پنجشنبه, 14 فروردین,1399

تجلیل مدیرعامل گاز زنجان از بانوان شاغل؛ از زحمات و تلاش های بانوان تلاشگر در انجام مطلوب وظایف سازمانی سپاسگزارم

تجلیل مدیرعامل گاز زنجان از بانوان شاغل؛ از زحمات و تلاش های بانوان تلاشگر در انجام مطلوب وظایف سازمانی سپاسگزارم

مهندس احمدلو در مراسم جشن میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) با اشاره به نقش تاثیر گذار و تعیین کننده بانوان در پویایی خانواده و جامعه؛ از خدمات و تلاشهای بانوان شاغل قدردانی کرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در این مراسم که با حضور ۳ مادر شهید، شهیدان موسوی نژاد، شهید میری و شهید بیگدلی برگزار شد؛ با گرامیداشت میلاد باسعادت دخت نبی مکرم اسلام، حضرت زهرای مرضیه(س) و فرزند برومندشان، رهبرکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)؛ ضمن تبریک روز زن و روز مادر به بانوان شاغل و همسران کارکنان گفت: روز ولادت آن بانو روز پاسداشت حرمت زن در جامعه و منطق اخلاقی اسلام است زیرا تمام ابعادی که برای زن و یک انسان کامل متصوّر است در فاطمه زهرا(س) جلوه کرده است.
احمدلو او با اشاره به اهمیت جایگاه زن و مادر و توجه به تکریم و بزرگداشت این جایگاه افزود:  الگوگیری از شخصیت کامل و بی بدیل دخت رسول خدا(ص) برای تمام زنان مایه آرامش و سعادت در زندگی است و مادران شهدا با صبوری و تلاش در ایفای نقش تاثیر گذار خود در انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس به خوبی اهمیت این جایگاه رفیع را به نمایش گذاشتند.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت تربیت فرزندان به عنوان مهم ترین وظیفه مادران؛ از زحمات و همکاری بانوان شاغل متعهد در شرکت گاز استان زنجان که کارهای ارزشمند و قابل تحسینی را به انجام رسانده اند؛ قدردانی کرد.
در ادامه این مراسم؛ خانم دکتر الهی با اشاره به نقش مهم زنان به عنوان رکن اصلی جوامع بشری؛ گفت:  زنان رکن اصلی رشد جامعه بشری و عامل انسجام آن هستند و خداوند آنها را سبب آرامش خانواده و سکینه قرار داده است.
وی با تاکید بر اینکه نقش زنان در سلامت روانی خانواده انکار ناپذیر است و نقش بسزایی در حفظ سلامت افراد خانواده و نهایتا جامعه دارند؛ ابراز داشت: سلامت شامل سلامت جسمی، روانی، معنوی و اجتماعی است و تلاش در جهت توانمندسازی زنان ضمانتی برای پرورش کودکانی سالم، خانواده ای مستحکم و اجتماعی متعالی خواهد بود.
عضو هیات علمی دانشگاه زنجان با بیان اینکه مدیریت و اداره خانواده با ایجاد فضای مناسب عاطفی و روانی، ایجاد محیط زیبا و نشاط بخش در خانه امکان پذیر خواهد بود؛ بر مجهز بودن بانوان به کسب مهارتهای لازم در این زمینه تاکید کرد.
دکتر الهی ابراز داشت: واقع بینی، خودشناسی، مهرورزی، گذشت و بخشندگی، قدرت مقابله با استرس، قدرت حل مساله، محتاط بودن، آینده نگری و خلاقیت و نوآوری از مهارتهایی است که مجهزبودن بانوان با آنها تضمین کننده سلامت روان و مدیریت هرچه بهتر خانواده خواهد بود.
وی اظهار کرد: زن باید برای ایجاد فضای مناسب عاطفی و روانی و نیز ایجاد محیط زیبا و نشاط بخش در خانه، برنامه‌ریزی کرده و حتی در صورت نیاز، آموزش‌های لازم را ببیند تا بهتر بتواند به ایفای نقش موثر خود بپردازد.  
عضو هیات علمی دانشگاه زنجان با اشاره به این که الزامات زندگی امروز ایجاب می‌کند که زنان در کنار مردان به فعالیت مشغول باشند، بر طاقت فرسا بودن کار بانوان به عنوان همسر، مادر و نیروی شاغل در ادارات و سایر بخش‌ها، تاکید کرد و افزود: مبادا نقش اصلی مادران در تربیت فرزندان و همسرداری صحیح کم‌رنگ شود.
دکتر الهی با مطرح کردن ۳۰ گام؛ چگونگی داشتن زندگی سالم و سبک زندگی صحیح را یادآور شد.
گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح به مادر شهیدان؛ از صبر و استقامت ایشان تجلیل و به بانوان شاغل در شرکت گاز استان زنجان نیز هدایایی اعطاء شد.

