دوشنبه, 30 دی,1398

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشست صمیمی با کارکنان عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشست صمیمی با کارکنان عنوان کرد:

مهندس احمدلو از کارکنان خدوم گاز زنجان خواست با برنامه ریزی ها و ایجاد زیرساختهای مناسب در شش ماهه دوم سال؛ با حداکثر توان آماده ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین محترم زنجانی باشند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در نشست صمیمی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره با کارکنان شاغل در این شرکت؛ موسی احمدلو؛ با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر 8 سال دفاع مقدس و بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)؛ برگزاری این نشست را فرصتی مغتنم برای قدردانی از زحمات همکاران خدوم؛ عنوان کرد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود از صدور آنی قبوض گاز مشترکین زنجانی از آذر ماه امسال خبر داد و ابراز داشت: این طرح ابتدا به صورت پایلوت در شهرستان خرمدره با موفقیت انجام شده و در حال حاضر تصمیم بر اجرای آن در کل استان است که مشارکت عموم همکاران تلاشگرمان را می طلبد.
مهندس احمدلو همچنین از کوشش مستمر مدیران و کارکنان گاز زنجان در ترسیم و تدوین رویکردهای مناسب و یکپارچه سازی فرآیندهای عملکردی در شرکت گاز قدردانی کرد و افزود: امیدواریم در سایه تلاش همکاران؛ در سومین دوره ارزیابی جایزه سرآمدی  شرکت ملی گاز ایران که از 16 تا 20 آذرماه در زنجان برگزار می شود موفق و سربلند باشیم.
وی با بیان اینکه این شرکت بعنوان تامین کننده گاز طبیعی شهروندان زنجانی، نقش مهمی در ساختار زیربنایی اقتصاد استان و کشور ایفا می کند؛ اظهار داشت: با تدوین برنامه های جامع و بنیادین تلاش می کنیم با  همیاری و همکاری در راستای تحقق این مهم، گام اساسی برداریم.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه با بیان اینکه امسال متحول تر از سالهای گذشته در سنگر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف استان حضور داریم گفت: با تقویت ارتباطات موثر درون سازمانی، مشارکت کلیه کارکنان به عنوان بزرگترین سرمایه این شرکت، افزایش مهارت و توانایی آنان و با توجه بیش از پیش به نیازهای کارکنان در سال جدید، زمینه مشارکت هرچه بیشتر منابع انسانی را فراهم می آوریم.
گفتنی است؛ توجه به معیشت و وضعیت بیمه تکمیلی، امنیت شغلی، حقوق مادی و معنوی، آموزش تخصصی و توانمندسازی کارکنان به عنوان مهم ترین سرمایه هر سازمان؛ از جمله مهم ترین درخواست های کارکنان شرکت گاز استان زنجان بود که در این نشست مطرح و دستور پیگیری و رسیدگی قانونی داده شد.


نظر شما چیست
آخرین اخبار
مشارکت بیش از 83 درصدی مشترکین گاز استان زنجان در طرح حذف قبوض کاغذی گاز
شرکت گاز استان زنجان در جهت اجرای پروژه حذف صورتحساب کاغذی گاز در مدت یک ماه توانسته است، اطلاعات بالغ بر 286 هزار و 601 مشترک خود را دریافت کند
1398/10/28
تعداد مشترکین گاز زنجانی از مرز 340 هزار مصرف کننده؛ گذشت
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با همت کارکنان خدوم این شرکت؛ توفیق ارائه خدمت به ۳۴۰ هزار و ۳۷۰ مشترک گاز طبیعی را در استان داریم.
1398/10/16
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: دانش آموزان زنجانی بازوانی توانمند در اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در استان
یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان زنجان، فرهنگ سازی عمومی برای آشنایی مشترکین با خطرات احتمالی گاز طبیعی است که در این میان دانش آموزان؛ نقشی مهم و کاربردی ایفا می کنند.
1398/10/16
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: پیمانکاران و تامین کنندگان کالا از این پس برای انجام مناقصات، استعلامات و مزایده ها؛ از طریق سامانه "ستاد" ثبت نام و مشارکت کنند
با راه اندازی سامانه "ستاد"، انجام کلیه مناقصات، استعلامات و مزایده ها در شرکت گاز استان زنجان از طریق این سامانه انجام می گیرد.
1398/10/04
هم راستایی توانمندیها و تلاش برای ارائه خدمات به مشترکین با بالاترین کیفیت؛ در سایه همت کارکنان جوان گاز زنجان
ارزیابان سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران با حضور سه روزه خود؛ فرآیند ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت گاز استان زنجان را مورد ارزیابی قرار دادند.
1398/09/27
رویکرد تعاملی و دریافت نیازها و انتظارات مشترکین در الویت کاری شرکت گاز استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: به منظور دریافت نیازها و انتظارات مشترکین زنجانی؛ کانال های ارتباطی متعددی طرح ریزی و در اختیار ذینفعان این شرکت قرار داده شده است.
1398/09/27
دوره آموزشی پیشگیری از بیماری های HIV و آنفولانزا در شرکت گاز استان زنجان برگزار شد
رعایت اصل خود مراقبتی و اصول بهداشتی اولیه؛ مهمترین راهکار در پیشگیری از ابتلا بهHIV و آنفولانزا محسوب می‌شود که افراد با مدنظر قرار دادن آن می‌توانند از ابتلا به این بیماری ها مصون بمانند. دوره آ ...
1398/09/27
کسب امتیـاز 95 توسـط گـاز زنجـان؛ نتیجـه ارزیابی عملکـرد سـال 97 دستگـاه های اجـرایی و نهادهـای عمومی استان
گاز زنجان با اجرای برنامه های10 گانه درون سازمانی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب؛ امتیاز 95 را بین 52 دستگاه اجرایی استان کسب کرد. گاز زنجان با اجرای برنامه های10 گانه درون سازمانی در ترویج فرهنگ عفاف و ح ...
1398/09/27
s