جمعه, 24 مرداد,1399

دست یابی به استراتژی دانش، خبرگان دانشی و دانش به روز رسانی شده در سایه اجرای الگوی تعالی سازمانی در گاز زنجان

دست یابی به استراتژی دانش، خبرگان دانشی و دانش به روز رسانی شده در سایه اجرای الگوی تعالی سازمانی در گاز زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان موسی احمدلو با اشاره به اهمیت مدل تعالی سازمانی و نهادینه کردن این مدل در گاز زنجان گفت: حرکت در مسیر تعالی سازمانی یک الزام است که می توان سازمان را در شناسایی نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و پاسخگویی موثر و کار آمد به فرصت ها و تهدید ها یاری رساند.
وی با بیان اینکه شرکت گاز زنجان پس از ارزیابی جایزه سرآمدی سال 97 و با توجه به گزارش بازخورد دریافتی از آن ؛ با شناسایی نقاط قابل بهبود در مسیر دستیابی به اهداف استراتژیک خود گام برداشته است، افزود: استقرار و بهره برداری از نظام‌های مدیریت تکنولوژی و مدیریت دانش از برنامه های در دست اجرای گاز زنجان در سال 98 است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان به اقدامات انجام شده اشاره و ابراز داشت: شرکت گاز استان زنجان تلاش نموده با پیشبرد پروژه مدیریت تکنولوژی ؛ و شناسایی تکنولوژی ها، تکمیل فرم های ارزیابی توانمندی، فرم های جذابیت، تهیه جدول ماتریس توانمندی و جذابیت ، نسبت به جهت گیری استراتژیک و اقدامات مورد نیاز تکنولوژی اقدامات موثری را به انجام رساند.
مهندس احمدلو در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین این شرکت با هدف شناسایی دانش های شرکت، جمع آوری و ارزیابی دانش ها، تسهیم و به اشتراک گذاری دانش در سطح شرکت، در کلیه حوزه های فعالیت شرکت گاز استان زنجان گام بر می دارد.
وی با بیان اینکه با استفاده از ورودی هایی نظیر، اهداف و استراتژی سازمان، دانش ضمنی کارکنان، کلیه مستندات به اشتراک گذاشته شده است؛ تصریح داشت: با مستنداتی اعم از مقالات، استانداردها، دستورالعمل ها، فیلمها و ... ، نقشه فرآیندها و نیازهای توسعه دانش با انجام مراحل جمع آوری و شناسایی دانش و زمینه های مربوطه، ارزیابی و الویت بندی دانش، تعیین خبرگان دانشی، تهیه نقشه راه دانش، تشخیص و تعیین اولویت استراتژیک،  افزایش دانش از طریق مهارت افزایی و ارتقاء اعتبار، تسهیم تجارب و کدسازی دانش ؛ شرکت گاز استان زنجان به خروجی هایی نظیر استراتژی دانش، بسته های دانش ، خبرگان دانشی، نقشه راه دانش و دانش به روز رسانی شده دست می یابد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در پایان با بیان اینکه امروزه سازمانها در مسیر ارتقای کیفیت و رشد و حضور در جمع برترین ها گام نهاده اند و برای توسعه فعالیتهای سازمانی خود و حتی رقابت بین سازمانهای دولتی و خصوصی و لزوم افزایش کارایی و در اثر بخشی و ایجاد ارزش به منظور پاسخگویی به ذینفعان و در نهایت رضایتمندی آنان گام بر می دارند؛ از همه کارکنان خواست با جدیت در راه سر آمدی گاز زنجان تلاش و کوشش کنند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاشهای شبانه روز خبرنگاران است
مدیرعامل و رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در پیامی؛ فرا رسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب تلاشگر رسانه؛ تبریک گفتند
1399/05/15
در 4 ماهه نخست امسال صورت گرفت: کاهش سرقت گاز در استان زنجان/ انشعابات غیر مجاز و دست کاری کنتور رایج ترین روشهای سرقت گاز
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه بازرسان این شرکت تاکنون ۲۸ نوع سرقت گاز در استان کشف کرده‌اند، از کاهش حجم سرقت گاز نسبت به مدت مشابه سال‌گذشته به دلیل شرایط کرونایی خبرداد.
1399/05/14
برگزاری مسابقات آنلاین قرآنی در گاز زنجان مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در شرکت گاز استان زنجان به صورت آنلاین برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مسئول دارالقرآن الکریم این شرکت گفت: در پی شیوع کرونا در کشور و ضرورت حفظ طرح فاصله گذاری اجتماعی، مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان گاز زنج ...
1399/05/08
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: عمل به مسئولیت اجتماعی با مشارکت در ساخت سریال آقا جان
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان به همراه مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از لوکیشن سریال ۳۰ قسمتی آقا جان بازدید کردند.
1399/05/07
لزوم بهره گیری از فضای مجازی به منظور مقابله با کرونا؛ دوره‌های آموزشی‌گاز زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود
با ایجاد زیرساخت‌های لازم، دوره‌های آموزشی در شرکت گاز استان زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.
1399/05/01
ضریب بالای 98 درصدی نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان سال 1400
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان امسال به ۹۷.۳ درصد و تا پایان سال ۱۴۰۰، به ۳/۹۸ درصد می‌رسد
1399/04/23
سهم 58 درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم ۵۸ درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد و گفت: با توجه به نام‌گذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری )مدظله العالی) به نام سال جهش تولید، حمایت از ت ...
1399/04/22
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: تحقق 110 درصدی گازرسانی به واحدهای صنعتی استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با جایگزینی ۴۳ هزار و ۸۴۰ مترمکعب گاز در ساعت در سال ۹۸، شاهد تحقق ۱۱۰ درصدی جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی هستیم.
1399/04/19
s