شنبه, 17 خرداد,1399

دست شرکت گاز در دست دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای پیشگیری از کرونا ویروس

دست شرکت گاز در دست دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای پیشگیری از کرونا ویروس

در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به پیشگیری و ریشه کنی ویروس کرونا؛ کارکنان گاز زنجان در کنار تلاشگران مراکز بهداشت و خدمات شهری در ضد عفونی معابر اصلی و فرعی شهر زنجان مشارکت کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان مدیرعامل این شرکت با قدردانی از تلاش بسیار ارزشمند و ستودنی دانشگاه علوم پزشکی زنجان، پزشکان، پرستاران، و همه عوامل درمانی که حقیقتاً در حال جهــاد فی سبیـل ا... هستند؛ گفت: موظف دانستیم در این جبهه عظیم که شاهد تلاش شبانه روزی و بی وقفه جامعه پزشکی هستیم؛ با حضور در کنار مراکز بهداشت و خدمات شهری به انجام وظیفه بپردازیم.
مهندس موسی احمدلو از اعزام ۳ اکیپ در قالب یک دستگاه خاور با تانکر ۲ هزار لیتری، یک دستگاه نیسان با تانکر یک هزار و ۲۰۰ لیتری و یک دستگاه خودروی سواری با حضور ۱۵ نفر از نیروهای مجرب بسیجی برای سم پاشی معابر تحت مدیریت شهرداری زنجان خبر داد.
وی اعلام داشت: ما کارکنان شرکت گاز استان زنجان با تقدیر و تشکر از شما مدافعان سلامت در برداشتن گامهای مستحکم و مطمئن در مسیر توسعه و ریشه کن کردن کرونا ویروس (کوید ۱۹)، آمادگی کامل خود را برای هر نوع همکاری اعلام می کنیم.
در ادامه مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همچنین از زحمات ستودنی کارکنان خدماتی گاز زنجان که در جبهه سلامت و پیشگیری از بیماری کرونا تلاش می کنند؛ تشکر کرد و اظهار داشت: همگی باید تلاش کنیم تا با رعایت هر چه بیشتر بهداشت فردی، یاریگر این عزیزان باشیم که با شرایط موجود چندین برابر توان خود کار می‌کنند.
احمدلو با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت کارکنان از انجام اقدامات پیشگیرانه و تمهیدات ویژه در راستای مقابله با ویروس کرونا در گاز زنجان خبر داد و گفت: بر این اساس با دستور کار قرار دادن آموزش نیروهای خدماتی که در جبهه بهداشت و سلامت انجام وظیفه می‌کنند؛ کار ضدعفونی ساختمان ها و کارهای نگهداشت آن با در نظر گرفتن شیوه نامه ابلاغی مقابله با شیوع ویروس کرونا؛ به خوبی و با دقت انجام و پیگیری می شود.
وی با بیان اینکه از روزهای ابتدایی مواجه با این ویروس خطرناک، اقدامات پیشگیرانه و مراقبتی خود را آغاز کرده ایم، اعلام داشت: استفاده از دستگاه‌های تب‌سنج و مایع ضدعفونی‌کننده دست، در ورودی ساختمان‌های شرکت به منظور اندازه‌گیری درجه حرارت بدن کارکنان و مراجعین در رأس این امور قرار دارد.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تبدیل وضعیت دستگاه ثبت ورود و خروج کارکنان از حالت انگشتی به ثبت در سامانه ورود و خروج، آموزش نیروهای خدماتی و ضدعفونی کردن تمام ساختمان‌ها و دفاتر کارکنان در طول روز، تعطیلی آبدارخانه‌ها و رستوران را از دیگر اقدامات صورت پذیرفته در این شرکت عنوان کرد.
احمدلو تصریح کرد: با ارائه به روز ترین اطلاعات لازم از روند بیماری در کشور و جهان، اطلاعیه نحوه رعایت بهداشت فردی و خانوادگی، توصیه های تغذیه ای لازم برای پیشگیری و ... توسط واحد HSE به صورت مستمر در صدد مدیریت استرس احتمالی کارکنان در محیط کار هستیم.
وی اظهار داشت: تمام تلاش ما و کارکنان خدماتی- رفاهی در این جهت است که بتوانیم تا حد امکان، آرامش لازم برای همکاران ایجاد کرده تا در محیطی آرام‌تر به ارائه خدمات خود بپردازند.

 

 

 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
تحویل بیش از 144 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال گذشته
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۸ خبر داد.
1399/02/21
ارائه نزدیک به 52 هزار خدمت امدادی به مشترکین زنجانی در سال 98
مرکز ۱۹۴ با خدمات شبانه روزی خود در سال گذشته؛ ۵۱ هزار و ۹۷۴ خدمت امدادی به مشترکین زنجانی ارائه کرده است
1399/02/14
گاز زنجان تقدیرنامه سه ستاره؛ از جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران دریافت کرد
در سومین دوره ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران؛ شرکت گاز استان زنجان در سومین دوره حضور خود، تقدیرنامه ۳ ستاره دریافت کرد
1399/02/13
طی سال 98 صورت گرفت: جذب نزدیک به 13 هزار مشترک گاز طبیعی در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب ۱۲ هزار و ۸۶۷ مشترک جدید گاز طبیعی طی سال گذشته در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی خبر داد.
1399/02/02
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: مشترکین گاز برای پرداخت قبوض خود سه ماه فرصت دارند
بر اساس اعلام شرکت ملی گاز و با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده به دلیل شیوع کرونا ویروس؛ مردم تا سه ماه می‌توانند قبض گاز خود را پرداخت نکنند.
1399/01/31
راه ‌اندازی نرم ‌افزار موبایلی خدمات الکترونیکی گاز زنجان/ زنجانی ها اپلیکیشن گاز را نصب کنند
به منظور توسعه خدمات غیرحضوری و در راستای افزایش سطح رضایتمندی مشترکین؛ نرم افزار موبایل "خدمات الکترونیک گاز زنجان" راه‌اندازی شده است.
1399/01/25
تا ۱۵ اردیبهشت ماه 99؛ گازبهای مشترکین خانگی همه اقلیم ها بر مبنای فصل سرد محاسبه می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با پیشنهاد شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت و با تصویب هیات دولت و به منظور تعیین الگوی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی، دوره سرد همه اقلیم‌ها تا ۱۵ اردیبهشت امسال تمدید ش ...
1399/01/20
گاز زنجان در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان؛ عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کسب کرد
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان و شناسایی فرآینده های بین دستگاهی در حوزه سرمایه گذاری؛ گاز زنجان، عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کس ...
1399/01/19
s