دوشنبه, 30 دی,1398

ضریب نفوذ گاز طبیعی روستایی استان زنجان تا پایان امسال به بیش از 91 درصد می رسد؛ رئیس هیات مدیره گاز زنجان در جمع کارکنان: در سایه همکاری، همدلی و همفکری؛ سرافراز بودید

ضریب نفوذ گاز طبیعی روستایی استان زنجان تا پایان امسال به بیش از 91 درصد می رسد؛  رئیس هیات مدیره گاز زنجان در جمع کارکنان: در سایه همکاری، همدلی و همفکری؛ سرافراز بودید

خانم ملک محمدی با حضور در جمع صمیمی کارکنان گاز زنجان گفت: مجمع عمومی و عادی سالانه این شرکت در ستاد شرکت ملی گاز ایران با موفقیت برگزار شد؛ از زحمات خالصانه شما سپاسگزارم؛ سرافراز بودید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در پی برگزاری نشست صمیمی رئیس هیـات مدیره، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گاز زنجان با کارکنان این شرکت، خانم آذر ملک محمدی؛ همدلی، همفکری و تلاش وافر کارکنان خدوم گاز زنجان را مهم ترین ویژگی موفقیت این مجموعه در ارائه خدمات گاز رسانی اعلام و از زحمات بی دریغ ایشان در سال 97 قدردانی کرد.
رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان زنجان افزود: در راستای خدمات رسانی پایدار به مردم شریف استان و توسعه شبکه گازرسانی، شاهد بهره مندی 100 درصد جمعیت شهری و 82.7 درصد جمعیت روستایی استان هستیم.
مهندس ملک محمدی با بیان اینکه با همکاری همدیگر و با مدیریت مهندس احمدلو، در مسیر بهره مندی کامل مشترکین روستایی از نعمت گاز طبیعی، صیانت از تاسیسات گازرسانی؛ ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین و تحقق بخشیدن به اهداف عالیه سازمان گام برمی داریم؛ افزود: تمام تلاش خود را به کار می گیرم تا در مقام و منسب رئیس هیات مدیره، کمک حال و در کنارتان باشم.
وی ابراز داشت: به لحاظ مساعدت و همکاری ها، تامل و تعاملی که دارید جزو برترین های شرکت ملی گاز هستید که این امر موجب مباهات و افتخار است.
خانم مهندس ملک محمدی با بیان اینکه امیدوارم امسال نیز در سایه همدلی و همکاری گام های موثری بردارید؛ اظهار داشت: به عنوان یک زن بسیار خوشحال هستم که در محیطی امن و با وجود همکاران متعهدی کار می کنم که زحمات ارزشمند بانوان نیز پا به پای مردان به منسه ظهور درآمده و موجبات ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین محترم را که از اهداف عالیه سازمان است؛ فراهم می آورد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان نیز در ادامه با بیان اینکه این شرکت بعنوان تامین کننده گاز طبیعی شهروندان زنجانی، نقش مهمی در ساختار زیربنایی اقتصاد استان و کشور ایفا می کند، ابراز داشت: در حال حاضر از 730 روستای قابل گازرسانی؛ 540 روستای استان بهره مند از نعمت گاز بوده و 72 روستا نیز در دست اقدام است که تا پایان امسال به بهره برداری می رسند.
مهندس موسی احمدلو از بهره برداری 50 روستای استان در سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: همکاران پر تلاشی داریم که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم به شاخص بهره مندی 2/91 درصد خانوارهای روستایی استان تا پایان امسال دست می یابیم.
وی از حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان خبر داد و گفت: در حال حاضر با اجرای 6 هزار و630 کیلومتر شبکه گذاری، بیش از 182 هزار نصب انشعاب؛ پذیرش 336 هزار و 841  مشترک، به 407 هزار و 385 خانوار شهری و روستایی استان خدمات ارائه می کنیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همچنین از بهره برداری پروژه خط انتقال پتروشیمی زنجان در شش ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: پروژه خط انتقال نیروگاه افق ابهر نیز با توجه به تعطیلی و عدم فعالیت نیروگاه، در مرحله انتخاب پیمانکار است.
