اساس برنامه ریزی بعمل آمده در تقویم آموزشی؛ واحد آموزش موفق به اجرای ۲ هزار و ۶۶۴ نفر ساعت آموزش برای ۱۸۷ نفر پیمانکار در قالب ۱۴ دوره گردیده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ابراز داشت: اعزام خبرگان این شرکت جهت حضور در جلسات کارگروه تدوین استاندارد آموزشی مشاغل فنی پیمانکاری که در محل مرکز آموزش ستاد شرکت ملی گاز و سایر شرکت های گاز استانی برگزار شده است؛ از دیگر اقدامات انجام شده در ۶ ماه گذشته است.
مهندس احمدلو؛ با اشاره به اهمیت موضوعاتی همچون طرح تکریم ارباب رجوع، سلامت اداری، تحول اداری، حقوق شهروندی و کمیته فرهنگی؛ ابراز داشت: واحد آموزش گاز زنجان در این راستا اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مسئولیت پذیری اجتماعی، دوره آموزشی۵s به صورت E-learning ، الگوی سنجش سلامت و مبارزه با فساد اداری، اصلاح الگوی مصرف، مدیریت انرژی، روانشناسی صنعتی و مدیریت خشم کرده که در مسیر آموزش خود موفق به دریافت لوح تقدیر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به دلیل برگزاری دوره های آموزشی مسئولیت پذیری اجتماعی برای مدیران کل ادارات استان شده است.  
وی افزود: در راستای تعامل صنعت با دانشگاه نیز از خدمات ۹ کارآموز در قالب۳۲۰ نفر ساعت کار آموزی در واحدهای مختلف شرکت استفاده شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در پایان با بیان اینکه واحد آموزش تمام تلاش خود را در اجرای هر چه بهتر اهداف شرکت و خدمات به کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان به کار بسته است از واحد آموزش قدردانی کرد.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
تحویل بیش از 144 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال گذشته
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۸ خبر داد.
1399/02/21
ارائه نزدیک به 52 هزار خدمت امدادی به مشترکین زنجانی در سال 98
مرکز ۱۹۴ با خدمات شبانه روزی خود در سال گذشته؛ ۵۱ هزار و ۹۷۴ خدمت امدادی به مشترکین زنجانی ارائه کرده است
1399/02/14
گاز زنجان تقدیرنامه سه ستاره؛ از جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران دریافت کرد
در سومین دوره ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران؛ شرکت گاز استان زنجان در سومین دوره حضور خود، تقدیرنامه ۳ ستاره دریافت کرد
1399/02/13
طی سال 98 صورت گرفت: جذب نزدیک به 13 هزار مشترک گاز طبیعی در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب ۱۲ هزار و ۸۶۷ مشترک جدید گاز طبیعی طی سال گذشته در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی خبر داد.
1399/02/02
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: مشترکین گاز برای پرداخت قبوض خود سه ماه فرصت دارند
بر اساس اعلام شرکت ملی گاز و با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده به دلیل شیوع کرونا ویروس؛ مردم تا سه ماه می‌توانند قبض گاز خود را پرداخت نکنند.
1399/01/31
راه ‌اندازی نرم ‌افزار موبایلی خدمات الکترونیکی گاز زنجان/ زنجانی ها اپلیکیشن گاز را نصب کنند
به منظور توسعه خدمات غیرحضوری و در راستای افزایش سطح رضایتمندی مشترکین؛ نرم افزار موبایل "خدمات الکترونیک گاز زنجان" راه‌اندازی شده است.
1399/01/25
تا ۱۵ اردیبهشت ماه 99؛ گازبهای مشترکین خانگی همه اقلیم ها بر مبنای فصل سرد محاسبه می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با پیشنهاد شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت و با تصویب هیات دولت و به منظور تعیین الگوی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی، دوره سرد همه اقلیم‌ها تا ۱۵ اردیبهشت امسال تمدید ش ...
1399/01/20
گاز زنجان در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان؛ عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کسب کرد
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان و شناسایی فرآینده های بین دستگاهی در حوزه سرمایه گذاری؛ گاز زنجان، عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کس ...
1399/01/19
s