یکشنبه, 27 مرداد,1398

ضریب نفوذ گاز طبیعی روستایی استان زنجان تا پایان امسال به بیش از 91 درصد می رسد؛ رئیس هیات مدیره گاز زنجان در جمع کارکنان: در سایه همکاری، همدلی و همفکری؛ سرافراز بودید

ضریب نفوذ گاز طبیعی روستایی استان زنجان تا پایان امسال به بیش از 91 درصد می رسد؛  رئیس هیات مدیره گاز زنجان در جمع کارکنان: در سایه همکاری، همدلی و همفکری؛ سرافراز بودید

خانم ملک محمدی با حضور در جمع صمیمی کارکنان گاز زنجان گفت: مجمع عمومی و عادی سالانه این شرکت در ستاد شرکت ملی گاز ایران با موفقیت برگزار شد؛ از زحمات خالصانه شما سپاسگزارم؛ سرافراز بودید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در پی برگزاری نشست صمیمی رئیس هیـات مدیره، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گاز زنجان با کارکنان این شرکت، خانم آذر ملک محمدی؛ همدلی، همفکری و تلاش وافر کارکنان خدوم گاز زنجان را مهم ترین ویژگی موفقیت این مجموعه در ارائه خدمات گاز رسانی اعلام و از زحمات بی دریغ ایشان در سال 97 قدردانی کرد.
رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان زنجان افزود: در راستای خدمات رسانی پایدار به مردم شریف استان و توسعه شبکه گازرسانی، شاهد بهره مندی 100 درصد جمعیت شهری و 82.7 درصد جمعیت روستایی استان هستیم.
مهندس ملک محمدی با بیان اینکه با همکاری همدیگر و با مدیریت مهندس احمدلو، در مسیر بهره مندی کامل مشترکین روستایی از نعمت گاز طبیعی، صیانت از تاسیسات گازرسانی؛ ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین و تحقق بخشیدن به اهداف عالیه سازمان گام برمی داریم؛ افزود: تمام تلاش خود را به کار می گیرم تا در مقام و منسب رئیس هیات مدیره، کمک حال و در کنارتان باشم.
وی ابراز داشت: به لحاظ مساعدت و همکاری ها، تامل و تعاملی که دارید جزو برترین های شرکت ملی گاز هستید که این امر موجب مباهات و افتخار است.
خانم مهندس ملک محمدی با بیان اینکه امیدوارم امسال نیز در سایه همدلی و همکاری گام های موثری بردارید؛ اظهار داشت: به عنوان یک زن بسیار خوشحال هستم که در محیطی امن و با وجود همکاران متعهدی کار می کنم که زحمات ارزشمند بانوان نیز پا به پای مردان به منسه ظهور درآمده و موجبات ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین محترم را که از اهداف عالیه سازمان است؛ فراهم می آورد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان نیز در ادامه با بیان اینکه این شرکت بعنوان تامین کننده گاز طبیعی شهروندان زنجانی، نقش مهمی در ساختار زیربنایی اقتصاد استان و کشور ایفا می کند، ابراز داشت: در حال حاضر از 730 روستای قابل گازرسانی؛ 540 روستای استان بهره مند از نعمت گاز بوده و 72 روستا نیز در دست اقدام است که تا پایان امسال به بهره برداری می رسند.
مهندس موسی احمدلو از بهره برداری 50 روستای استان در سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: همکاران پر تلاشی داریم که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم به شاخص بهره مندی 2/91 درصد خانوارهای روستایی استان تا پایان امسال دست می یابیم.
وی از حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان خبر داد و گفت: در حال حاضر با اجرای 6 هزار و630 کیلومتر شبکه گذاری، بیش از 182 هزار نصب انشعاب؛ پذیرش 336 هزار و 841  مشترک، به 407 هزار و 385 خانوار شهری و روستایی استان خدمات ارائه می کنیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همچنین از بهره برداری پروژه خط انتقال پتروشیمی زنجان در شش ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: پروژه خط انتقال نیروگاه افق ابهر نیز با توجه به تعطیلی و عدم فعالیت نیروگاه، در مرحله انتخاب پیمانکار است.