 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
در شش ماهه دوم سال؛98 بیش از 9 هزار نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان گاز زنجان برگزار شد
واحد آموزش گاز زنجان در شش ماهـه دوم پارسال؛ ۹ هزار و ۶۶ نفر ساعت دوره آموزشی برگزار کـرد تا ۶۸۹ نفر از کارکنـان رسمی و پیمانی با حضور در ۶۰ دوره مختلف تخصصی و عمومی؛ آموزش هـای لازم را دریافت کنند.
1399/01/09
پیام نوروزی مقام معظم رهبری: سال 99؛ سال «جهش تولید»
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.
1399/01/06
پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به مناسبت نوروز 1399
مهندس حسن منتظر تربتی،معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران درپیامی خطاب به همکاران، فرارسیدن سال نو را به کلیه کارکنان پرتلاش این شرکت در اقصی نقاط کشور و خانواده‌های آنان، تبریک و تهنیت گفت.
1399/01/06
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت نوروز 1399
مهندس موسی احمدلو در پیامی خطاب به همکاران، فرارسیدن سال نو را به همه کارکنان پرتلاش این شرکت و خانواده‌های ایشان، تبریک و تهنیت گفت.
1399/01/06
با هدف پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا؛ ماموران قرائت کنتور گاز به درب منازل مراجعه نمی کنند/ زنجانی ها خدمات را به صورت غیرحضوری دریافت می کنند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با توجه به ضرورت رعایت مسائل بهداشتی، پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا، کنتورخوان‌های این شرکت تا اطلاع ثانوی به درب منازل شهروندان مراجعه نکرده و ارائه خدمات ...
1398/12/27
دست شرکت گاز در دست دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای پیشگیری از کرونا ویروس
در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به پیشگیری و ریشه کنی ویروس کرونا؛ کارکنان گاز زنجان در کنار تلاشگران مراکز بهداشت و خدمات شهری در ضد عفونی معابر اصلی و فرعی شهر زنجان مشارکت کردند.
1398/12/24
همزمان با هفته منابع طبیعی و روز بزرگداشت شهدا؛ مدیرعامل و کارکنان گاز زنجان با کاشت نهال؛ یاد 21 شهید منتسب این شرکت را گرامی داشتند
در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و به مناسبت روز درختکاری، هفته منابع طبیعی و روز بزرگداشت شهدا؛ مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و برخی از کارکنان این شرکت در اقدامی نمادین به یاد تنها شهید گاز زنجان و۲۰ شهی ...
1398/12/21
تلاش 11 ساله برای فرهنگ سازی مصرف بهینه و رفتارهای ایمن؛ با اجرای همیار گاز 140 هزار دانش آموز زنجانی زیر پوشش طرح همیار گاز قرار گرفته اند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبرگفت: با تلاش مجدانه برای آموزش یازده هزار دانش آموز مقطع پنجم ابتدایی در سال جاری؛ این تعداد به ۱۴۰ هزار دانش آموز در ۱۱ سال گذشته رسیده است.
1398/12/17
s