دوشنبه, 30 دی,1398

دست یابی به استراتژی دانش، خبرگان دانشی و دانش به روز رسانی شده در سایه اجرای الگوی تعالی سازمانی در گاز زنجان

دست یابی به استراتژی دانش، خبرگان دانشی و دانش به روز رسانی شده در سایه اجرای الگوی تعالی سازمانی در گاز زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان موسی احمدلو با اشاره به اهمیت مدل تعالی سازمانی و نهادینه کردن این مدل در گاز زنجان گفت: حرکت در مسیر تعالی سازمانی یک الزام است که می توان سازمان را در شناسایی نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و پاسخگویی موثر و کار آمد به فرصت ها و تهدید ها یاری رساند.
وی با بیان اینکه شرکت گاز زنجان پس از ارزیابی جایزه سرآمدی سال 97 و با توجه به گزارش بازخورد دریافتی از آن ؛ با شناسایی نقاط قابل بهبود در مسیر دستیابی به اهداف استراتژیک خود گام برداشته است، افزود: استقرار و بهره برداری از نظام‌های مدیریت تکنولوژی و مدیریت دانش از برنامه های در دست اجرای گاز زنجان در سال 98 است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به اقدامات انجام شده اشاره و ابراز داشت: شرکت گاز استان زنجان تلاش نموده با پیشبرد پروژه مدیریت تکنولوژی ؛ و شناسایی تکنولوژی ها، تکمیل فرم های ارزیابی توانمندی، فرم های جذابیت، تهیه جدول ماتریس توانمندی و جذابیت ، نسبت به جهت گیری استراتژیک و اقدامات مورد نیاز تکنولوژی اقدامات موثری را به انجام رساند.
مهندس احمدلو در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین این شرکت با هدف شناسایی دانش های شرکت، جمع آوری و ارزیابی دانش ها، تسهیم و به اشتراک گذاری دانش در سطح شرکت، در کلیه حوزه های فعالیت شرکت گاز استان زنجان گام بر می دارد.
وی با بیان اینکه با استفاده از ورودی هایی نظیر، اهداف و استراتژی سازمان، دانش ضمنی کارکنان، کلیه مستندات به اشتراک گذاشته شده است؛ تصریح داشت: با مستنداتی اعم از مقالات، استانداردها، دستورالعمل ها، فیلمها و ... ، نقشه فرآیندها و نیازهای توسعه دانش با انجام مراحل جمع آوری و شناسایی دانش و زمینه های مربوطه، ارزیابی و الویت بندی دانش، تعیین خبرگان دانشی، تهیه نقشه راه دانش، تشخیص و تعیین اولویت استراتژیک،  افزایش دانش از طریق مهارت افزایی و ارتقاء اعتبار، تسهیم تجارب و کدسازی دانش ؛ شرکت گاز استان زنجان به خروجی هایی نظیر استراتژی دانش، بسته های دانش ، خبرگان دانشی، نقشه راه دانش و دانش به روز رسانی شده دست می یابد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در پایان با بیان اینکه امروزه سازمانها در مسیر ارتقای کیفیت و رشد و حضور در جمع برترین ها گام نهاده اند و برای توسعه فعالیتهای سازمانی خود و حتی رقابت بین سازمانهای دولتی و خصوصی و لزوم افزایش کارایی و در اثر بخشی و ایجاد ارزش به منظور پاسخگویی به ذینفعان و در نهایت رضایتمندی آنان گام بر می دارند؛ از همه کارکنان خواست با جدیت در راه سر آمدی گاز زنجان تلاش و کوشش کنند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مشارکت بیش از 83 درصدی مشترکین گاز استان زنجان در طرح حذف قبوض کاغذی گاز
شرکت گاز استان زنجان در جهت اجرای پروژه حذف صورتحساب کاغذی گاز در مدت یک ماه توانسته است، اطلاعات بالغ بر 286 هزار و 601 مشترک خود را دریافت کند
1398/10/28
تعداد مشترکین گاز زنجانی از مرز 340 هزار مصرف کننده؛ گذشت
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با همت کارکنان خدوم این شرکت؛ توفیق ارائه خدمت به ۳۴۰ هزار و ۳۷۰ مشترک گاز طبیعی را در استان داریم.
1398/10/16
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: دانش آموزان زنجانی بازوانی توانمند در اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در استان
یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان زنجان، فرهنگ سازی عمومی برای آشنایی مشترکین با خطرات احتمالی گاز طبیعی است که در این میان دانش آموزان؛ نقشی مهم و کاربردی ایفا می کنند.
1398/10/16
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: پیمانکاران و تامین کنندگان کالا از این پس برای انجام مناقصات، استعلامات و مزایده ها؛ از طریق سامانه "ستاد" ثبت نام و مشارکت کنند
با راه اندازی سامانه "ستاد"، انجام کلیه مناقصات، استعلامات و مزایده ها در شرکت گاز استان زنجان از طریق این سامانه انجام می گیرد.
1398/10/04
هم راستایی توانمندیها و تلاش برای ارائه خدمات به مشترکین با بالاترین کیفیت؛ در سایه همت کارکنان جوان گاز زنجان
ارزیابان سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران با حضور سه روزه خود؛ فرآیند ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت گاز استان زنجان را مورد ارزیابی قرار دادند.
1398/09/27
رویکرد تعاملی و دریافت نیازها و انتظارات مشترکین در الویت کاری شرکت گاز استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: به منظور دریافت نیازها و انتظارات مشترکین زنجانی؛ کانال های ارتباطی متعددی طرح ریزی و در اختیار ذینفعان این شرکت قرار داده شده است.
1398/09/27
دوره آموزشی پیشگیری از بیماری های HIV و آنفولانزا در شرکت گاز استان زنجان برگزار شد
رعایت اصل خود مراقبتی و اصول بهداشتی اولیه؛ مهمترین راهکار در پیشگیری از ابتلا بهHIV و آنفولانزا محسوب می‌شود که افراد با مدنظر قرار دادن آن می‌توانند از ابتلا به این بیماری ها مصون بمانند. دوره آ ...
1398/09/27
کسب امتیـاز 95 توسـط گـاز زنجـان؛ نتیجـه ارزیابی عملکـرد سـال 97 دستگـاه های اجـرایی و نهادهـای عمومی استان
گاز زنجان با اجرای برنامه های10 گانه درون سازمانی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب؛ امتیاز 95 را بین 52 دستگاه اجرایی استان کسب کرد. گاز زنجان با اجرای برنامه های10 گانه درون سازمانی در ترویج فرهنگ عفاف و ح ...
1398/09/27
s