جمعه, 24 مرداد,1399

ضریب نفوذ گاز طبیعی روستایی استان زنجان تا پایان امسال به بیش از 91 درصد می رسد؛ رئیس هیات مدیره گاز زنجان در جمع کارکنان: در سایه همکاری، همدلی و همفکری؛ سرافراز بودید

ضریب نفوذ گاز طبیعی روستایی استان زنجان تا پایان امسال به بیش از 91 درصد می رسد؛  رئیس هیات مدیره گاز زنجان در جمع کارکنان: در سایه همکاری، همدلی و همفکری؛ سرافراز بودید

خانم ملک محمدی با حضور در جمع صمیمی کارکنان گاز زنجان گفت: مجمع عمومی و عادی سالانه این شرکت در ستاد شرکت ملی گاز ایران با موفقیت برگزار شد؛ از زحمات خالصانه شما سپاسگزارم؛ سرافراز بودید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در پی برگزاری نشست صمیمی رئیس هیـات مدیره، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گاز زنجان با کارکنان این شرکت، خانم آذر ملک محمدی؛ همدلی، همفکری و تلاش وافر کارکنان خدوم گاز زنجان را مهم ترین ویژگی موفقیت این مجموعه در ارائه خدمات گاز رسانی اعلام و از زحمات بی دریغ ایشان در سال 97 قدردانی کرد.
رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان زنجان افزود: در راستای خدمات رسانی پایدار به مردم شریف استان و توسعه شبکه گازرسانی، شاهد بهره مندی 100 درصد جمعیت شهری و 82.7 درصد جمعیت روستایی استان هستیم.
مهندس ملک محمدی با بیان اینکه با همکاری همدیگر و با مدیریت مهندس احمدلو، در مسیر بهره مندی کامل مشترکین روستایی از نعمت گاز طبیعی، صیانت از تاسیسات گازرسانی؛ ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین و تحقق بخشیدن به اهداف عالیه سازمان گام برمی داریم؛ افزود: تمام تلاش خود را به کار می گیرم تا در مقام و منسب رئیس هیات مدیره، کمک حال و در کنارتان باشم.
وی ابراز داشت: به لحاظ مساعدت و همکاری ها، تامل و تعاملی که دارید جزو برترین های شرکت ملی گاز هستید که این امر موجب مباهات و افتخار است.
خانم مهندس ملک محمدی با بیان اینکه امیدوارم امسال نیز در سایه همدلی و همکاری گام های موثری بردارید؛ اظهار داشت: به عنوان یک زن بسیار خوشحال هستم که در محیطی امن و با وجود همکاران متعهدی کار می کنم که زحمات ارزشمند بانوان نیز پا به پای مردان به منسه ظهور درآمده و موجبات ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین محترم را که از اهداف عالیه سازمان است؛ فراهم می آورد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان نیز در ادامه با بیان اینکه این شرکت بعنوان تامین کننده گاز طبیعی شهروندان زنجانی، نقش مهمی در ساختار زیربنایی اقتصاد استان و کشور ایفا می کند، ابراز داشت: در حال حاضر از 730 روستای قابل گازرسانی؛ 540 روستای استان بهره مند از نعمت گاز بوده و 72 روستا نیز در دست اقدام است که تا پایان امسال به بهره برداری می رسند.
مهندس موسی احمدلو از بهره برداری 50 روستای استان در سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: همکاران پر تلاشی داریم که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم به شاخص بهره مندی 2/91 درصد خانوارهای روستایی استان تا پایان امسال دست می یابیم.
وی از حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان خبر داد و گفت: در حال حاضر با اجرای 6 هزار و630 کیلومتر شبکه گذاری، بیش از 182 هزار نصب انشعاب؛ پذیرش 336 هزار و 841  مشترک، به 407 هزار و 385 خانوار شهری و روستایی استان خدمات ارائه می کنیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همچنین از بهره برداری پروژه خط انتقال پتروشیمی زنجان در شش ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: پروژه خط انتقال نیروگاه افق ابهر نیز با توجه به تعطیلی و عدم فعالیت نیروگاه، در مرحله انتخاب پیمانکار است.
مهندس احمدلو با بیان اینکه آمار اعلام شده؛ حاصل زحمات همکارانی است که با جان و دل کار کرده و از زحمات ایشان که قابل بیان نیست قدردانی می نمایم؛ اظهار داشت: خدمت به مردم از توفیقات الهی است که ان شاءالله امسال نیز با ارتباطات موثر درون سازمانی، مشارکت کلیه کارکنان به عنوان بزرگترین سرمایه این شرکت، متحول تر از سالهای گذشته در سنگر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف استان گام برداریم.
در پایان این جلسه، کارکنان شرکت گاز استان زنجان با مطرح کردن سئوالات خود و برخی مسائل کاری، نحوه انجام هر چه بهتر وظایف محوله خود را با رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت به تبادل نشستند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاشهای شبانه روز خبرنگاران است
مدیرعامل و رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در پیامی؛ فرا رسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب تلاشگر رسانه؛ تبریک گفتند
1399/05/15
در 4 ماهه نخست امسال صورت گرفت: کاهش سرقت گاز در استان زنجان/ انشعابات غیر مجاز و دست کاری کنتور رایج ترین روشهای سرقت گاز
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه بازرسان این شرکت تاکنون ۲۸ نوع سرقت گاز در استان کشف کرده‌اند، از کاهش حجم سرقت گاز نسبت به مدت مشابه سال‌گذشته به دلیل شرایط کرونایی خبرداد.
1399/05/14
برگزاری مسابقات آنلاین قرآنی در گاز زنجان مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در شرکت گاز استان زنجان به صورت آنلاین برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مسئول دارالقرآن الکریم این شرکت گفت: در پی شیوع کرونا در کشور و ضرورت حفظ طرح فاصله گذاری اجتماعی، مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان گاز زنج ...
1399/05/08
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: عمل به مسئولیت اجتماعی با مشارکت در ساخت سریال آقا جان
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان به همراه مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از لوکیشن سریال ۳۰ قسمتی آقا جان بازدید کردند.
1399/05/07
لزوم بهره گیری از فضای مجازی به منظور مقابله با کرونا؛ دوره‌های آموزشی‌گاز زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود
با ایجاد زیرساخت‌های لازم، دوره‌های آموزشی در شرکت گاز استان زنجان به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.
1399/05/01
ضریب بالای 98 درصدی نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان سال 1400
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان امسال به ۹۷.۳ درصد و تا پایان سال ۱۴۰۰، به ۳/۹۸ درصد می‌رسد
1399/04/23
سهم 58 درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم ۵۸ درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد و گفت: با توجه به نام‌گذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری )مدظله العالی) به نام سال جهش تولید، حمایت از ت ...
1399/04/22
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان: تحقق 110 درصدی گازرسانی به واحدهای صنعتی استان زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با جایگزینی ۴۳ هزار و ۸۴۰ مترمکعب گاز در ساعت در سال ۹۸، شاهد تحقق ۱۱۰ درصدی جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی هستیم.
1399/04/19
s