مهندس احمدلو با بیان اینکه آمار اعلام شده؛ حاصل زحمات همکارانی است که با جان و دل کار کرده و از زحمات ایشان که قابل بیان نیست قدردانی می نمایم؛ اظهار داشت: خدمت به مردم از توفیقات الهی است که ان شاءالله امسال نیز با ارتباطات موثر درون سازمانی، مشارکت کلیه کارکنان به عنوان بزرگترین سرمایه این شرکت، متحول تر از سالهای گذشته در سنگر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف استان گام برداریم.
در پایان این جلسه، کارکنان شرکت گاز استان زنجان با مطرح کردن سئوالات خود و برخی مسائل کاری، نحوه انجام هر چه بهتر وظایف محوله خود را با رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت به تبادل نشستند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مشارکت بیش از 83 درصدی مشترکین گاز استان زنجان در طرح حذف قبوض کاغذی گاز
شرکت گاز استان زنجان در جهت اجرای پروژه حذف صورتحساب کاغذی گاز در مدت یک ماه توانسته است، اطلاعات بالغ بر 286 هزار و 601 مشترک خود را دریافت کند
1398/10/28
تعداد مشترکین گاز زنجانی از مرز 340 هزار مصرف کننده؛ گذشت
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با همت کارکنان خدوم این شرکت؛ توفیق ارائه خدمت به ۳۴۰ هزار و ۳۷۰ مشترک گاز طبیعی را در استان داریم.
1398/10/16
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان: دانش آموزان زنجانی بازوانی توانمند در اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در استان
یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان زنجان، فرهنگ سازی عمومی برای آشنایی مشترکین با خطرات احتمالی گاز طبیعی است که در این میان دانش آموزان؛ نقشی مهم و کاربردی ایفا می کنند.
1398/10/16
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: پیمانکاران و تامین کنندگان کالا از این پس برای انجام مناقصات، استعلامات و مزایده ها؛ از طریق سامانه "ستاد" ثبت نام و مشارکت کنند
با راه اندازی سامانه "ستاد"، انجام کلیه مناقصات، استعلامات و مزایده ها در شرکت گاز استان زنجان از طریق این سامانه انجام می گیرد.
1398/10/04
هم راستایی توانمندیها و تلاش برای ارائه خدمات به مشترکین با بالاترین کیفیت؛ در سایه همت کارکنان جوان گاز زنجان
ارزیابان سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران با حضور سه روزه خود؛ فرآیند ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت گاز استان زنجان را مورد ارزیابی قرار دادند.
1398/09/27
رویکرد تعاملی و دریافت نیازها و انتظارات مشترکین در الویت کاری شرکت گاز استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: به منظور دریافت نیازها و انتظارات مشترکین زنجانی؛ کانال های ارتباطی متعددی طرح ریزی و در اختیار ذینفعان این شرکت قرار داده شده است.
1398/09/27
دوره آموزشی پیشگیری از بیماری های HIV و آنفولانزا در شرکت گاز استان زنجان برگزار شد
رعایت اصل خود مراقبتی و اصول بهداشتی اولیه؛ مهمترین راهکار در پیشگیری از ابتلا بهHIV و آنفولانزا محسوب می‌شود که افراد با مدنظر قرار دادن آن می‌توانند از ابتلا به این بیماری ها مصون بمانند. دوره آ ...
1398/09/27
کسب امتیـاز 95 توسـط گـاز زنجـان؛ نتیجـه ارزیابی عملکـرد سـال 97 دستگـاه های اجـرایی و نهادهـای عمومی استان
گاز زنجان با اجرای برنامه های10 گانه درون سازمانی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب؛ امتیاز 95 را بین 52 دستگاه اجرایی استان کسب کرد. گاز زنجان با اجرای برنامه های10 گانه درون سازمانی در ترویج فرهنگ عفاف و ح ...
1398/09/27
s