یکشنبه, 18 خرداد,1399

در بازدید سرزده استاندار از شرکت گاز زنجان عنوان شد: انجام صحیح کارها، ارائه به موقع خدمات و رفتار مناسب با مردم؛ مهم ترین خواسته استاندار از دستگاه های اجرایی است

در بازدید سرزده استاندار از شرکت گاز زنجان عنوان شد:  انجام صحیح کارها، ارائه به موقع خدمات و رفتار مناسب با مردم؛ مهم ترین خواسته استاندار از دستگاه های اجرایی است

دکتر حقیقی در بازید سرزده خود از شرکت گاز استان زنجان بر ضرورت و اهمیت انجام صحیح کارها، ارائه به موقع خدمات و رفتار مناسب با مردم تاکید کرد و گفت: بزرگترین فرصتی که یک سازمان اجرایی می تواند در اختیار استاندار قرار دهد؛ این است که در یک سازمان انجام کارها صحیح و به موقع بوده و با مردم رفتار مناسب صورت گیرد.
وی با اشاره به نتایج اعلامی از سامانه ارتباطات مردمی با استانداری زنجان؛ از رضایتمندی مشترکین محترم از خدمات گاز زنجان خبر داد و از تلاشها، خدمات ارزشمند و قابل توجه شرکت گاز استان زنجان قدردانی کرد.
 استاندار زنجان همچنین بر پاسخگویی به موقع به درخواست ها و نیازهای مردمی تاکید کرد و ابراز داشت: اطلاع رسانی به موقع و ارائه گزارشات واضح از خدمات انجام شده به مردم و اقدامات و عملکرد دستگاه های اجرایی استان؛ علاوه بر فراهم کردن رضایتمندی عموم مردم؛ عاملی مهم در حفظ آرامش جامعه است.
در ادامه؛ دکتر حقیقی با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی به عنوان مهم ترین مرکز اطلاع رسان که خدمات صورت گرفته را به اطلاع مردم می رساند؛ بر توجه جدی مدیران به روابط عمومی دستگاه های اجرایی تاکید کرد.
وی همچنین از برنامه های شرکت گاز استان زنجان در هفته دولت سئوال و پیگر اقدامات صورت گرفته شدند.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان نیز ضمن قدردانی از بازدید سرزده استاندار؛ از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 30 پروژه گاز رسانی به روستاها و 25 پروژه گازرسانی به واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: در فرصت باقیمانده تا هفته دولت امکان افزایش پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت وجود دارد.
گفتنی است؛ با توجه به توضیحات مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان؛ مقرر شد در جلسه ای تخصصی مسائل و مشکلات که در پیشبرد سریعتر پروژه های گاز رسانی وجود دارد به استاندار ارائه تا با پیگیری ایشان؛ موانع موجود تسهیل یابد. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
تحویل بیش از 144 میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان زنجان در سال گذشته
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال ۹۸ خبر داد.
1399/02/21
ارائه نزدیک به 52 هزار خدمت امدادی به مشترکین زنجانی در سال 98
مرکز ۱۹۴ با خدمات شبانه روزی خود در سال گذشته؛ ۵۱ هزار و ۹۷۴ خدمت امدادی به مشترکین زنجانی ارائه کرده است
1399/02/14
گاز زنجان تقدیرنامه سه ستاره؛ از جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران دریافت کرد
در سومین دوره ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران؛ شرکت گاز استان زنجان در سومین دوره حضور خود، تقدیرنامه ۳ ستاره دریافت کرد
1399/02/13
طی سال 98 صورت گرفت: جذب نزدیک به 13 هزار مشترک گاز طبیعی در استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از جذب ۱۲ هزار و ۸۶۷ مشترک جدید گاز طبیعی طی سال گذشته در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی خبر داد.
1399/02/02
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: مشترکین گاز برای پرداخت قبوض خود سه ماه فرصت دارند
بر اساس اعلام شرکت ملی گاز و با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده به دلیل شیوع کرونا ویروس؛ مردم تا سه ماه می‌توانند قبض گاز خود را پرداخت نکنند.
1399/01/31
راه ‌اندازی نرم ‌افزار موبایلی خدمات الکترونیکی گاز زنجان/ زنجانی ها اپلیکیشن گاز را نصب کنند
به منظور توسعه خدمات غیرحضوری و در راستای افزایش سطح رضایتمندی مشترکین؛ نرم افزار موبایل "خدمات الکترونیک گاز زنجان" راه‌اندازی شده است.
1399/01/25
تا ۱۵ اردیبهشت ماه 99؛ گازبهای مشترکین خانگی همه اقلیم ها بر مبنای فصل سرد محاسبه می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با پیشنهاد شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت و با تصویب هیات دولت و به منظور تعیین الگوی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی، دوره سرد همه اقلیم‌ها تا ۱۵ اردیبهشت امسال تمدید ش ...
1399/01/20
گاز زنجان در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان؛ عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کسب کرد
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: در راستای بهبود مستمر محیط کسب و کار استان و شناسایی فرآینده های بین دستگاهی در حوزه سرمایه گذاری؛ گاز زنجان، عنوان بهترین دستگاه اجرایی استان را کس ...
1399/01/19
s