جمعه, 24 مرداد,1399

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشست صمیمی با کارکنان عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در نشست صمیمی با کارکنان عنوان کرد:

مهندس احمدلو از کارکنان خدوم گاز زنجان خواست با برنامه ریزی ها و ایجاد زیرساختهای مناسب در شش ماهه دوم سال؛ با حداکثر توان آماده ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین محترم زنجانی باشند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در نشست صمیمی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره با کارکنان شاغل در این شرکت؛ موسی احمدلو؛ با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر 8 سال دفاع مقدس و بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)؛ برگزاری این نشست را فرصتی مغتنم برای قدردانی از زحمات همکاران خدوم؛ عنوان کرد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود از صدور آنی قبوض گاز مشترکین زنجانی از آذر ماه امسال خبر داد و ابراز داشت: این طرح ابتدا به صورت پایلوت در شهرستان خرمدره با موفقیت انجام شده و در حال حاضر تصمیم بر اجرای آن در کل استان است که مشارکت عموم همکاران تلاشگرمان را می طلبد.
مهندس احمدلو همچنین از کوشش مستمر مدیران و کارکنان گاز زنجان در ترسیم و تدوین رویکردهای مناسب و یکپارچه سازی فرآیندهای عملکردی در شرکت گاز قدردانی کرد و افزود: امیدواریم در سایه تلاش همکاران؛ در سومین دوره ارزیابی جایزه سرآمدی  شرکت ملی گاز ایران که از 16 تا 20 آذرماه در زنجان برگزار می شود موفق و سربلند باشیم.
وی با بیان اینکه این شرکت بعنوان تامین کننده گاز طبیعی شهروندان زنجانی، نقش مهمی در ساختار زیربنایی اقتصاد استان و کشور ایفا می کند؛ اظهار داشت: با تدوین برنامه های جامع و بنیادین تلاش می کنیم با  همیاری و همکاری در راستای تحقق این مهم، گام اساسی برداریم.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه با بیان اینکه امسال متحول تر از سالهای گذشته در سنگر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف استان حضور داریم گفت: با تقویت ارتباطات موثر درون سازمانی، مشارکت کلیه کارکنان به عنوان بزرگترین سرمایه این شرکت، افزایش مهارت و توانایی آنان و با توجه بیش از پیش به نیازهای کارکنان در سال جدید، زمینه مشارکت هرچه بیشتر منابع انسانی را فراهم می آوریم.
گفتنی است؛ توجه به معیشت و وضعیت بیمه تکمیلی، امنیت شغلی، حقوق مادی و معنوی، آموزش تخصصی و توانمندسازی کارکنان به عنوان مهم ترین سرمایه هر سازمان؛ از جمله مهم ترین درخواست های کارکنان شرکت گاز استان زنجان بود که در این نشست مطرح و دستور پیگیری و رسیدگی قانونی داده شد.


نظر شما چیست
آخرین اخبار
سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاشهای شبانه روز خبرنگاران است
مدیرعامل و رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در پیامی؛ فرا رسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب تلاشگر رسانه؛ تبریک گفتند
1399/05/15
در 4 ماهه نخست امسال صورت گرفت: کاهش سرقت گاز در استان زنجان/ انشعابات غیر مجاز و دست کاری کنتور رایج ترین روشهای سرقت گاز
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه بازرسان این شرکت تاکنون ۲۸ نوع سرقت گاز در استان کشف کرده‌اند، از کاهش حجم سرقت گاز نسبت به مدت مشابه سال‌گذشته به دلیل شرایط کرونایی خبرداد.
1399/05/14
برگزاری مسابقات آنلاین قرآنی در گاز زنجان مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در شرکت گاز استان زنجان به صورت آنلاین برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مسئول دارالقرآن الکریم این شرکت گفت: در پی شیوع کرونا در کشور و ضرورت حفظ طرح فاصله گذاری اجتماعی، مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان گاز زنج ...
1399/05/08
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: عمل به مسئولیت اجتماعی با مشارکت در ساخت سریال آقا جان
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان به همراه مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از لوکیشن سریال ۳۰ قسمتی آقا جان بازدید کردند.
1399/05/07
لزوم بهره گیری از فضای مجازی به منظور مقابله با کرونا؛ دوره‌های آموزشی‌گاز زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود
با ایجاد زیرساخت‌های لازم، دوره‌های آموزشی در شرکت گاز استان زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.
1399/05/01
ضریب بالای 98 درصدی نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان سال 1400
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان امسال به ۹۷.۳ درصد و تا پایان سال ۱۴۰۰، به ۳/۹۸ درصد می‌رسد
1399/04/23
سهم 58 درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم ۵۸ درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد و گفت: با توجه به نام‌گذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری )مدظله العالی) به نام سال جهش تولید، حمایت از ت ...
1399/04/22
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: تحقق 110 درصدی گازرسانی به واحدهای صنعتی استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با جایگزینی ۴۳ هزار و ۸۴۰ مترمکعب گاز در ساعت در سال ۹۸، شاهد تحقق ۱۱۰ درصدی جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی هستیم.
1399/04/19
s