دوشنبه, 01 مهر,1398

صعود تیم کوهنوردی گاز زنجان به یکی از قله های رشته کوه سهند

صعود تیم کوهنوردی گاز زنجان به یکی از قله های رشته کوه سهند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ گروه 14 نفره تیم کوهنوردی این شرکت؛ با عبور از ارتفاعات رشته کوه سهند واقع در استان آذربایجان شرقی؛ موفق شدند در برنامه ای یک روزه قله کمال یا همان قوش گولی را صعود کند.
کارشناس امور ورزش شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: تیم کوهنوردی این شرکت در آخرین روزهای مرداد ماه امسال؛ موفق شد با عبور از مناطق سخت و با وجود باد شدید صبحگاهی که از سمت شرق به غرب در حال وزش بوده و مانع از کوهپمایی و تنفس راحت می شد؛ موفق به صعود این قله شوند.
حسن روحانی با بیان اینکه تیم هایی که قصد صعود به قلل را دارند باید حتما از قبل تمرینات و یا صعود هایی جهت آمادگی بیشتر داشته باشند؛ ابراز داشت: هدف از برگزاری چنین برنامه های ورزشی، فراهم کردن شرایط لازم و ایجاد آمادگی کارکنان علاقمند به رشته کوهنوردی جهت صعود به قلل مرتفع تر است.  
وی از سابقه و فعالیت حرفه ای 14 ساله تیم کوهنوردی شرکت گاز استان زنجان خبر داد و اعلام داشت: تیم کوهنوردی این شرکت؛ صعود به کوه های دماوند، سهند و سبلان ایران را نیز در کارنامه موفق ورزشی خود دارد.
وی اعلام داشت: تیم کوهنوردی شرکت گاز استان زنجان؛ متشکل از آقایان: جلال صادقی فرد، سید احمد آقایی، نورالدین جعفری، مسعود حریری، حمیدرضا امیری، ایرج محمودی، مجید سلیمانی، حسن روحانی، پیمان توفیقی، حمید توحیدلو، علی رابطی، نقی کریمی، علی حیدری و امیر شهپرست موفق شدند فتح قله کمال رشته کوه سهند را با موفقیت به اتمام برساند.
کارشناس امور ورزش شرکت گاز استان زنجان در پایان از مهندس احمدلو؛ مدیر عامل این شرکت، شورای ورزش و تمامی مدیران و افرادی که در فراهم آوردن امکان این سفر تلاش کردند تشکر و قدر دانی کرد. 

نظر شما چیست
آخرین اخبار
کوشش مستمر در ترسیم و تدوین رویکردهای مناسب و یکپارچه سازی فرآیندهای عملکردی در گاز زنجان؛ برگزاری بیش از 40 جلسه توسط کمیته های تعالی سازمانی در شش ماهه نخست امسال
در راستای اجرایی شدن برنامه ارزیابی تعالی سازمانی به عنوان فرایندی برای افزایش توانمندی کارکنان گاز زنجان؛ در شش ماهه نخست سال ۹۸؛ بیش از ۴۰ جلسه توسط کمیته های تعالی سازمانی برگزار شده است.
1398/06/25
564 روستای استان زنجان به شبکه گاز کشور متصل هستند
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از بهره مندی ۵۶۴ روستای استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
1398/06/11
با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 6 طرح گاز رسانی همزمان با هفته دولت؛ 80 درصد خانوار روستایی شهرستان طارم زنجان از نعمت گاز بهره مند شدند
در هفته دولت؛ ۶ طرح گارزسانی به دست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار افتتاح و کلنگ زنی شد تا درصد بهره مندی خانوار روستایی طارم به ۸۰ درصد برسد.
1398/06/09
با گازدار شدن 28 واحد صنعتی در هفته دولت؛ واحدهای صنعتی- تولیدی گازدار استان زنجان به یک هزار و 217 واحد رسید
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: ۲۸ واحد صنعتی- تولیدی به مناسبت هفته دولت افتتاح و اجرایی شد تا شمار واحدهای صنعتی- تولیدی گازدار استان زنجان به یک هزار و ۲۱۷ واحد برسد.
1398/06/05
با افتتاح طرح های گازرسانی روستایی در هفته دولت؛ جمعیت روستایی بهره مند از نعمت گاز در استان زنجان به 6/84 درصد رسید
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: درصد برخورداری گازطبیعی در بخش روستایی استان زنجان از ۷/۸۲ به ۶/۸۴ درصد افزایش یافت.
1398/06/05
همزمان با هفته دولت انجام می گیرد: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 61 طرح گازرسانی در استان زنجان
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۶۱ طرح گازرسانی همزمان با هفته دولت در استان خبر داد.
1398/06/02
زنجانی ها در 4 ماهه نخست امسال؛ بیش از 861 میلیون مترمکعب گاز طبیعی مصرف کرده اند.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از مصرف ۸۶۱ میلیون و۹۳۰ هزار متر مکعب گاز طبیعی در ۴ ماهه ابتدایی سال جاری در استان خبر داد.
1398/05/28
صعود تیم کوهنوردی گاز زنجان به یکی از قله های رشته کوه سهند
تیم کوهنوردی شرکت گاز استان زنجان بر اساس برنامه پیش‌بینی شده در تقویم ورزشی سال ۹۸ موفق شد قله ۳ هزار و ۷۱۱ متری کمال؛ یکی از قله های رشته کوه سهند را فتح کنند
1398/05/22
s