یکشنبه, 18 خرداد,1399

صعود تیم کوهنوردی گاز زنجان به یکی از قله های رشته کوه سهند

صعود تیم کوهنوردی گاز زنجان به یکی از قله های رشته کوه سهند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ گروه 14 نفره تیم کوهنوردی این شرکت؛ با عبور از ارتفاعات رشته کوه سهند واقع در استان آذربایجان شرقی؛ موفق شدند در برنامه ای یک روزه قله کمال یا همان قوش گولی را صعود کند.
کارشناس امور ورزش شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: تیم کوهنوردی این شرکت در آخرین روزهای مرداد ماه امسال؛ موفق شد با عبور از مناطق سخت و با وجود باد شدید صبحگاهی که از سمت شرق به غرب در حال وزش بوده و مانع از کوهپمایی و تنفس راحت می شد؛ موفق به صعود این قله شوند.
حسن روحانی با بیان اینکه تیم هایی که قصد صعود به قلل را دارند باید حتما از قبل تمرینات و یا صعود هایی جهت آمادگی بیشتر داشته باشند؛ ابراز داشت: هدف از برگزاری چنین برنامه های ورزشی، فراهم کردن شرایط لازم و ایجاد آمادگی کارکنان علاقمند به رشته کوهنوردی جهت صعود به قلل مرتفع تر است.  
وی از سابقه و فعالیت حرفه ای 14 ساله تیم کوهنوردی شرکت گاز استان زنجان خبر داد و اعلام داشت: تیم کوهنوردی این شرکت؛ صعود به کوه های دماوند، سهند و سبلان ایران را نیز در کارنامه موفق ورزشی خود دارد.
وی اعلام داشت: تیم کوهنوردی شرکت گاز استان زنجان؛ متشکل از آقایان: جلال صادقی فرد، سید احمد آقایی، نورالدین جعفری، مسعود حریری، حمیدرضا امیری، ایرج محمودی، مجید سلیمانی، حسن روحانی، پیمان توفیقی، حمید توحیدلو، علی رابطی، نقی کریمی، علی حیدری و امیر شهپرست موفق شدند فتح قله کمال رشته کوه سهند را با موفقیت به اتمام برساند.
کارشناس امور ورزش شرکت گاز استان زنجان در پایان از مهندس احمدلو؛ مدیر عامل این شرکت، شورای ورزش و تمامی مدیران و افرادی که در فراهم آوردن امکان این سفر تلاش کردند تشکر و قدر دانی کرد. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
تحویل بیش از 144 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال گذشته
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۸ خبر داد.
1399/02/21
ارائه نزدیک به 52 هزار خدمت امدادی به مشترکین زنجانی در سال 98
مرکز ۱۹۴ با خدمات شبانه روزی خود در سال گذشته؛ ۵۱ هزار و ۹۷۴ خدمت امدادی به مشترکین زنجانی ارائه کرده است
1399/02/14
گاز زنجان تقدیرنامه سه ستاره؛ از جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران دریافت کرد
در سومین دوره ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران؛ شرکت گاز استان زنجان در سومین دوره حضور خود، تقدیرنامه ۳ ستاره دریافت کرد
1399/02/13
طی سال 98 صورت گرفت: جذب نزدیک به 13 هزار مشترک گاز طبیعی در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب ۱۲ هزار و ۸۶۷ مشترک جدید گاز طبیعی طی سال گذشته در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی خبر داد.
1399/02/02
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: مشترکین گاز برای پرداخت قبوض خود سه ماه فرصت دارند
بر اساس اعلام شرکت ملی گاز و با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده به دلیل شیوع کرونا ویروس؛ مردم تا سه ماه می‌توانند قبض گاز خود را پرداخت نکنند.
1399/01/31
راه ‌اندازی نرم ‌افزار موبایلی خدمات الکترونیکی گاز زنجان/ زنجانی ها اپلیکیشن گاز را نصب کنند
به منظور توسعه خدمات غیرحضوری و در راستای افزایش سطح رضایتمندی مشترکین؛ نرم افزار موبایل "خدمات الکترونیک گاز زنجان" راه‌اندازی شده است.
1399/01/25
تا ۱۵ اردیبهشت ماه 99؛ گازبهای مشترکین خانگی همه اقلیم ها بر مبنای فصل سرد محاسبه می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با پیشنهاد شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت و با تصویب هیات دولت و به منظور تعیین الگوی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی، دوره سرد همه اقلیم‌ها تا ۱۵ اردیبهشت امسال تمدید ش ...
1399/01/20
گاز زنجان در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان؛ عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کسب کرد
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان و شناسایی فرآینده های بین دستگاهی در حوزه سرمایه گذاری؛ گاز زنجان، عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کس ...
1399/01/19
s