مهندس احمدلو با بیان اینکه آمار اعلام شده؛ حاصل زحمات همکارانی است که با جان و دل کار کرده و از زحمات ایشان که قابل بیان نیست قدردانی می نمایم؛ اظهار داشت: خدمت به مردم از توفیقات الهی است که ان شاءالله امسال نیز با ارتباطات موثر درون سازمانی، مشارکت کلیه کارکنان به عنوان بزرگترین سرمایه این شرکت، متحول تر از سالهای گذشته در سنگر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف استان گام برداریم.
در پایان این جلسه، کارکنان شرکت گاز استان زنجان با مطرح کردن سئوالات خود و برخی مسائل کاری، نحوه انجام هر چه بهتر وظایف محوله خود را با رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت به تبادل نشستند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
صعود تیم کوهنوردی گاز زنجان به یکی از قله های رشته کوه سهند
تیم کوهنوردی شرکت گاز استان زنجان بر اساس برنامه پیش‌بینی شده در تقویم ورزشی سال ۹۸ موفق شد قله ۳ هزار و ۷۱۱ متری کمال؛ یکی از قله های رشته کوه سهند را فتح کنند
1398/05/22
پیام تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک امامت و ولایت
در آستانه دهه مبارک امامت و ولایت؛ مهندس احمدلو فرارسیدن عید قربان و عید سعید غدیر خم را تبریک گفت.
1398/05/20
پیام تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان به مناسبت روز خبرنگار
همزمان با هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، طی پیامی این روز ارزشمند را به همه تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و خبر تبریک گفت.
1398/05/19
در بازدید سرزده استاندار از شرکت گاز زنجان عنوان شد: انجام صحیح کارها، ارائه به موقع خدمات و رفتار مناسب با مردم؛ مهم ترین خواسته استاندار از دستگاه های اجرایی است
دکتر حقیقی در بازید سرزده خود از شرکت گاز استان زنجان بر ضرورت و اهمیت انجام صحیح کارها، ارائه به موقع خدمات و رفتار مناسب با مردم تاکید کرد و گفت: بزرگترین فرصتی که یک سازمان اجرایی می تواند در اختیا ...
1398/05/15
مدیر کل مدیریت بحران استانداری زنجان: مانور گاز زنجان، استمرار خدمات در شرایط بحران است/ و حضور و همکاری موثر دستگاه های اجرایی استان؛ سرمایه گذاری در مواقع بحران
شرکت گاز استان زنجان با مشارکت ۱۴ دستگاه دولتی استان؛ مانور"آمادگی و مقابله با قطعی گاز در شرایط اضطرای با محوریت بسیج" را برگزار کرد تا دستگاه های اجرایی؛ با همدلی, هماهنگی و همفکری توان اجرایی خود ر ...
1398/05/10
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان: برگزاری مانور آمادگی و مقابله با قطعی گاز در شرایط اضطرای؛ فردا انجام می شود
مهندس احمدلو از برگزاری مانور قطعی گاز در روز پنج شنبه ۱۰ مرداد ماه در شهر ارمغانخانه، ایستگاه CGS نیک¬پی و ایستگاه¬های تقلیل فشار بخش قره¬پشتلو زنجان خبر داد.
1398/05/09
بیش از 93 درصد از مشترکین زنجانی از خدمات شرکت گاز استان زنجان رضایت دارند
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از سنجش میزان رضایتمندی مشترکین از عملکرد این شرکت در سال ۹۷ خبر داد و گفت: ۵/۹۳ درصد از مشترکین زنجانی از نحوه ارائه خدمات گاز زنجان رضایت دارند.
1398/05/02
در 3 ماهه اول سال 98 انجام شد : نشت یابی از 2 هزار و 234 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز در زنجان
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ مدیر عامل این شرکت از نشت یابی۲ هزار و ۲۳۴ کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع توسط واحد بازرسی فنی این شرکت در ۳ ماهه نخست سال جاری خبر داد.
1398/05/01
s